Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

haideti sa vorbim despre AMANTE


Recommended Posts

Ah, vesnica intrebare. Nu, nu am inca, Domnul a crezut ca este mai bine sa pierd 2 sarcini. Dar nu cred ca un bebel imi va schimba modul de gandire. Asa am fost crescuta, sa am grija de ograda mea, daca barbatul imi pleaca la alta, e numai vina lui, nu a femeii la care s'a dus. Ea sa fie sanatoasa, o fi avand si ea problemele ei. E valabila si inversa. Ce am scris mai sus era doar o gluma, m'am trezit bine dispusa si eu [pup] ps: mama a crescut 3 copii si desi tata a plecat la alta, niciodata nu a condamnat'o pe acea femeie... deci nu toate doamnele cu copilasi gandesc la unison. ----------------------------------------------------------------------- „timpul nu-i menajeaza pe cei care se cred in afara lui” (Francois Fayolle)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
citat din mesajul lui Ancuta-Maria
Ah, vesnica intrebare. Nu, nu am inca, Domnul a crezut ca este mai bine sa pierd 2 sarcini. Dar nu cred ca un bebel imi va schimba modul de gandire. Asa am fost crescuta, sa am grija de ograda mea, daca barbatul imi pleaca la alta, e numai vina lui, nu a femeii la care s'a dus. Ea sa fie sanatoasa, o fi avand si ea problemele ei. E valabila si inversa. Ce am scris mai sus era doar o gluma, m'am trezit bine dispusa si eu [pup] ps: mama a crescut 3 copii si desi tata a plecat la alta, niciodata nu a condamnat'o pe acea femeie... deci nu toate doamnele cu copilasi gandesc la unison.
Ba iti zic eu, ca atunci cand o sa ai copii (sa dea Domnul cat mai repede) o sa-ti schimbi modul de gandire. Subiectul se numeste pana una-alta "Sa vorbim despre AMANTE". Cand se va deschide si subiectul "Sa vorbim despre sotul curvar", iti voi explica ce parere am eu despre un barbat insurat care alege sa aibe o amanta (desi mi-am explicat punctul de vedere putin mai devreme). Pana atunci, afirmatia ta da dovada de cel putin imaturitate. Pana una-alta, iti recomand alte topicuri mai potrivite pentru tine gen: "Barfe, mondenitati, cancanuri" sau "Un ochi rade, unul e vanat si alte ciudatenii". Cred ca le vei gasi mai interesante decat Hilarul subiect: copiii altuia. Elle
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am raportat mesajul tau. credeam ca se poate discuta civilizat, dar... ce sa fac? mai arunc si eu un ochi pe aici sa vad daca am ce invata de la voi. Asa ca mai stau [:D] ----------------------------------------------------------------------- „timpul nu-i menajeaza pe cei care se cred in afara lui” (Francois Fayolle)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui Ancuta-Maria
am raportat mesajul tau. credeam ca se poate discuta civilizat, dar... ce sa fac? mai arunc si eu un ochi pe aici sa vad daca am ce invata de la voi. Asa ca mai stau [:D]
Ma bucur ca te-am atins, poate asa iti faci putin timp sa gandesti de 2 ori cand scrii ceva. Elle
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi se par de prost gust jignirile pe un forum public. Ca doar de aia este public. Fiecare sa isi spuna parerea. Si daca toti am avea aceeasi parere nu ar mai fi necesar un forum. Indiferent de frustrarile noastre haideti sa respectam parerile tuturor participantilor la discutie. Nu ne plac, trecem la postarile urmatoare. Eu raman la aceeasi parere : mi se par mult mai patetice sotiile care se agata la nesfarsit de un sot care pur si simplu nu mai vrea sa le fie sot si incep cu tot felul de santaje sentimentale care includ copiii decat o amanta . Catalina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui catalina2307
Mie mi se par de prost gust jignirile pe un forum public. Ca doar de aia este public. Fiecare sa isi spuna parerea. Si daca toti am avea aceeasi parere nu ar mai fi necesar un forum. Indiferent de frustrarile noastre haideti sa respectam parerile tuturor participantilor la discutie. Nu ne plac, trecem la postarile urmatoare.
[:-)))][:-)))] Cred ca ai uitat ca ai fost prima care a venit la pachet cu frustrari si cu jigniri aici sa-si exprime punctul de vedere. Reciteste te rog. Ti-am raspuns o data, nu-mi mai bat gura s-o mai fac a doua oara, mai ales cand efortul nu-si are rostul. A, si ca o lamurire, c-o dai inainte cu frustrarile, nici unul din barbatii din viata mea, sot sau nu, nu a plecat vreodata la alta [;)]. Asta ca sa intelegi ca punctul meu de vedere nu este acela al femeii inselate / parasite pentru amanta. Ci pur si simplu judec din prisma femeii si a mamei. Elle
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[quote]citat din mesajul lui Elle_seb [ Iar sotia care se agata de sotul tradator face un cu totul alt subiect de discutie. Daca voi puteti compara viata de familie cu toate implicatiile ei si statulul de sotie intr-o casnicie, cu o pipitza care se baga si ea la un moment dat in seama.... inseamna ca ne pierdem timpul de pomana aici, mai bine haideti sa vorbim despre incalzirea globala, ca tot ne pricepem la de toate. Mia, am aceiasi convingere, aspectele materiale (bani, avantaje de alta natura gen promovari la serviciu, un post mai bun, concedii mai linistite, etc) nu sunt deloc de neglijat de catre aceste amante. Am zis-o si eu, nu s-ar uita nici una la un barbat insurat fara un leu in buzunar, ce dracu, suntem copii? Elle <hr height="1" noshade id="quote"></font id="quote"></blockquote id="quote"> cam la fel as zice si eu[alcool]+ceva completari da' ma abtin[:D] ...deocamdata... Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...