Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

recomandari medici tirgu mures


Recommended Posts

Buna Sunt mama unui baietel de 6 luni, nascut prematur. De-abia acum mai am putin timp pentru a scrie pe forum. As dori foarte mult ajutor din partea celor care locuiesc in Tirgu Mures sau care stiu relatii despre medici chirurgi si oftalmologi buni de aici. Trebuie sa merg luna aceasta sa fac aceste controale si nu cunosc medici de aici. Poate ma ajutati voi. Deci un medic chirurg pediatru si un oftalmolog. Neurolog am gasit: doctor Foisoreanu Voica. Am auzit ca este cea mai tare din tara. Multumesc tare mult. Succes in contnuare in cresterea acestor ingerasi.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

dar de doctorita cojoc mihaela de la clinica nucleon ce puteti sa-mi spuneti. La doctorita foisoreanu azi am aflat ca nu are un cabinet privat si ca ar trebui sa ma duc cu copilul in spital, sa stau chiar internata o zi. Si sincer am stat doua luni la iasi cu el cand l-am nascut si acum am oroare de spitale. dar daca trebuie...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...