Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dureaza casatoriile facute de tineri?


Recommended Posts

Noi ne-am "ochit" de pe vremea cind eu nu implinisem 14 ani[:D]. Atunci ne-am vazut fiecare de ale noastre. Sintem impreuna de cind aveam eu 18 ani, dar ne-am casatorit abia opt ani mai tirziu. Sintem casatoriti de 13 ani. Sintem impreuna pentru ca ne dorim sa fim impreuna, nu pentru ca "asa-i frumos". Sigur ca au mai fost discutii in cei 21 de ani, dar n-a fost ceva atit de grav incit sa ne dorim sa ne despartim. Ba eu zic ca partea asta cu "discutiile"[:D] ne ajuta, oricum eu nu pot sa lacrimez intr-un colt sau sa tin in mine daca e vreo problema. Ne lamurim si apoi ne vedem de treaba. The best thing you can do for your children is to love your wife.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 47
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu aveam 20 si el tot atata. Prieteni de 2 ani inainte (clasa a 11-a), colegi in aceeasi clasa.In toamna facem 12 ani de casnicie. Nu zic ca suntem familia perfecta , fiecare avem defecte dar deja ni le stim si ne acceptam asa cum suntem. Ne completam unul pe altul. Elena & Denisa [url="http://s254.photobucket.com/albums/hh106/Ele2008/"]NOI[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Unele dureaza unele nu depinde de indivizi.Casniciile sunt la fel inferent de varsta.O casnicie nu se destrama din cauza unuia sau altuia ci din cauza amanadurora. Mami de [url="http://b5.lilypie.com/qZc8p2.png"]Razvan(07 martie 2004)[/url] si de [am] Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cat de tineri, adica? Dintre prietenii / cunostintele noastre absolut toate cuplurile pe care le stiam sa fie impreuna inainte de 20 ani, s-au despartit. Stiu o pereche - erau impreuna de la 13 ani. Altii de la 18. Sau 17. N-am intalnit nici macar exceptia... Normal ca nu e batut in cuie, dar asta e ceea ce am vazut eu. Noi suntem impreuna de la 22, respectiv 21 de ani. Deci probabil intram tot la categoria "tineri". Dar eu zic merci ca ne-am intalnit in facultate, si nu in liceu.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E clar ca depinde de fiecare... Noi ne-am cunoscut la 18 ani, eram colegi de facultate. Ne-am casatorit la 21 si tocmai am implinit 14 ani de casnicie. Nu imi pot imagina viata fara el, iar el sustine reciproca [:)]. Desi suntem firi diferite (el berbec, eu rac si cica asta e o combinatie catastrofala - un motiv in plus pt mine sa nu cred in zodii), caruta noastra merge foarte bine [:)].
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...