Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

haideti sa vorbim despre AMANTE


Recommended Posts

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

deci amantele nu fac nimic din ce nu fac sotiile , asta e foarte clar ( ma rog in majoritatea cazurilor) , si nici nu exista un motiv temeinic pentru care ele apar in viata unui cuplu , si asta pot sa o spun din experienta , eu m-am trezit ca aveam mari probleme in casnicie ( asta am aflat de la ea , ca sotul meu nici dupa aceea niu a stiut sa-mi spuna ce probleme avem , si intr-un final a recunoscut ca asta spun barbatii ca se presupune ca femeile fiind mai miloase cad mai usor ), ca noi ne-am indepartat in timp asta iar nu cred ca e vina mea , pentru ca nu vad de ce ar fi vina mea un loc de munca pe care il avea si in care facea ture de noapte si ore suplimentare de ani de zile , eu partea mea mi-am indeplinit=o mereu si chiar mai mult decat atat .

Asa ca pentru sotiile care isi mai pun intrebarea daca e vina lor , ei bine nu este .Se intampla pentru ca se intampla , pentru ca sunt o multitudine de factori care duc la asta , pana la urma poate ca nu e vina nimanui ( bine ca trebuie sa fii rational si sa stii cand sa zici nu asta e alta poveste) , dar asa sunt oamenii , printre care ma numar si eu , trebuie sa cautam un raspuns , trebuie sa dam vina pe ceva sau cineva .

Sunt amante care sunt chiar mai destepte de atat ( cum ar fi cazul meu ) , si care tin omul in sah mult si bine , si care gandesc ca daca cedeaza si ajunge la pat , e posibil sa devina istorie , asa ca trag de timp si intretin o situatie in care cel care cedeaza trebuie sa fie sotul.

Pentru ca altfel nu imi pot explica de ce s-ar intinde cineva la vorba la nesfarsit si ar accepta unele compromisuri daca nu ar avea vreun interes imediat sau viitor ( si aici ma refer la zeci de mesaje la care raspunde in timp util , la statul pe net pana dimineata si asa mai departe ).Dupa mine astea sunt cele care vor tot , nu se multumesc cu jumatate .

Si acuma sincer , am vazut-o , am vorbit , dar nu am ramas impresionata de nimic in afara ca e mai tanara , in rest nu are nimic mai mult decat mine , poate ca mai putin .

Ce e in capul ei? Vrea totul . Acuma ce se va intampla cred ca nu stie nimeni , nici macar ea nici macar sotul meu , nici macar eu .

Dar un lucru e sigur , nu am fost si nu sunt vinovata cu nimic , nu sunt mai prejos cu nimic decat ea , nu am nici un complex .

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:citat din mesajul lui dayanara

adina, nu, nu asta ma intrebam, ci referitor la amante ce pot face ele in plus fata de neveste, ele ca femei, referitor la sex cred ca era vorba intr.un post sau mai multe din urmaivan si dayanara


id="quote">
id="quote">dayanara, in cazul acesta, mofturosul, dupa ce ca este un tradator fara principii, nu e nici priceput la sex.Daca sotia lui nu ii este suficient de pe plac, cu siguranta ca este si vina lui.Deci, in loc sa aiba rabdare si sa fie un adevarat sex master [:D], se duce la una cu care au avut altii rabdare si pricepere sa o invete una-alta [:D].
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !id="Comic Sans MS">id="red">id="size1">
id="right">
Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.id="Comic Sans MS">id="limegreen">id="size1">
id="left">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:citat din mesajul lui coltofeanu

Eu cred ca unele femei sunt muuuult mai disponibile decat barbatii...Si daca vor si stiu cum, aceste femei ii fac disponibili pe barbatii insurati, chiar daca ei initial nu au avut intentia de a se cupla cu respectiva. De obicei sotia nu accepta sa faca anumite, sa zic..."dovezi de dragoste", insa celelalte accepta poate orice. Si tentatia barbatului este mare. Eu nu numesc asta dragoste. ESte instinct animalic, sex fara dragoste, necesitate, satisfacerea unor fantezii care nu au legatura cu dragostea. Se pare ca unii barbatii nu se pot abtine de la asa ceva. Nu se simt barbati. Si culmea.... gasesc n femei care accept conditiile lor. Asta nu inteleg.


id="quote">
id="quote">gata am gasit, la mesajul asta ma gandeam cand am intrebat, sunt un pic in urma cu subiectuloricum mie nu.mi suna bine faza cu celelalte accepta poate oriceid="red">ivan si dayanara
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:citat din mesajul lui Adina Iulia

Din punctul meu de vedere serviciile prestate de amandoua sunt (sau ar trebui sa fie) echivalente la capitolul sex, nu cred ca vine amanta cu oferta imbunatatita. Desi, mai stii...o fi si asta unul din motive, oferta mai variata.[hot]


id="quote">
id="quote">sigur e si asta, numai de cate ori nu am citit eu pe aici (scris de sotii) ca nu se cade sa faci... anumite chestii in materie de sex si ca numai amantele fac asa ceva (si prostituatele)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui niccooll04
pai nici nu are ce sa-ti sune bine , ce sa accepti pacatele mele ? , daca nu e vorba de zoofilie si necrofilie ce ai putea sa nu accepti ?
Da,da, cu amendamentul ca bedesemeu' sa fie mai soft asea, ca avem copii de crescut... In rest anything goes, huh?[:D] Ioana cu [copil]Serghei (2 mai 2006) si [zana] Katja (30 martie 2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui niccooll04
pai nici nu are ce sa-ti sune bine , ce sa accepti pacatele mele ? , daca nu e vorba de zoofilie si necrofilie ce ai putea sa nu accepti ?
nu am zis ca eu n.as accepta , mi se pare aiurea sa nu zic altfel ca exista femei carora acel altceva li se pare iesit din comun, de fapt cine a postat , coltofeanu e din cei care traiesc cu impresia ca masina inseamna mercedes, telefon nokia si sex oral doar o ...chestie :) [url="http://community.webshots.com/user/dayannara"]ivan si dayanara[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...