Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Si barbatii ficioare ài?


Recommended Posts

Arinna si Diadaniela Uite aici un site unde gasiti explicatii despre ascendent si cum se calculeaza. http://astral.idilis.ro/ascendent.htm Succes! [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/amonar2002/my_photos"](poze mami,tati si bb)[/url] [url="http://tickers.baby-gaga.com/p/fly125pr___.png"] (evolutia bb)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 73
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 1 year later...
Da!iubitul meu este in zodia feioara si eu taur.Vreau sa va spun ca ne potrivim super bine amandoua zodiile fiind de pamant adica compatibilitate 100%.Intradevar toti avem defecte dar trebuie sa invatam sa ne acceptam asa cum suntem si sa pretuim ce-i al nostru.La inceput nu-mi conveneau multe chestii la caracterul lui dar cu timpul am inceput sa-l accept asa cum e si acum totul merge de minune si sper sa ramana asa.Bineanteles si dragostea jucand un rol foarte important in relatia noastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bre, m-am tavalita de ras, parca vorbeati de-al meu. El e fecioara din 14 septembrie, eu sunt fecioara din 18 septembrie, zici ca vorbim pe-aceeasi voce si gandim cu acelasi cap. cum e el, asa mi-s si eu, nu-i motiv de cearta sau cicaleala. *Nu se enerveaza niciodata, n-ar tipa pentru nimic in lume *E foarte tandru, nu trece ziua fara sa-mi spuna ca ma iubeste si ce fericit e el sa traiasca cu noi, daca trece pe langa mine ma mangaie sau ma saruta *foarte destupat la minte in materie de [xinpat] *Le face toate la fel de bine ca mine, nu trebuie sa ii spui decat o data, gateste, spala vase, face curat, cumparaturi, ingrijeste florile si pestii din acvariu, se descurca foarte bine cu copii si nu-i mofturos , nici pretentii exagerate n-are. Numa' ca daca-l trimiti sa lucre intr-un loc trebuie sa te duci si sa-l iei de-acolo ca asa-i de migalos ca nu mai termina... *Are o mie si inca mai multe interese, nu se plictiseste niciodata, se pricepe la orice, pune gresie, faianta, trage glet, face instaltii sanitare si electrice, pune calculatoarele in ordine, repara masina, n-am gasit nimic ce sa nu se bage el si sa faca de zici ca-i meseria lui si el, manca-l-ar mama... *Si stie intotdeauna ce sa zica, cum sa te ia ca sa te convinga, are o empatie speciala cu ceilalti oameni, se baga la inaintare pentru ce crede el ca e drept, Si nu cred ca am scris tot, dar daca il comandam dupa dorinta nu stiam sa-l fac asa perfect. Si daca v-a iesit in cale o fecioara si mai aveti si norocul sa va iubeasca, tineti aproape ca singurul lor cusur e ca sunt imprastiati si uita. Da' daca le mai amintesti, nu se supara niciodata asa ca nu-i bai! Magda, mami de Horia (20ian1997) si Matei (3oct2005) http://community.webshots.com/myphotos?action=viewAllPhotos&albumID=550146097&ran=6628
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Elenalove27 este un dulce si bland ca o fecioara si harnic si face tot ce ii spun eu [:D]...este un sot si un tatic EXTRAORDINAR de bun.
[flo] Ps: Fecioara sunt, "nu ai?"[:D] Alexandru ______________________ Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
vad ca nu s-a mai scris nimic la subiectul asta... eu sunt scorpioanca cu ascendent in gemeni, iar el fecioara cu ascendent in varsator, daca bine am calculat.are cineva idee de combinatia asta? descrierile pozitive ale voastre despre ei le-am regasit si eu, ce ma deranjeaza la noi este ca suntem niste nestapaniti si lipsiti de diplomatie amandoi...si generam frecvent situatii de criza si neantelegeri. daca nu ar exista stea ar fi barbatul perfect:tandru,grijuliu cu familia,haios,saritor,destept,inventiv, repara tot, meticulos, optimist, rabdator,darnic. poate se mai gasesc ceva scorpioance in relatie cu fecioare si-mi dau ceva idei pt rezolvarea situatiilor conflictuale (care trebuie sa mentionez,apar de regula generate de catre mine pt ca sunt posesiva,nerabdatoare,"general",dominatoare etc ;) )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mda , prietenul meu este Fecioara. Eu capricorn , partea buna este ca ne potrivim 100%[:D] Partea rea este ca el e pur si simplu obsedat de curatenie , dar doar la el in camera. Totul trebuie sa fie perfect , daca arunc un fir de par pe jos trebuie sa-l caut si sa-l ridic , samd[:D][:D] Adevarul este ca l-am mai dezvatat eu de obsesie asta , dar la un moment dat era innebunitor. In rest , ttul e perfect. De certat nu ne certam , cand se enerveaza unul celalalt face 3 glume si totul e ok . Dar inprivinta curateniei....e nebun pur si simplu.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hehehe acum am citit ce a scris Anca. Pi , te-ai gandit ca poate sotul tau spune aceleasi lucruri de tine? Nu v-ati inteles si gata .[:D] ca se tot vorbeste de punctualitate si alte cele , si eu si el suntem punctuali , desi daca e de intarziat eu intarzii vreo 2 minute , ca deh , un ruj , o atentie[:D] Fustangiu nu a fost , chiar deloc si chiar dincontra , inainte de mine , adica pana la 18 ani a avut 2 relatii serioase , una de distractie si 2 fete in pat pe langa . Atat. In casa e ... painea Lui Dumnezeu. Chiar am spus cat noroc au parintii ui cu el . Stau la casa si el si tatal lui fac absolut tot in gradina si prin casa . Sta de dimineata pana seara sa stranga strugurii si sa faca must , si-a vopsit toata casa impreuan cu parintii , in fiecare zi de vara uda gradina , tunde iarba (nu au legume , doar flori si mult , mult gazon) , samd. E o comoara la casa omului. Nu e gelos , luam decizii impreuna , nu ii sare tzandara....e aproape perfect . I-am si spus ca e material genetic bun , e si harnic si simtit...ce mai .[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

XIO, cand am scris ce am scris la acest topic eram cu capsa pusa pe viata. Mi-a trecut intre timp. Nu de alta, dar am evitat de atunci sa ma mai incurc cu barbati din zodia fecioarei. [:D] Pentru mine aceste personaje nu exista. Daca cumva ai inca dubii, citeste te rog aici: http://www.eva.ro/forum/viewtopic.php?forum=9&topic=36507?forum=9&start=0&nrpages=1 Alte surate care se plang de specimenele cu pricina. [V] Daca tu sau alte 5-10 femei si-au gasit fericirea alaturi de un "fecior", eu nu pot decat sa aplaud furtunos si sa va doresc cat mai multi ani impreuna. Tot ceea ce doream sa subliniez este faptul ca POATE voi sunteti exceptiile la regula. Atat. ============ How wrong it is for a woman to expect the man to build the world she wants, rather than to create it herself.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga Irinusha, Eu sunt fecioara iar sotul geaman. Si noua ne zicea multa lume ca nu ne potrivim la zodii si ca nu o sa facem casa buna. Surprize.......ne este super bine. Nu este adevarat..... Pupici [url="http://community.webshots.com/liliana_28"]Nunta-graviduta cu Calinut + Poze Calinut la 1 anisor si 4 lunici[/url] [url="http://www.dropshots.com/liliana_28"]Calinut[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...