Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

haideti sa vorbim despre AMANTE


Recommended Posts

sar'mana de aprecieri fetelor:)) sa nu incerce careva sa ma abureasca pa mine ca e vorba de indragosteala ca nu tine[haibat]! toate astea vor...bani si iar bani, mai nou de cand s-a emancipat fomeia vrea si putere-vezi "dne profesoare" ca Gina Pistol, Ana Lesko si lista continua si cum altfel sa si le obtina decat punandu-si nurii[indecent] la bataie! Ah, ca avem si noi ale mai slabe fiinte de pe pamant, barbatii, care sunt atat de fraieri incat cred ca don'soarele de pan' la 25 sunt "moarte dupa el" si nu dupa agonisala lui de-o viata, asta e partea doua... da-n pricipiu asta, ele vor bani si domnii is creduli..mai ales dupa o varsta... pa pup si mai viu... ...mami daca nu mananc acuma, intru'-n grebla foamei!!!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Denizel,n-am nimic cu Xio... dar din punctul meu de vedere nu are dreptate.Atat. De amante n-am nici o parere. N-am fost in pielea unei amante nici la 20 de ani, la 36 cred ca mai am ceva glagorie in cap ,iar la 70 cred ca nu ma va vrea nimeni![:D]. In ceea ce priveste sotul /sotia tradatoare,nici aici nu-mi pot da pareri.Am fost doar in postura celei care avea sot cu amanta,dar eram tanara,chiar rusinos de tanara(23 ani ) si in "naivitatea "acelor ani am dat divort. Si n-am regretat nici o secunda pasul facut!Dar a trecut, viata mea e frumoasa, normal, cu greutati dar si cu realizari si incerc pe cat posibil sa ma bucur de fiecare clipa, de sotul pe care il am acum si ,poate,cu ajutorul lui Dumnezeu si de un bebe ! iti doresc o zi frumoasa ![flo][asia] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui denizel
Aoleu, Elle!!!!! Uite, eu iti dau o floricica! :-) [floare3] gabriella1, poti sa-mi explici ce ai tu impotriva argumentelor? Cu ce te deranjeaza saracele? Da' Xio cu ce te dreanjeaza? [:-/] Dragelor, ca sa existe numita amanta [:D], trebuie sa existe un cuplu plus un tradator care apartine acelui cuplu. Amanta nu este altceva decat cea care nu gaseste nimic anormal si neplacut in a-si imparti viata cu un tradator. Nu conteaza ca sunt celebre si inteligente sau banale si facute gramada. Tot ceea ce conteaza e o anumita lipsa de clasa. Tipele care se respecta intai si intai pe ele insele, nu umbla cu tradatori.
Multam Denizel, asa le-am zis si eu, si mi-au zis ca fac parada de virtuti si calitati [:D] si au incercat sa mi le arunce inapoi in nas. Da' stii cum e? Eu nu ma cobor la nivelul fatucii, pentru ca de unde nu e, nici Dzeu nu cere. Elle
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[alcool] incep sa beau de dimineata, asa, ca sa ma simt si eu bine... Mai, dar ce gura aveti uneleeeee... sa ma fereasca sfantu' [help] Complet off'topic a fost asta bineinteles. Nu inteleg de unde atata inversunare in sustinerea unei idei?? Cred ca numai pt a iesi cu ceva in evidenta, ca altfel nu pricep nici taiata [biz] ----------------------------------------------------------------------- „timpul nu-i menajeaza pe cei care se cred in afara lui” (Francois Fayolle)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

off topic :Imunoglobulina G sau glicoproteina cu functie de anticorp (IgG )de unde poate fi procurata?

Mentionez ca am incercat la toate farmaciile si depozitele din oras.Nimic. Nu au unde sa-mi faca o comanda...dupa cum spun doamnele farmaciste,la noi in tara NU se MAI fabrica.SI totusi...?!

 

Gabriela

 

"Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui catalina2307
gabriella - RoGan (vaccin)sau humaglobim (perfuzabil)? Catalina
Se cheama Rhogam, nu Rogan! Gabriela, ai incercat la farmaciile Doina (2Na)?
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !
Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...