Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (46)


Recommended Posts

Buna dimineata si de la mine...dar sa stiti ca eu sunt tare [:(].Razvanel iar a facut otita[bang]...eu m-am saturat de toate,nu mai suport sa-l vad pe Razvanel bolnav,de cand l-am dus la cresa s-a inbolnavit in fiecare luna,nu a avut nici o luna completa(asta din decembrie)[bang].Cand isi revine si el odata si intra in normal ca toti copiii? allexa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna DIMINEATA, FETELOR! Multumesc pentru urari si va doresc si voua la fel. Eu sunt foarte racita!Ieri am stat in casa (in pat) toata ziua! Am o sinuzita urata si nu stiu cum scap de ea. De petrecut, n-am prea petrecut, pentru ca n-am putut sa beau alcool.Gustul mi-e alterat de la raceala , asa ca nici nu m-am bucurat prea tare de tort si bomboane![:I] Va pup! Mariaanna [url="http://tt.lilypie.com/2AMxp2.png"]cand vine BB?[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

saluti fetele!!!!! o [cafea][cafea] ceva sau ceai????cam tarziu dar mai mere. va salut pe toate ,o zi buna si sa auzim de bine. allexa,multa sanatate puiului tau,imi pare rau sa aud asta si imi dau seama ce simti,e dureros dar sa speram ca nu e prea grav si trece repede,pupici de la noi. marianna insanatosire grabnica!!!!!!(scuze daca mai gresesc numele tau)[floare3] lora bine ai revenit si mult spor sa ai la munca[cool] pupici si mai revenim ca acu iesim afara [grasa][grasa][invazie] carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua tuturor!Cum ati inceput saptamana? Eu l-am dus pe Edi la gradinita si apoi am facut o plimbare lunga din Darmanesti(de la gradinita de langa piata) pana sus la Plus la lic de chimie si apoi acasa in Maratei.Am facut si cumparaturi si acum sunt la capitolul curatenie[cool]De fapt, acum am facut o pauza si am bagat un ochisor sa vad ce mai spuneti, ce mai faceti si cu ce va mai laudati. Edi azi dimineata m-a intrebat cand mai vine vara ca el vrea sa pape capsuni [:0]I-am luat din alea congelate care sper sa fie bune si sper sa-i alunge pofta. Va doresc sa aveti o saptamana buna, cu mult soare si fara raceli [dual].Merg sa citesc din urma. [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mariana, multa sanatate! Eu iti recomand sa mergi la un medic ORL-ist, am avut sinuzita si stiu cum e, trebuie tratata neaparat - ti-o recomand pe dr. Lujinschi, e f. draguta, are cabinet la et. 1 in policlinica. Mie mi-a trecut doar cu tratament injectabil cu cefort si dupa cateva zile cu zinat si picaturi nazale - rhinxyl. Adriana, ai o burtica f. frumoasa, imi place. Ce a mai crescut si Lara!!! Imi pare tare rau ca nu ne mai vedem inainte de a pleca voi la Viena...dar in Bucuresti nu ajungem pana pe 23, din pacate... Poate trecem la vara sa vedem bebelusa cand plecam in Italia. Ana, frumoase pozele cu copilutii, sa-ti traiasca! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit tot. Allexa, Ana bag de seama ca s-au placut copii si puneti de-o cuscreala[cool] Laura, Marani recunosc, ca nici eu nu am fost de vreo 7-8ani pe Ceahlau si tare mi-ar mai place, dar mai intai trebuie sa slabesc, altfel risc sa fac stop respirator[bang] Corina si eu sunt in ceata[alcool]Cine e Andrei si cine Nicolas?Scuze daca i-am incurcat sau botezat, dar nu te astepta sa-ti dau un miel, ca e tare scump si nici nu-mi place sa-l mananc[xx(] Marani sa stii ca m-am gandit la voi, vineri cand am auzit la Dansez pentru tine, melodia Bubamara [:D] Emma te tii de plimbari romantice prin Strand cu sotul?Bravo!Ce n-as da si eu sa mai facem o plimbare romantica in 2[il] Allexa si Edi al meu e mereu racit la gradinita.O saptamana merge, una facem tratament [q]De ce nu raceste niciodata vara sau in vacante? Carmen multumesc.Iti accept cafeaua.Pentru mine niciodata nu e tarzie ora de [cafea] Lora ma bucur ca ai revenit si te simti mai bine [pup].Iustina cum e?Merge la gradinita sau inca face tratament? Mariana scuze pentru intarziere, dar n-am fost acasa. [s]LA MULTI ANI CU SANATATE, FERICIRE SI DE TOATE!SA FII IUBITA SI SA-TI DEA DUMNEZEU REPEDE UN BB2![s] Scuze daca am uitat pe cineva.Pup toata gasca pe obrajori [dual] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna. Am avut o zi agitata azi. Am dus-o pe Andrada eu la gradi si apoi pe la servici sa imi rezolv cu concediu dar grabita cum eram am uitat acasa o adeverinta si trebuie sa ma mai duc si maine. Mi-e greu ca trebuie sa o iau pe alessia cu mine si mie frica sa nu raceasca acum ca trebuie sa faca vaccinul de 2 luni. Mariana iti urez si eu la multi ani fericiti si cu sanatate si sa dea DD sa vine si bb2. parca tu ai deschis un subiect cu mamaici care asteapta bb2 nu? Ne-am conversat putin si acolo daca iti mai aduci aminte. Ana Casandra e toata o scumpa. Era mortala cu ochelarii aceia. Noi eram super obositi ca fusesem in parc cu rolele si bicicleta pt Andrada apoi pana la Kaufland apoi am lasat acasa rolele si bicicleta si am venit in piata. Ne-am plimbat ceva. Tu ce faci? Ai reusit sa te odihnesti un pic? Dana ce face Ana? Laurace ai mai facut cu gradinita? Am vazut un anunt pe usa ca sunt 48 de cereri la grupa mica. Eu din pacate nu am reusit sa vorbesc cu nimeni ca am fost numai pe fuga dupa Andrada dar de acum cand e mai cald afara pot sa ma interesez daca te mai intereseaza si pe tine. Criss [mamica] de [bebic] Alessia si [zana] Andrada
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Eftimie C. Marani sa stii ca m-am gandit la voi, vineri cand am auzit la Dansez pentru tine, melodia Bubamara [:D] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
ia uite ma cine se gandea la noi, [pup] multumim mami harnicutza ce esti tu! auzi cat drum a strabatut ea, fain! Mariana, sanatate multa iti dorim si cand termini tratamentul sa vii aici sa desfaci o sampanie virtual sa ciocnim cu tine! ce show mi-a facut bubamara...inainte s-o culc fost-am impreuna la cumparaturi ca tre sa gatesc dupa-amiaza ca vine si sotul acasa de pe munte...Fericita ea in magazine, nici nu se uita dupa mine...dar la Cosmos are o boala: sta la raftul cu gume si prezervative...atat mai atinge cutiile, le miroase, da cu limba...in fine..Dau sa plec si sa te tii bine....ca nu vroia...a mers de manutza cu mine pana acasa si urla frate...n-am reusit s-o impac pana ce n-am ajuns in casa si traiasca biscuitii - cu numai 2 am facut pace! iesisera babele pe la bloc "vai, dar ce a patit fetita?"...m-am ofticat pe una ca-s curioase tare si i-am zis "nik, vroia prezervative". Mama lor de bagacioase.... editez ca stau prost azi cu gramatica... [url="www.helpsonia.com"]Ajutati-o pe Sonia[/url] mamica de bubamara (02.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Marani, hai ca m-am distrat. Auzi "vroia prevervative"[:D] - cred ca a ramas babuta masca; si pe mine ma enerveaza unii curiosi de pe strada, care se baga asa in viata ta si te asalteaza cu intrebari; si eu incerc sa le-o tai scurt si "la revedere". Lora, stiu si mie imi pare tare rau ca nu mai apucam sa venim in Piatra. Nu stiu daca ajunge sotul sapt. asta -- n-a zis nimic. Era ideal sa fii venit atunci pe 26 feb, da daca ma lovit raceala.[bang] Noi va asteptam pe toate cu placere la Viena - SERIOS fetelor -- cum spuneam (cu avionul din Buc. e f. ieftin, trebuie doar rezervat din timp). Allexa, tu lucrezi Full-time? Sanatate lui Razvan! CarmenE, te lamuresc eu. Pe baietelul Corinei, fata nou venita il cheama Nicolas si are 1 an si-o luna si Andrei e numele de familie. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s]La multi ani Mariana,multa sanatate si multe bucuriii si multe,multe impliniri.si noi am sarbatorit sambata ziua de nastere a sotului,asa ca Nicolas a dansat si cantat toata seara.[disco]Eftimie.C Andrei e numele de familie si Nicolas este baietelul meu,pe sot il cheama Dragos.Va doresc o saptamana placuta mamici si gravidutze si vreme cat mai frumoasa ca sa puteti iesi la plimbare cu copiii!La noi a venit vara[huta] asa ca noi stam pe afara mai toata ziua [flo] corina si nicolas(18.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...