Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Recommended Posts

  • Răspunsuri 44
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Laura T Fetele din Dubai, cat de cald este acum la voi?
in jur de 30 de grade s-a terminat sezonul cu ploi,frig deci nu aduceti mai mult de o bluza mai grosuta si asta doar daca intentionati sa iesiti inaintea de rasaritul soarelui Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu, si eu vreau la plaja ...dar n-am timp [q] cat as vrea eu Oare e recomandat la gravi plaja, sau ma bronzez cu pete? Acum un an pe vremea asta era o apa calllda, erau ai mei parinti in vizita si nu le venea sa creada. Sper sa aveti o vacanta frumoasa, fetelor! anca [gravi] 28+ [baietel]bb Adam
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Plecarea e peste 3 zile si inca nu avem viza [bang]... De la Dertour imi spun, in continuare, sa nu imi fac probleme, ca va veni la timp. Ufff... Cat despre cele 30 de grade, ce sa spun...super!! Multumesc pentru urari! Laura si bebitele: Bianca (14 aprilie 1999) si Ramona (17 mai 2002) [url="http://flickr.com/photos/lauratenea"]poze_noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bravo Aniela, mi-ai luat-o inainte :) La ce hotel stai? era sa zic ca vom merge cu aceeasi cursa aeriana, dar apoi mi-am dat seama ca tu vii din Anglia, nu din Romania, asa-i? Laura si bebitele: Bianca (14 aprilie 1999) si Ramona (17 mai 2002) [url="http://flickr.com/photos/lauratenea"]poze_noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...