Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (46)


Recommended Posts

saluti fetele!!! ma alatur si eu la o [cafea][cafea] ca de trebuie... adriana,cred ca trb sa mentionez ca numai noi suntem cele care lenevim mai tot timpul pana la ora asta,mai ales ca stefi se trez pe la 10..[nani][nani]..naa,nu ma laud dar suntem niste puturoase dimineata dar vor trece si astea..[huta][huta][olala] afara vad ca e putin innorat dar e bine,vom iesi pe la plimbari si ma voi gandi si pe la voi. va doresc o zi frumoasa si mai revenim[papica][hia] carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ana, da ai dreptate ... am vazut anul nasterii la Razvan 2006, da am uitat ca suntem in 2008; zboara timpul. Carmen, stiu ca voi leneviti, aveti alt ritm de somn ... e si normal daca Stefi merge la 10-11 la culcare; era mai nasol daca dadea scularea la 6 dim. Si noi vom iesi azi in parc dupa-amiaza ca a iesit soarele, asta dupa ce ieri a plouat toata ziua; ieri am fost la www.balonulcopiilor.ro - dragutel, insa nu asa fain ca in poze, si m-am gandit iar la "afacerea locul de joaca" Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor. Sa stiti ca lipsesc motivat. Calculatorul meu cred ca are un virus ca mi se inchide acus-acus si ma enerveaza la culme. Asa ca prefer sa nu-l mai deschid. Trebuie dus la doctor dar nimeni nu are timp. Noi suntem bine. Ieri Alessia a implinitg 2 luni are 59 cm si 5,100 kg. Iesim afara zilnic dar vad ca nu ne intalnim cu nimeni. Andrada e bine si ea, merge la camin. Vad ca au aparut multe fete noi asa ca le salut si le spun bun venit. Criss [mamica] de [bebic] Alessia si [zana] Andrada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE MAMICI SUNT CORINA SI SUNT MAMA LUI NICOLAS DE 1AN SI 1 LUNA .MI-E DOR DE PIATRA-NEAMT,DE PARCUL DE LA AURORA UNDE MA PLIMBAM CU BEBE ASTA-VARA,DARS I AICI UNDE SUNTEM NOI E FOARTE FRUMOS.VA DORESC O ZI BUNA LA TOATE MAMICILE SI MULTA RABDAREEEEEEEEEEEEEEEE..........CA EU STIU CA AM NEVOIE. andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sincera sa fiu nu avem de gand sa scriu ca-s cu ea in brate si mi-e greu, face nani...un somn mai agitat din cauza caninilor, DAR am intrat sa-i zic ceva Laurei: sub nici o forma nu renunta la ceea ce ti-ai propus! pe cuvantul meu, cel mai important e sa ai vointa, apoi minunat e cand rezultatele se si vad. 500g e ok; pe langa regim miscare in vichend nu poti face? adica sa mergi cu strumpfii in strand, sa stea cu tata, si tu sa faci 2-3 ture pod strand-baraj-strand (pe sus pe langa padure)? ori mers pana la coada lacului si inapoi 12 km? bafta multa!!!!!!!! eu scot [majoreta][majoreta][majoreta] Vazui o burtica frumoasa frumoasa...cred ca a Adrianei...mama ce "pofta" mi-ai facut! astept sa se linisteasca si la noi apele si face o surioara sau fratzior bubamarei. Printzeso, intrebare: duminica merge fam Pavel in strand? noi ne-am saturat de Zoo duminica de duminica iar in strand nu-mi place sa merg numai eu cu fata; mamele de la bloc is speriate de plimbari [bang] asa ca vin cu ruga sa ne iei si pe noi daca mergeti. Caci al meu barbat iar e plecat si acu e prins intr-un proiect important si cine stie cate duminici o sa prinda el pe propria-i plantatzie.. Vichend placut tuturor! [url="www.helpsonia.com"]Ajutati-o pe Sonia[/url] mamica de bubamara (02.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DESPRE MINE CE SA VA ZIC SUNTEM IN ITALIA DE 5 LUNI.AM UN SINGUR COPIL.INCERC SA TIN O DIETA ACUM CA TREBUIE SA DAU JOS 10KG MACAR,PT CA M-AM INGRASAT DUPA CE AM NASCUT.IN REST ASTEPTAM SA VEDEM SI NOI TELEGONDOLA CA AM INTELES CA SA DAT DRUMUL LA EA.NICOLAS E DARGOSTEA LUI MAMI DAR FACE FOARTE MULTE PROSTII,PUNE RUFE LA SPALAT IN MASINA,EVENTUAL DACA GASESTE HAINE PRIN CASA LE PUNE IN CHIUVETA DIN BUCATARIE,MAI NOU VREA SA FUMEZE CA DACA LA VAZUT PE TAICA-SU FUMAND [bang][bang] andrei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello! Am fost la dr cu adeverinta de la sot si bineinteles ca pot sa ma sterg cu ea la [indecent]Am renuntat sa mai fac examenele medicale care mai pot astepta.Asta e Romania! Edi e la dr cu tati si urmneaza sa vedem cum se prezinta si daca putem sa-l ducem la gradinita de luni. Eu sunt nervoasa si de aceea ma retrag in barlog pana luni.Daca voi fi mai bine ne auzim mai pe seara.Maine plecam la socrela.... Week-end placut tuturor! [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina, daca te plimbai pe la Aurora, sigur am dat nas in nas, ca noi numai pe acolo ne-am facut veacul. Am o rugaminte, nu mai scrie cu majuscule, e greu de citit si pe net se interpreteaza ca o agresiune, ca si cand ai striga la noi [:D]. marani multumesc de incurajari. Si eu m-am gandit sa nu renunt daca m-am apucat. Cu miscarea in we, eu ma gandisem al 20 de min de pillates, dar sa merg 12 km sau sa fug cat ai zis tu [alcool] nu e de mine! Lesin in drum! La ce conditie fizica am eu, ca ma plimb de pe scaun pe alt scaun, din masina, in casa si inapoi[bang], n-am nici o sansa sa fac ce imi sugerezi tu, desi e buna idee, desigur. Pt cine poate [:-)))]. Vreu si eu instrand! mai tinem legatura, poate ne intlanim pe acolo. Eu cu ai mei ies cam pe la 11:30-12. Sper sa nu aiba Sebi nimic impotriva, ca el e cel comod care in we vrea sa doarma si sa se uite la filme[xx(] Laura [mamica] de shtrumphi gemeni, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://laurasn.shutterfly.com/action"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://dropshots.com/LauraSN"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114871"]Cugetari gemene[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...