Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

haideti sa vorbim despre AMANTE


Recommended Posts

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
citat din mesajul lui catalina2307
Din cate stiu se mai cheama si Rogam (poate gresesc) dar nu ar fi mai usor sa ii spui unde il gaseste decat sa imi vanezi mie greselile. Sunt sigura ca persoana interesata a priceput despre ce e vorba. Catalina
[:0] Iti vanez greselile???? Se numeste Rhogam, cu Rh, de la Rh!!! Tu ai scris Rogan. Inteleg, "R", vine de la Rh [:D]. "Gan" de la ce vine? De la Ganaglobulina? [:D] P.S. i-am spus unde sa caute ;-).
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !
Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui Adina Iulia
Mai, de la amante ati schimbat subiectul si acum vindeti si cumparati medicamente? [:D] vaccin care sa apere de relatii dubioase aveti?
[cool] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele,fetele,n-are importanta cum se numeste,e greu sa-l transport .Eu locuiesc in Vaslui iar pentru transport imi trebuie o temperatura de 5 grade Celsius,constanta! Sa incerc la o firma de curierat rapid sa vad daca asigura un astfel de transport.Daca gasesc...dau de stire. Va multumesc frumos pentru tot ajutorul![flo][flo][flo][flo] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Exista si amante care sunt constant in aceasta pozitie. In cazul acesta, eu zi ca ele au clar o problema cu stima de sine si dorinta de a-si confirma constant farmecul, in capul lor, faptul ca, cuceresc un exemplar casatorit este o victorie si inca o confirmare a calitatilor lor. Sa fii amanta eu zic ca este foarte usor, toata nebunia si pasiunea care se creeaza intre cei doi este artificiala si bazata pe nou, nu neaparat pe calitatile exceptionale ale amantei. Atunci cand este vorba de o femeia care nu accepta sa fie amanta, dar care se indragosteste subit si fara drept de apel, dar care nu ar un obicei din a face acest lucru, atunci poate fi vorba de iubire.. poate. Este vinovat cel care face din acesta postura obisnuinta, si barbatul si amanta. Pentru mine nu este inselat actul in sine, pur fizic, este inselatorie orice activitate in care sotul isi pune inima si timpul in detrimentul sotiei care sufera din cauza acestui lucru: inselat poate fi amanta de care se indragosteste, statul la calculator zi de zi, pana seara tarziu in loc sa petreaca timo de calitate cu sotia, inselat este sa isi puna mama, tatal, fratii inainte de cea cu care a jurat sa isi faca o familie. Cu timpul am ajuns sa inteleg mai bine psihologia barbatului in ceea ce priveste sex-ul. Oricat de greu ar fi de acceptat pentru o femeie, uneori e vorba doar de sex, contact fizic...atat.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui gabriella1
Fetele,fetele,n-are importanta cum se numeste,e greu sa-l transport .Eu locuiesc in Vaslui iar pentru transport imi trebuie o temperatura de 5 grade Celsius,constanta! Sa incerc la o firma de curierat rapid sa vad daca asigura un astfel de transport.Daca gasesc...dau de stire. Va multumesc frumos pentru tot ajutorul![flo][flo][flo][flo] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Cel mai bine comanda-l printr-o farmacie - sensiblu sau altceva (farmaciile din lant sunt mai safe). Ei au aprovizionarea cu masini controlate termic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui Adina Iulia
Mai, de la amante ati schimbat subiectul si acum vindeti si cumparati medicamente? [:D] vaccin care sa te faca imun la relatii dubioase aveti? Mi-ar cam trebui, la cat s-a cobit pe-aici...
Scuze,Adina,n-am dat cu toporu' am intrebat si eu...incercand sa gasesc un medicament.E chiar atat de strigator la cer gestul meu?!Am postat si la alte topicuri,nu numai aici...se pare ca deranjez,scuze inca o data! Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...