Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce gatim azi pentru pitici (10)


Recommended Posts

bubu nastere usoara si un bb sanatos si cuminte Cezar 3 ani...aproape ieri lapte cu cereale piure cu piept de pui la gratar kiwi 2 senvisuri cu cascaval si muschi file lapte azi cacao cu lapte , senvisuri peste cu mamaliga si usturoi kiwi 2 senvisuri cu lapte Adriana mamica de Cezarica (23 aprilie 2005) "Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte." Michael Levine "A muri inseamna de fapt a te muta intr-o stea." Octavian Paler
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 276
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Adi 3,9 ani: Ieri: 9-o felie de paine cu cascaval si sunca de praga, 11-,o banana, 13-supa crema de legume cu pui si smantana,o praji Rollini, 18-doua felii de paine cu almette,o banana, 21-un copanel de pui la gratar cu pilaf cu legume. Azi: 9-o felie de paine cu almette,o banana, 13-supa de pui cu crutoane de paine,biscuiti cu ciocolata, 18-un castronel cu orez cu lapte, 21-avem dovlecei umpluti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bubu sa va traiasca, sa va aduca numai bucurii

 

Adriana mamica de Cezarica (23 aprilie 2005)

 

 

"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte."id="purple">

Michael Levine id="size1">

 

"A muri inseamna de fapt a te muta intr-o stea." Octavian Paler

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, multumesc mult pentru urari! Sunteti toate niste dragute!

Bubu mic n-a mai vrut sa vina cu iepurasul, a venit mai repede cu o saptamana, asa ca de Paste suntem o familie completa si super fericita.

Daca vreti sa ne vedeti, avem pozici la semnatura [il]

 

Si meniul lui Vlad de azi:

10- lapte cu chocapic

12- o felie de paine prajita cu almette

14- ciorba de curcan cu paine, suc dintr-o portocala

18- minipateuri cu branza, praji alba ca zapada si suc de portocale Pfaner

21- piept de pui cu sos si orez cu legume, o felie mare de cozonac

22:30- canuta cu lapte Zuzu

 

 

Oana, mami fericita de [bebic] Eric-Stefan (18 aprilie 2008)

si [roker] Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

 

Bubu mic

Bubu mare

Poze

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bubu , am vazut pozici, sa va traiasca baietii sa va aduca numai bucurii Cezar 3 ani lapte cu cacao si senvisuri piure cu aripioara de pui kiwi macaroane cu branza la cuptor lapte cu cereale Adriana mamica de Cezarica (23 aprilie 2005) "Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte." Michael Levine "A muri inseamna de fapt a te muta intr-o stea." Octavian Paler
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,am tot citit mesajele voastre legate de acest subiect si vad ca puii vostri papa ft bine:)noi avem o problema mare legat ade acest subiect,poate ami dati si mie ceva sfaturi.fetita mea de 1,5 ani nu vrea sa manance mai nimic in afara de lapte,si cate un fruct,dar nici asta nu vrea zilnic:(Este adevarat ca acum ai cresc si 3 canini si cred ca o sa-i iasa si al 4-lea,dar sunt ft ingrijorata sa nu faca anemie.bea aprox1-1.5l lapte/zi,am incercat sa nu-i mai dau lapte k sa pape dar ami urla si cere lapte.medicul ami zice sa nu o fortez ca va manca ea cand ai e foame,dar are aproape 3 sapt de cand ne confruntam cu aceasta problema.nici inainte nu era o mancacioasa dar acum e dezastru,nu vrea nici cel putin sa guste mancarea.va rog mult dati-mi si mie idei cum sa procedez cu ea k sunt ingrozita.Ea e vesela si jucausa,nu are schimbari de comportament,dar ami este ft teama.astept sugestiile voastre:*:*;*
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vlad, 3,4 ani: 10- laptic cu chocapic 12- banana 14- ciorba de pui cu painica, un mar ras cu biscuti si miere 18- o felie de paine cu pateu martinel si masline verzi, o felie de paine cu branza topita 21- o pulpa de pui dezosata la gratar si cartofi prajiti cu ketchup 22:30- canuta cu lapte Oana, mami fericita de [bebic] Eric-Stefan (18 aprilie 2008) si [roker] Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005) [url="http://b1.lilypie.com/8ltZp3.png"]Bubu mic[/url] [url="http://b4.lilypie.com/NBXep2.png"]Bubu mare[/url] [url="http://community.webshots.com/user/oana_bubu05"]Poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...