Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

haideti sa vorbim despre AMANTE


Recommended Posts

Dar e normal sa nu subscrii, ca doar n-om gandi cu totii la fel. Si eu stiu cazuri concrete si de aici am tras concluzia pur personala ca e imposibil ca un barbat care intr-adevar te iubeste sa te insele, sa te tradeze. Adica amicul nu mai putea rezista 2 saptamani fara sex numai pentru ca e barbat? Si ala care are nevasta acasa si amanta peste drum ce scuza mai are? Nu stiu cum or fi construiti dar, intai de toate, sunt oameni, sau ar trebui sa fie - intelegand prin asta ca ar trebui sa aiba suflet, sentimente, de ce nu si valori morale! Noi, femeile, mereu asteptam declaratii de dragoste de la barbati. Direct, indirect - fapte mici sau mari care ne demonstreaza cat de importante suntem pentru ei. Si o noapte de amor cu alta sigur nu se incadreaza aici. In noaptea aceea putea sa stea cu sotia de vorba la telefon, sau pe internet, sa-i spuna cat de dor ii e de ea, sa vorbeasca despre copii sau sa se gandeasca la familie, pur si simplu. sau la problemele de servici. Dar el, in schimb... [xx(]. Mie asta nu mi se pare iubire adevarata, ce sa fac?!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
citat din mesajul lui andira
quote:
citat din mesajul lui Cristina_C
Un barbat care isi iubeste cu adevarat sotia n-o inseala pentru nimic in lume , indiferent cate amante incearca sa-l ademeneasca. Sa fim seriosi, daca nu exista "disponibilitate" din partea barbatului, amanta poate sa incerce mult si bine si tot degeaba!
Eu nu subscriu deloc. Sunt convinsa ca exista barbati care isi iubesc foarte mult sotiile, familia, se intampla sa aiba o aventura de o noapte, asta nu inseamna ca nu-si iubeste sotia. Parerea mea e ca ei sunt altfel construiti decat noi, si pot face asta fara sentimente suplimentare. De multe ori sotia nu afla niciodata. Spun asta pt ca stiu caz concret, un prieten. Casatorit, au impreuna un copil si vor inca unul, isi iubeste foarte mult sotia si chiar e genul de familist convins. Dar omul a fost in Florida 2 sapt la un moment dat, singur, cu serviciul. Am aflat intamplator de "aventura", nu stiu detalii si nici nu ma intereseaza, cert e ca s-a petrecut acolo, nevasta-sa habar n-are, si nici nu cred ca o sa afle vreodata. Din ciclul "ce nu stiu nu ma doare"...
Jalnic! Oricum e alta situatie, dar cred ca exista o fericire mai mare, mai de calitate, decat aia ca nu stii ce-ti face barbatul cand scapa singur in parc. Ce fel de dragoste e aia bazata pe minciuna? Si de ce sa minta daca e asa de ok ce face? Femeile chiar nu-si dau seama ca merita mai mult, ca e penibil sa le tot gaseasca scuze barbatilor care inseala?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Eu nu subscriu deloc. Sunt convinsa ca exista barbati care isi iubesc foarte mult sotiile, familia, se intampla sa aiba o aventura de o noapte, asta nu inseamna ca nu-si iubeste sotia. Parerea mea e ca ei sunt altfel construiti decat noi, si pot face asta fara sentimente suplimentare. De multe ori sotia nu afla niciodata. Spun asta pt ca stiu caz concret, un prieten. Casatorit, au impreuna un copil si vor inca unul, isi iubeste foarte mult sotia si chiar e genul de familist convins. Dar omul a fost in Florida 2 sapt la un moment dat, singur, cu serviciul. Am aflat intamplator de "aventura", nu stiu detalii si nici nu ma intereseaza, cert e ca s-a petrecut acolo, nevasta-sa habar n-are, si nici nu cred ca o sa afle vreodata. Din ciclul "ce nu stiu nu ma doare"...
Ioi, d`aia insala, k nu mai poate de atata iubire sau are prea multa dragoste de oferit ?! [alcool] Cum panamea poti iubi pe cineva si-l inseli ??? E nonsens. Si faptul ca unii sunt barbati nu explica inselatul ... ________________________________________ Daria & [zana] [url="http://family.webshots.com/photo/2101180020059491989HUtsSY"]GIULIA(2004 08 16)[/url] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2720628280059491989seZdoY"]arta la 3,4 ani[/url] dans la 3,9 ani [url="http://es.youtube.com/watch?v=rZyUDQeitzc"]1[/url] [url="http://es.youtube.com/watch?v=ePI4eTN0PwM"]2[/url] [url="http://es.youtube.com/watch?v=Wtaq4mLAYIc"]3[/url] [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca unele femei sunt muuuult mai disponibile decat barbatii...Si daca vor si stiu cum, aceste femei ii fac disponibili pe barbatii insurati, chiar daca ei initial nu au avut intentia de a se cupla cu respectiva. De obicei sotia nu accepta sa faca anumite, sa zic..."dovezi de dragoste", insa celelalte accepta poate orice. Si tentatia barbatului este mare. Eu nu numesc asta dragoste. ESte instinct animalic, sex fara dragoste, necesitate, satisfacerea unor fantezii care nu au legatura cu dragostea. Se pare ca unii barbatii nu se pot abtine de la asa ceva. Nu se simt barbati. Si culmea.... gasesc n femei care accept conditiile lor. Asta nu inteleg.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[bruta] ca sa fie "pachetul complet" cand am venit de la servici m-am intalnit cu o cunostiinta, si din vorba in vorba mi-am aminte trecutul ei.... fosta dama de companie(pe bune si pe bani) a cunoscut un barbat insurat care avea o fetita de 3 ani si una de 1 an, l-a ademenit cu mult sex, sunt sigura cu toti ani in care a acumulat experienta, probabil ca el a vrut aventura dar nu a mai putut scapa de ceea ce ii facea tipa, astfel el s-a despartit iar ea e fericita momentan cu el..... Mama de print
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui Cristina_C
quote:
citat din mesajul lui coltofeanu De obicei sotia nu accepta sa faca anumite, sa zic..."dovezi de dragoste", insa celelalte accepta poate orice
Dar de ce "de obicei"? Ce-o opreste? [:)]
Ei na si cu tine!... Treaba "aia" o fac doar curvele, nu femeile maritate si serioase... [biz]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu nu cred ca fac ele ceva nemaipomenit si nemaintalnit [:D] e doar altceva.... or fi si din astea "specializate"...dar nu toate! [alcool] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui Cristina_C
quote:
citat din mesajul lui coltofeanu De obicei sotia nu accepta sa faca anumite, sa zic..."dovezi de dragoste", insa celelalte accepta poate orice
Dar de ce "de obicei"? Ce-o opreste? [:)]
[:D]Scuze...trebuia sa spun "exceptie" ci nu "de obicei". Eu sunt exceptie pentru ca nu fac ce nu-mi place doar de dragul lui, deoarece m-as simti un obiect, m-as simti folosita. Daca unora le place e OK.[;)] [detectiv].... inseamna ca ar trebui sa ma ingrijorez ca ma va insela, nu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...