Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

haideti sa vorbim despre AMANTE


Recommended Posts

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
citat din mesajul lui ocebine
Dar de amanti putem vorbi? Femeile inseala la fel de mult ca si barbatii...doar ca stiu sa isi tina secretele. Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."

asa e..in mod normal.. doar daca un barbat isi inseala partenara cu alt barbat si o femeie isi inseala partenerul cu o alta femeie [:D] atunci n-ar mai fi in proportii egale! da' de astea nu discutam...ca e mult mai grav[:D]..cred... Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui violeta69
quote:
citat din mesajul lui ocebine
Dar de amanti putem vorbi? Femeile inseala la fel de mult ca si barbatii...doar ca stiu sa isi tina secretele. Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."

asa e..in mod normal.. doar daca un barbat isi inseala partenara cu alt barbat si o femeie isi inseala partenerul cu o alta femeie [:D] atunci n-ar mai fi in proportii egale! da' de astea nu discutam...ca e mult mai grav[:D]..cred... Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Eu ma refeream la amantii femeilor. Mi se pare nedrept sa tot crucificam amanta cind la rindul lor si femeile calca pe bec doar ca tac din gura... Situatia descrisa de tine ma depsaeste... Anamaria
"With sufficient thrust, pigs fly."
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ocebine,de ce esti asa suparata?[flo] eu nu ziceam decat ca exista tot atatea amante pe cat exista si amanti.....ca daca nu ar fi unii n-ar exista ceilalti [:D] nu le crucifica nimeni pe bietele amanate,au ele grija sa se crucifice singure [alcool] treaba lor.... si batrbatii amanti sunt le fel de josnici,dupa mine... eu inteleg orice,cred ca am aceasta capacitate[:D]....nu inteleg insa de ce tb sa existe victime colaterale... totul se poate face corect daca nu mai exista iubire....dar ceea ce as face eu nu e obligatoriu sa faca si altii...asa e viata si e colorata in n feluri....in fond fiecare cum isi asterne asa doarme... unii bine o perioada si chiar nu au remuscari,numai ca roata se mai intoarce si au "sansa " sa vada si cealalata parte a ei.... Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui andira
quote:
citat din mesajul lui Rufus
quote:
citat din mesajul lui andraduska
Din ce am observat, multe femei cauta scuze barbatilor care inseala.
Au luat spaga. Precis. Si au fost invatate ce sa spuna.[:D]
[:-)))][:-)))][:-)))] chiar ma intrebam de ce nu apare nici un barbat pe aici...
Nuuu...e pericol! Pai daca ziceam eu ce a indraznit ocebine, vedeam eu pe naiba... [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]poze multe cu noi[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/551940014PFgtLL"]Ana a implinit un an[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/554582211ZUiOLU"] 2006[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/557637684wPafYA"]2007[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...