Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt, Perla Moldovei (46)


Recommended Posts

Buna dimineata! Cafelute, ceaiuri...[pahar]40de pahare???[:D] Doamnelor, incapetreceti?Niciuna nu ne spune cum a petrecut?Sau inca sunteti la distractie?[disco] OK, nu e nimeni [V]Va doresc o duminica placuta, tuturor! [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare! Noi n-avem cu ce ne lauda. N-am mai ajuns la munte ieri (am auzit la radio ca a fost vant puternic si telecabinele au fost oprite, apoi seara am vazut la TV un accident pe DN1 care a blocat circulatia) ... asa ca am hotarat ca nici azi sa nu mai mergem. Am petrecut acasa, la un pahar de vorba, iar azi am fost in parc. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut nici eu n-am cu ce ma lauda,am intrat doar asa...sa va zic doua vorbe si sa va salut,sa nu ma las chemata,asa cum se lasa unele fete. sunt necajita,trec printr-o pasa proasta,am copii raciti(si sotul idem),nu fac febra doar le curge nasul(Ana mai tare,mai si tuseste),sa vad cum decurge noaptea asa,nu stiu cu cine ii las maine(asta daca se agraveaza peste noapte)cu socrela m-am cam certat,asa ca ajung la tata...nu mai spun ca am de invatat si simt ca nu fac fata,azi m-am chinuit o gramada acasa si n-am putut de raul lor [q] va las si va doresc o saptamana frumoasa!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Haideti la un ceai - de fapt, eu beau o chestie cu apa fierbinte pentru raceala, iau antibiotice, ma doare gatul etc.etc....tot tacamul, Iustina e si ea racita putin, azi e acasa...asa ca nu avem cu ce ne lauda momentan. In rest, toate bune! Dana, multa sanatate copiilor si ai grija de tine! O zi cat mai buna sa aveti! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna tuturor! Dana, multa sanatate va doresc! Sper sa va treaca repede raceala! Lora, si pentru voi multa sanatate! De petrecut n-am petrecut cine stie ce, sambata am iesit un pic, a fost ziuaunei prietene de familie, in rest, ieri am stat numai in casa, in pat si am lenevit. As fi mancat niste sfinti dar din astia facuti in casa, ca astia cumparati parca mananci paine dulce cu nuca de cocos - in loc de nuca. Mi-am amintit de copilarie, de sfintii pe care ii facea ea si inca ii mai face, numai ca e cam departe... O saptamana cat mai buna va doresc! Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza ! In sfrasit inapoi acasa ! Uram si noi cu intarziere 'La multi ani !' de 8Martie pt toate mamicile scumpe si dragi si pt toate femeile.[flo][flo][flo] Drumul a fost tare lung la dus. Prin chei abia am trecut. A nins si cei din neamt nu au facut nimik - probabil sperau sa vina Soarele si sa o topeasca. Vreo 3 inaintea noastra s-au intors din drum si spuneau ca nu pot trece. Asta dupa ce am stat vreo juma' de ora in Tasca pt ca 2 masinia mare nu mai puteau pleca de pe loc. Dupa ce am trecut de Lacu Rosu ai am inceput sa coboram, opream sa scuturam stergatoarele ca se tot depunea gheata pe ele si era unu sa intre in noi ....ei peripetii si uite asa am ajuns in Sovata in 5h jumate, in loc de vreo 2h. In Timisoara am ajuns la 8 seara. A doua zi am fost la Universitate si mi-am scos diploma si am reusit sa iesim un pic in centru la o plimbare pe seara. Iar eu mi-am imaginat ca vineri vom iesi sa ne plimbam, dar al meu sot nu s-a simtit prea bine si nici nu a vrut sa iasa, asa ca am reusit doar eu sa ies vreo 2h. Atat. Deci distractie...lipsa. Sambata dim am plecat spre Brasov - am facut al traseu - si am mers, nu gluma. A fost soseaua mai libera, drumul bun si Am facut vreo 7 h din Timisoara. Dar tot pe seara am ajuns pt ca am plecat tarziu. Am stat o noapte la Brasov, iar ieri, dupa ce am fost in Mall in Brasov, am plecat spre casa . Iarasi a fost drumul super ok - am facut 3h jumatate. Copii....ce sa zic, obositi, dar au rezistat la drum. Ecaterina mi-a facut o criza de plans acum, cand am intrat in Piatra, ca era tare obosita, dar s-a oprit cand am coborat din masina. In rast am facut opriri cat s-a putut de des. Casandra aseara m-a tinut numai in 'Mami esti dulce'[il] Ma duc - s-a trezit Ecaterina. Intru mai tarziu. Ana - mami de [bebic] Ecaterina-Maria si [majoreta] Casandra-Petronela [url="http://s136.photobucket.com/albums/q174/o-ana/surioarele/?start=40]Ceva poze[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113599&whichpage=2"]nasterea in apa[/url] www.elipetromed.ro
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...