Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (46)


Recommended Posts

Neatza! Brrrr, vine iar frigul! Eu sunt cu starea vremii [:D]! Ieri tocmai am aflat ca in wk avem primul Paste, asa ca se duce tot efortul meu sa nu ma mai ingras - ca in ultimul timp nu stiu ce am am cam inceput sa iau proportii! Face soacra-mea un cozonac si niste placinte, de abia astept! Numai sa fie vreme buna si sa putem sta afara! Laura, cum merge regimul? Lora, bine ca v-ati mai revenit! Ana, vrea fata sa se distreze! [:D] Corina, numele meu de fata e Andrei, tot nu m-am dezobisnuit de el! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata fetelor! Allexa, ne luam de mana; si Lara e tare matinala, tot pe la 6:30 s-a trezit; ma consolez doar ca se culca seara devreme. CarmenE, avem nevoie de la Corina si de data exacta a nasterii -- le-a scris pe undeva? ca eu n-am vazut. Sper sa iasa analizele lui Edi bune. Apropo steptococ/stafilococ -- Lara e bine merci, ma bucur ca nu i-am dat antibiotic atunci cand la exudatul nazal s-a descoperit un stafilococ auriu -- doct. din Viena m-a asigurat ca toata lumea are multi "prieteni" din astia in organism, nu trebuie sa luam acum antibiotic pt. toti. Cristina, voi sarbatoriti si Pastele catolic de duminica asta? Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor.Alexa am citit ca ai nevoie de datele mele deci ma numesc Corina Andrei si sunt nascuta in data de 29.07.1980,iar baietelul meu Nicolas s-a nascut la 18.01.2007.Lora succes la slabit,si eu am inceput de ieri sa tin dieta daneza si sper sa slabesc,sotul meu a tinut aceasta dieta acum 4 ani si a slabit 8 kg in 2 saptamani si dupa ce a tinut dieta nu a mai luat in greutate timp de 2 ani.Daca vreti sa cititi despre aceasta dieta o gasiti pe www.desprecopii.com la diete.Insanatosire grabnica la mamicile si copilasii bolnavi.O zi frumoasa va dorim[bicla].Va pupam.[bonjovi] corina si nicolas(18.01.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adriana, da, noi suntem familie mixta si tinem sarbatorile de la ambele religii. In general, la cele de la catolici mergem la socrii mei, iar la cele ortodoxe facem pregatiri acasa. Lora, de abia astept! N-am stiut pana ieri ca e distanta asa mare intre cele doua sarbatori, de regula sunt la o saptamana distanta. Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hai saluti fetele!!!!!!!![hia][hia] s-a racit afara!!!!!!!!dar de ce????sper sa tina pana vineri cum au zic astia la tv,nu e rau dar nici bine nu e cu schimbarile astea asa bruste de temperatura dar cum sunt trecatoare noi sa fim sanatoase. ce mai faceti voi in rest???????chiar asa ,vine pastele catolic ffff repede nici eu nu am stiut pana acu cateva zile,asa ca ne gandim la cine merem noi in wek asta????[alcool][:D][bis]....ce sa-i facem daca ne gandim numai la distractii!!![cheers][cheers] astept sa ne vedem,va mai asteptam pe la noi!!!!aaaa.....dar sa bem o cafea si la ora asta,iar apoi noi iesim afara,stefi va merge la bunica ei un pic ca eu am putina treaba si apoi dupa amiaza fac papa[papica]. pupici si mai revenim[pup][pup][pup] carmen si stefi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Corina, merci, dar fara dieta nu se poate....[:D]??? Ca eu sunt genul care mananc orice, oricand....de dragul mancarii, nu ca mi-ar fi mie foame....dar vreau sa mai slabesc vreo 5 kg... Laura25 tine o dieta....sa fie sanatoasa, so poata tine si sa slabeasca...[:D] Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele scuze inca tre sa mai invat ce si cum e pe forum,sunt noua pe aici[bang]Am si eu o intrebare voi cum ati slabit dupa nastere?v-ati mai ingrasat dupa ce ati nascut? Eu toate kg din timpul sarcinio le-am pierdut intr-o saptamana ,adica am pus 13 kg in tipul sarcinii,am nascut prin cezariana si a trebuit sa stau 1 saptamana in spital si sa tin regim,si cand am ajuns acasa in final deja dadusem toate kg jos[papica] L-am alaptat pe Nicolas 1 an si 1 luna si in timpul acesta m-am ingrasat cu 9 kg[q]dar mi-a si placut [papica] corina si nicolas
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...