Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

haideti sa vorbim despre AMANTE


Recommended Posts

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Xio , am inteles de ce iei apararea medicilor... sau a UNOR medici,pe care tu ii cunosti,pe care ii respecti si care sunt ,intr-adevar oameni si profesionisti. Dar si amantelor le iei apararea? Mai fata... prea multa carte cred ca strica... la unii... Daca ai fi casatorita,si ai afla ca sotul tau are amanta, tot asa ai gandi?! Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui giulia71
De toate s-a discutat despre AMANTE, dar cre ca s-a omis un singur lucru, toate-s pe interes material si facute toate din acelasi aluat, de la frpturiste pan la amante de lux. ...mami daca nu mananc acuma, intru'-n grebla foamei!!!!
Uite in final cineva care pune punctul pe I [:D]. Elle
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aoleu, Elle!!!!! Uite, eu iti dau o floricica! :-) [floare3] gabriella1, poti sa-mi explici ce ai tu impotriva argumentelor? Cu ce te deranjeaza saracele? Da' Xio cu ce te dreanjeaza? [:-/] Dragelor, ca sa existe numita amanta [:D], trebuie sa existe un cuplu plus un tradator care apartine acelui cuplu. Amanta nu este altceva decat cea care nu gaseste nimic anormal si neplacut in a-si imparti viata cu un tradator. Nu conteaza ca sunt celebre si inteligente sau banale si facute gramada. Tot ceea ce conteaza e o anumita lipsa de clasa. Tipele care se respecta intai si intai pe ele insele, nu umbla cu tradatori.
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !
Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...