Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Dureaza casatoriile facute de tineri?


Recommended Posts

Nu stiu daca conteaza asa mult varsta din buletin... stiu oameni care la 35 de ani nu s-au maturizat deloc sau prea putin, si altii care la 18-19 au trait si au vazut cat altii de 40...cred ca depinde de vointa si stapinirea de sine a fiecaruia, pt. ca daca avem autocontrol, stim ce vrem cel mai bine de la viata. PUpici! O DAU PE SOACRA-MEA, DAR NU LA SCHIMB, CI PE DEGEABA! DAR NICI ASA NU CRED C-O SO IA CINEVA!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 47
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Noi suntem cei mai tari...[:D] Eu aveam 21 de ani..el 24..ne-am cunoscut pe 8 martie..intr-un anume an..peste 2 saptamani il "solicitam" de sot.....A fost o nebunie..o pura nebunie frumoasa.. Suntem impreuna de 12 ani jumate..si viitorul se intrevede luuuuung..pentru ca exista inca o nebunie..o pura nebunie frumoasa..doar ca a evoluat intr-o nebunie matura..si nu am putea respira unul fara celalat..si nici unul dintre noi..fara al 3-lea..[:D] [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

cand am devenit prieteni eu aveam 16 si el 25, de atunci nu ne.am separat nici macar o zi, adica nu am fost separati de vreo cearta sau altceva, acte ne.am luat cand eu aveam 24, acum am 31 si toate.s bune si frumoase, mai bine ca la inceput:) [url="http://community.webshots.com/user/dayannara"]ivan si dayanara[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sincer nu cred ca au viata lunga casatoriile facute in jurul varstei de 20 de ani, iar ce ati enumerat mai sus le consider exceptii, mai stiu si eu vreo doua chiar.Statisticile din Rusia , de exemplu, unde majoritatea se casatoresc de f tineri iar copiii vin imediat, imi confirma afirmatia.In prezent, majoritatea femeilor de 30 de ani din mediul urban de aici, sunt divortate si cu un copil sau doi.Asta ca raspuns la intrebare. DAAAAAARR, exista de la caz la caz situatii fericite, aici depinzand f mult de fondul celor implicati si de societatea in care traiesc. Crisu, mami de Alex[copil]22.07.07
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...