Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tulcence? 8


Recommended Posts

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salut fetelor, silvi nu stiu exact ce fac intorcandu-ma la munca dar stiu ca acasa nu mai vreau sa stau. Imi lipseste agitatia de la serviciu si colegii si..... libertatea[:D]. Despre bani nu poate fi vorba pt ca eu primesc de la serviciu si diferenta dintre salariul meu ( cel de cand am plecat) si ce-mi da statul ( adica cei 6 mil). Am sa ma duc si eu sa vad dormitoare de tineret pt ca parca as mobila dormitorul lui Albert, desi el inca doarme in patutul lui si n-am de gand sa-l mut. Totusi parca as face o schimbare in casa. Ma mai gandeam sa mut canapeaua din sufragerie si fotoliile in alt fel, astfel incat sa vad ceva schimbari[:D] cam atat ca-mi inchide Albert calculatorul[:D] gabi, mamica lui [copil]Albert Mihai, 10.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

gabi, dar albert doarme in camera cu voi? eu n-as vrea ca bb sa doarma cu noi in camera decat maxim 2-3 luni...cel putin asa consider acum. adica sa doarma in patut si nu in patul mare care vreau sa-l cumpar acum dar in camera lui.si am sa tin cont de sfatul tau si voi cauta patut ca al tau. week-end placut tuturor! silvi [gravi] 11 + http://community.webshots.com/user/flovivi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele Nu pot sa stau decat putin , am intrat sa va zic ca noi ne-am mutat deja , mai am maine de mutat niste chestii si gata .Ne-am mutat pe strada Podgoriilor .Nu o sa mai intru o perioada fiindca nu mai am net si va mai dura ceva timp pana cand vom avea . Va doresc la toate numai bine si multa sanatate si ne reauzim cand ne vom instala net , o sa-mi fie tare dor de voi , o sa va simt lipsa [:(]. Silvia si Mirelaionut va doresc sarcina usoara si sa aveti grija de voi si bebei , restul fetelor va pup si aveti grija de voi [pup][grup] danybv Mamy de [bb] Maria (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andrei (21 Martie 2006) [url="http://community.webshots.com/user/danybv?vhost=community"] Album poze [/url] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2685810500102505781KXBrdh"] De Ziua Marinei[/url] [marinar]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata, silvi, Albert doarme in camera lui de la 8 luni. Mai devreme nu m-a rabdat inima sa-l dau afara[:D] ( si eu imi propusesem sa-l mut mai repede). Adevarul este ca atata timp cat alaptezi nu-l vei muta pt ca-ti va veni greu sa stai cu urechea ciulita cand plescaie a foame ( el n-a plans de foame, doar plescaia putin si-si baga degetul in gurita-deci greu de auzit din alta camera chiar si cu usile deschise). De fapt motivul pt care eu nu mai stau atat pe net e faptul ca in camera lui Albert se afla calculatorul si nu pot intra decat in putinul timp cat el se joaca fara sa fie nevoie sa-l supraveghez[:D] dany sa incepeti o viata noua si frumoasa in casa noua si net cat mai repede[pup] zi excelenta tuturor gabi, mamica lui [copil]Albert Mihai, 10.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetele Azi am reusit sa mutam tot ce trebuia la noul apartament dar inca vom sta pana marti aici pe Garii iar de miercuri ii predam gazdei cheile de la apartament , deci pana luni voi avea net [:)] pe urma vom vedea cand vom reusi sa-l reactivam inapoi . Gabi iti multumesc mult [pup] imi place mult ca este o zona foarte linistita si este mai spatios [pup] Pup toate fetele si sa aveti parte de un weekend cat mai placut [pup][grup] danybv Mamy de [bb] Maria (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andrei (21 Martie 2006) [url="http://community.webshots.com/user/danybv?vhost=community"] Album poze [/url] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2685810500102505781KXBrdh"] De Ziua Marinei[/url] [marinar]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!am lipsit cam mult si vad ca v-ati intors toate... despre cununie nu am foarte multe de povestit.am fost noi,nasii,fiica nasilor,un vecin si andrei bineinteles.fiica nasilor a fost domnisoara de onoare,iar cavaler a fost vecinul ca andrei nu putea duce lumanarile[:D]ne-am dus la biserica,s-a tinut slujba si ne-am intors acasa si ne-am vazut de treaba caci asta ne-am dorit noi de fapt.pe mine m-a emotionat slujba si am si bocit putin.poze voi incerca sa pun ....sa vad daca mai reusesc ca sunt cam neindemanatica la capitolul computer[:)] andrei se intoarce pe burta si e foarte incantat de asta pana oboseste si nu isi mai poate tine capul si se supara si plange.zilele trecute s-a rostogolit pana a cazut din pat.nu a patit nimic ca distanta e scurta si am un covor moale;doar s-a speriat.e incapatanat si vrea sa il tin in picioare si in fund.tatal lui zice ca va merge de la 7 luni[:D][:D]a descoperit in sfarsit si la ce ii folosesc mainile.acum tot ce prinde baga in gurita...partea nasoala pentru mine e ca are o placere deosebita de a ma apuca de par[:)] am si o intrebare pentru voi....unde gasesc hainute pentru bebelusi?eu stiu doar magazinul ala con bebe de pe langa posta de pe babadag;in care inca nici nu am intrat si nu stiu ce au. pupici mari si mici... mami de [baietel]andrei 08 MAI 2008 cand tu arati cu un deget,trei degete arata spre tine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor, dany chiar ma intrebam de unde ai intrat pe net ca te-am vazut activa pe mess[:D] bafta multa cu pus net-ul cat mai repede in noua locatie moruna felicitari pt cununie, sunteti foarte frumosi in poze si bb e maricel deja[pup]. Haine pt bb-lushi gasesti in multe locuri: in Diana la etajul 1 sunt doua raioane dar hainutele sunt mai scumpe, pe str. Babadag e un magazin "Prichindelul", in Piata Veche e un magazin cu haine ieftine si are si lucruri bune, romanesti-unde se termina tarabele si mai e si Telena ( in Piata Noua si Veche) care la fel are haine ieftine. Mai e un magazin imediat dupa mag Big cu hainute bune de firma.... Acum depinde pe unde ajungi. Bafta la cumparaturi[pup] va pup, o sapatamana buna tuturor gabi, mamica lui [copil]Albert Mihai, 10.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...