Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Tulcence? 8


Recommended Posts

neata fetelor, Albert e mai bine cred desi ne-a zis dr sa mai continuam tratamentul ca mai are putina infectie. De bine ce e nici nu mai pot sa deschid calculatorul ca tabaraste pe tastatura, apoi inchide computerul, etc. Din cauza asta n-am mai intrat, scuze. pup toate fetele gabi, mamica lui [copil]Albert Mihai, 10.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

da,silvia ,aceea e rochia .Cum ti se pare ? Eu m-am simtit foarte bine in ea ,este foarte lejera si practica in sensul ca m-am simtit libera in miscari si chiar daca majoritatea doamnelor erau imbracate in costumase mie chiar mi-a fost bine si nu am murit de cald transpirand la dans. [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/smolei_2004/album?.dir=/759fre2"]poze1[/url] [url="http://new.photos.yahoo.com/smolei_2004/"]poze munte 2007[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata, fetele! gabi, era doar o gluma cu motivarea absentelor...oricum ma bucur ca albert e putin mai bine! aurora, ma bucur ca te-ai distrat la nunta si te-ai simtit bine in rochita noua. sigur ca imi place, si modelul si culorile. si mi se par si preturile bine pe acel site. eu in week-end au carat la tara niste mobila pe care o inlocuim cu alta noua si ca sa ajut si eu am carat ce era mai usor...am scapat un scaun cand sa-l ridic in masina si mi-am facut o julitura pe nas. bine ca nu mi-a spart nasu. ieri am fost in vizite si azi din nou la serviciu... azi am muncitori acasa pe care i-am lasat cu un var al sotului asa ca tre sa mai plec sa vad ce mai fac intre timp. o zi minunata tuturor! silvi [gravi] 13 + http://community.webshots.com/user/flovivi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor, va multumesc la toate de grija pt Albert, cred ca e bine dar mai merg azi o data la dr ca sa ma conving. Apoi trebuie sa-i fac si vaccinul de hepatita A ca l-am tot amanat. silvi imi pare rau de julitura, sper sa nu fie prea inestetica[pup] mirelaionut felicitari pt fetita, sunt convinsa ca asta va doreati din moment ce esti asa fericita[pup] dany noi nu am mai iesit ca mi-a fost teama sa nu i se intoarca belelele lui Albert dar sambata tot am scos nasul afara ca prea era frumos[:D]. Pupici la puiutii tai[pup] moruna fericire maxima[pup] aurora56 frumoasa rochie si chiar pare lejer de purtat[pup] arissa? pup toate fetele, o saptamana excelenta tuturor gabi, mamica lui [copil]Albert Mihai, 10.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dragele mele, am revenit. Am dezertat un pic, cum spune Silvi, dar am fost si sunt intr-o stare psihica nu grozava si nu reusesc sa ma adun. Per total suntem bine, Maya e sanatoasa si tot mai multe rele face. Zilele astea cel putin ne-a zapacit. Eu ma intorc la munca saptamana viitoare si poate simte, nu stiu. Incerc sa o si intarc, ca ii va fi foarte greu sotului apoi cu ea. Gabi, imi pare rau ca a fost bolnavior Albert, multa sanatate ii doresc. Mirelaionut, fetita...wow[olala]...sa-ti traiasca! Moruna, casa de piatra! Nu am apucat sa-ti spun. Sa fiti fericiti si sa va intelegeti. Aurora, imi place mult rochia pe care ti-ai comandat-o, s-o porti cu placere. Si modelul e fain si combinatia de culori. dany, ce faceti voi? Cum e la casa noua? Am cateva poze cu Maya din vara asta, amestecate, de [url="http://good-times.webshots.com/photo/2802776520101605083vNeCiv"]aici[/url] incepand. arissa - mami de Maya(18.03.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata gagici! gabi, julitura am dat-o cu fond de ten si nu prea se vede[:D] arissa, ma bucur ca ai venit pe la noi. imi pare rau ptr starea prin care treci...poate si pe tine te afecteaza intoarcerea la munca nu doar pe maia. sper sa fiti bine.[pup]pitica. eu in sfarsit am terminat cu usile. aseara am pus in saci tot molozul si gata. de maine incep cu peretii si la final parchetu. si bine inteles alt moloz, alta munca...dar la final o sa fie asa cum imi doresc si am sa va invit pe toate sa-mi vedeti micutul apartament. o zi buna tuturor! silvi [gravi] 13 + http://community.webshots.com/user/flovivi
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut, fetelor din pacate otita lui Albert n-a trecut ba mai mult are si la urechea cealalta[bang]. Nu ii mai pot da antibiotice pt ca i-am dat prea mult timp si deci o tratam cu indiferenta[:D]. Glumesc dar in afara de laser si picaturi pt durere chiar nu-i dau nimic. Sper sa fie bine si asa si sa-i treaca. arissa ma bucur ca ai revenit si spor la intarcat[:D]. La munca ma intorsc si eu de miercuri, adica de pe 1 octombrie. Azi noapte am visat ca era naspa rau la serviciu[bang]. Sunt bulversata..... silvi sa iti iasa casuta asa cum iti doresti si sa fiti fericiti in ea. va pup ca trebuie sa-l urmaresc pe Albert cand face kk sa-i iau proba pt coprocultura[:D] gabi, mamica lui [copil]Albert Mihai, 10.05.2007
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fete frumoase si destepte![pup] am o veste si eu....lui andrei ii ies dintisorii de jos;ieri am decsoperit ca agata si cand m-am uitat aproape sparg gingia....prin pielicica se simt.m-a cam luat prin surprindere ca nu i s-au inflamat gingiile si in afara de faptul ca rodea tot ce prindea nu a mai avut nici un alt semn.joi mergem sa ii facem vaccinul.sper sa se comporte la fel de bine ca la cel de la 2 luni;iar eu merg sa imi pun sterilet.mi cam frica ...am auzit tot felul de povesti si mai ales mi-e frica sa nu ma doara.sper sa fie bine! GABI imi pare tare rau pentru albert si sper sa ii treaca cat de curand! ARISSA multumesc pentru urari! multa sanatate voua si copiilor vostri,iar la fete cu bebei mici in burtici sarcina usoara [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] pupici mari si mici[pup][pup][pup][pup] ma duc ca ma cheama datoria ....doar v-am zis ca sunt LAPTARIA S.R.L.;laptarie ambulanta si daca stau prea mult fac smantana,iar la soare fac iaurt[:D][:D][:D][:D] inca o data pupici!!!!!! mami de [baietel]andrei 08 MAI 2008 cand tu arati cu un deget,trei degete arata spre tine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fete frumoase si destepte![pup] am o veste si eu....lui andrei ii ies dintisorii de jos;ieri am decsoperit ca agata si cand m-am uitat aproape sparg gingia....prin pielicica se simt.m-a cam luat prin surprindere ca nu i s-au inflamat gingiile si in afara de faptul ca rodea tot ce prindea nu a mai avut nici un alt semn.joi mergem sa ii facem vaccinul.sper sa se comporte la fel de bine ca la cel de la 2 luni;iar eu merg sa imi pun sterilet.mi cam frica ...am auzit tot felul de povesti si mai ales mi-e frica sa nu ma doara.sper sa fie bine! GABI imi pare tare rau pentru albert si sper sa ii treaca cat de curand! ARISSA multumesc pentru urari! multa sanatate voua si copiilor vostri,iar la fete cu bebei mici in burtici sarcina usoara [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] pupici mari si mici[pup][pup][pup][pup] ma duc ca ma cheama datoria ....doar v-am zis ca sunt LAPTARIA S.R.L.;laptarie ambulanta si daca stau prea mult fac smantana,iar la soare fac iaurt[:D][:D][:D][:D] inca o data pupici!!!!!! mami de [baietel]andrei 08 MAI 2008 cand tu arati cu un deget,trei degete arata spre tine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor [hia] Am revenit si eu pe forum , anul asta a fost unul de cosmar cel putin in ultima perioada [bang][bang] Ce pot sa va spun ca m-am saturat de boliile astea ale copiilor ca de mere padurete, sunt raciti amandoi de numa numa , iar am ajuns cu ei la urgenta duminica seara , noroc ca era pediatra lor de garda care ca de ocbicei iar i-au salvat de internare si alte lucruri urate , ne-au dat tratamente slava domnului , cred ca pot deschide o mica farmacie cu ce avem noi acasa [:)] .Prima data a inceput Andrei cu o siptoma gen nas infundat si apoi a inceput sa curga , a pupat-o atat de mult pe sorasa incat i-a dat si ei si de aici a inceput toata povestea . In rest pe mine m-a deprimat saptamana trecuta vremea de imi venea sa urlu , eu cand vad ca ploua numai sunt om , nu-mi place ploaia deloc , cata ploaie am vazut in viata mea la Brasov si acum cand vad ca ploua deja ma apuca tristeata rau de tot , eee dar acum de doua zile vad ca este iar frumos afara. Aseara am profitat de vrema buna de afara si am iesit cu Maria in parcul personalitatilor , acum acolo imi fac veacul cand e vreme buna [:)] Am resuit aici sa ne asezam doua camere , imi place ca este tare liniste si mai ales curatenie , nu mai sunt gandaci , tantari si alte mirosuri urate cum erau acolo pe Garii . Silvia nu-ti face griji in privinta placentei ,ea se poate ridica in timp , nu este ceva grav , deci curaj si nu te strasa in privinta asta , ai grija sa nu ridci lucruri grele , dupa ce zici tu acolo ca facea bebe , parca vezi tu ca e baietel [:D] [pup] Mirelaionut felicitari pentru mica printesa [flo] vrem sa pui si tu poze cu tine graviduta [gravi] , asa mai vedem si noi cum arata viitoarea mamica [pup] Gabi imi pare tare rau pentru Albert , sa dea Dd sa-i treaca mai repede problema cu urechea si sa fie bine , noi doua avem multe de tras cu copii astia mici [:)] dar nu-i nimic scapam noi odata si sa vezi ce bine va fi [pup] Aurora sa stapanesti sanatoasa rochita , este foarte frumoasa [pup] Arissa bine ai revenit [flo] ma bucur ca sunteti bine , ne-am facut griji pentru voi , foarte frumoase sunt pozele [il] Moruna felicitari pentru dintii bebelusului Andrei , sa creasca mare si sanatos [pup] Azi la ora 15 am intalnire cu o tipa iar la ora 18 mergem in vizita la o prietena de familie doar noi fetele fara baieti , mergem sa palavragim asa ca intre fete [:D] va pup pe toate si aveti grija de voi [pup][grup] danybv Mamy de [bb] Maria (11 Ianuarie 2008 ) si [bonjovi]Andrei (21 Martie 2006) [url="http://community.webshots.com/user/danybv?vhost=community"] Album poze [/url] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2685810500102505781KXBrdh"] De Ziua Marinei[/url] [marinar]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...