Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

haideti sa vorbim despre AMANTE


Recommended Posts

asteptam parerea unui barbat [alcool] in asteptare.... am pus azi o intrebare la munca : "de ce femeile care se cula cu 10 barbati sunt curve si de ce barbatii care se culca cu 10 femei sunt cei mai tari" ? Raspuns : de la o colega de 52 de ani "ca asa e normal" !!!! restul : ... au tacut, nu am mai primit nici un raspuns. Poate imi dati voi [bis] Mama de print
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 234
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
citat din mesajul lui alexadra
asteptam parerea unui barbat [alcool] in asteptare.... am pus azi o intrebare la munca : "de ce femeile care se cula cu 10 barbati sunt curve si de ce barbatii care se culca cu 10 femei sunt cei mai tari" ? Raspuns : de la o colega de 52 de ani "ca asa e normal" !!!! restul : ... au tacut, nu am mai primit nici un raspuns. Poate imi dati voi [bis] Mama de print
mama are 53 si nu ar spune asa ceva. Mentalitate invechita. Dar eu nu va inteleg de ce va intereseaza parerea altora? Pe mine ma doare la... baschetzi [:D] de ce spun altii. Nu m'am casatorit virgina, am mai avut parteneri inaintea sotului meu [hot] , asta e, cine isi formeaza o parere despre un om prin prisma asta, parerea mea este ca nici nu merita sa stau de vb cu acea persoana. Si e clar ca si femeile au amanti, dar suntem pe un forum de femei, cine ai vrea sa recunoasca aici ca a calcat o data stramb? Nu ai vazut ca in secunda 2 se ridica o basculanta de pietre?? [:-@] ----------------------------------------------------------------------- „timpul nu-i menajeaza pe cei care se cred in afara lui” (Francois Fayolle)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui alexadra
asteptam parerea unui barbat [alcool] in asteptare.... am pus azi o intrebare la munca : "de ce femeile care se cula cu 10 barbati sunt curve si de ce barbatii care se culca cu 10 femei sunt cei mai tari" ? Raspuns : de la o colega de 52 de ani "ca asa e normal" !!!! restul : ... au tacut, nu am mai primit nici un raspuns. Poate imi dati voi [bis] Mama de print
Ca asa e normal... bullshit. Nu e normal deloc, nici ei sa insele, nici ele. Doar ca se intampla... monogamia cred ca este la nivel de deziderat si atat... Se duc valorile omului pe apa sambetei. Si celui care insala ii lipseste curajul de a marturisi celuilalt, sperand ca o sa ii treaca si ca se va reveni la normal. Doar ca atunci cand faci kk in jurul casei miroase si, invariabil, va ajunge mirosul si la partener, la un moment dat... Ioana si [zana] Rebeca http://community.webshots.com/user/bebebeca http://community.webshots.com/user/bebeca2004
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Nu e normal deloc, nici ei sa insele, nici ele. Doar ca se intampla... monogamia cred ca este la nivel de deziderat si atat... Se duc valorile omului pe apa sambetei. Si celui care insala ii lipseste curajul de a marturisi celuilalt, sperand ca o sa ii treaca si ca se va reveni la normal. Doar ca atunci cand faci kk in jurul casei miroase si, invariabil, va ajunge mirosul si la partener, la un moment dat...
Nu cred ca era vorba sa ai 10 pateneri doar prin inselat. Se poate si in relatii monogame succesive. Ai terminat cu unul... incepi cu altul. Dar parerea este tot cea exprimata de Alexadra! Anca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui alexadra
asteptam parerea unui barbat [alcool] Mama de print
O sa asteptam mult si bine...Le este teama ca le " descoperim "gandirea ". Si vom actiona in consecinta. Pentru ca, in general, nu ne este teama de ceea ce cunoastem, ci de ceea ce nu cunoasteam. Asa ca ei prefera sa ne ascunda anumite laturi ale gandirii lor...in special cea cu inselatul. Femeia nu trebuie sa stie. Nu trebuie sa stie TOT. E secretul lor. Pentru ca dupa aceea ei vor crede ca vor parea neinteresanti.[;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui coltofeanu
quote:
citat din mesajul lui alexadra
asteptam parerea unui barbat [alcool] Mama de print
O sa asteptam mult si bine...Le este teama ca le " descoperim "gandirea ". Si vom actiona in consecinta. Pentru ca, in general, nu ne este teama de ceea ce cunoastem, ci de ceea ce nu cunoasteam. Asa ca ei prefera sa ne ascunda anumite laturi ale gandirii lor...in special cea cu inselatul. Femeia nu trebuie sa stie. Nu trebuie sa stie TOT. E secretul lor. Pentru ca dupa aceea ei vor crede ca vor parea neinteresanti.[;)]
Doamne, mai, colto...de unde iti vin ideile astea? [url="http://community.webshots.com/user/tora97"]poze multe cu noi[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/551940014PFgtLL"]Ana a implinit un an[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/554582211ZUiOLU"] 2006[/url][foto][url="http://good-times.webshots.com/album/557637684wPafYA"]2007[/url][foto] "EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citesc posturile de citeva zile si ma intreb mereu: Ce este de vorbit despre amante? Ce am mai putea spune despre ele? Toata lumea este umanim de acord ca ele exista, fac rau si/sau bine. Rau partenerei si bine barbatului. Dar pina la urma ele nu au de dat nimanui nici o explicatie. Vrem sa le intelegem? Si daca le-am intelege, am fi mai tolerante cu ele? Le-am scuza? Le-am mingiia pe cap? Indiferent, cineva tot sufera. Pina la urma, viata este o lupta. Invinge sotia sau invinge amanta. Uneori, costurile luptei sunt atit de mari incit nu se mai merita victoria sau batalia in sine. A, barbatilor le place sa se lupte femeile pentru ei. De fapt... si femeilor. Chiar, ce am putea spune despre amante? Cum nu toate femeile sunt la fel, nici ele nu sunt la fel. Ar trebui sa vorbim punctual, despre fiecare in parte, ca sa intelegem 0.0000....1% dintre ele. Una este mai disperata, singura, parasita. Si accepta un avans. Alta este perversa, vrea sa domine barbatii, sa profite de ei, fara scurupule. Oricum, toate au nevoi necompensate. Toate au ceva in neregula. Dar si noi, celelalte, sotiile, avem problemele noastre, hachitele noastre, dependentele noastre. Cine este perfect? Cine da primul cu piatra? Chiar sunt curiasa, ce mai spune lumea despre amante?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
citat din mesajul lui alexadra
asteptam parerea unui barbat [alcool] in asteptare.... am pus azi o intrebare la munca : "de ce femeile care se cula cu 10 barbati sunt curve si de ce barbatii care se culca cu 10 femei sunt cei mai tari" ? Raspuns : de la o colega de 52 de ani "ca asa e normal" !!!! restul : ... au tacut, nu am mai primit nici un raspuns. Poate imi dati voi [bis] Mama de print <hr height="1" noshade id="quote"></font id="quote"></blockquote id="quote"><hr height="1" noshade id="quote"></font id="quote"></blockquote id="quote">
Cine-i considera pe acesti barbati "cei mai tari"? Cred ca doar ei intre ei se considera "macho" pentru astfel de "realizari"[V] Personal cred ca se includ in aceasi categorie. Si ma gandesc oare ce simt ei(ma refer la ambele sexe) dupa ce leaga o relatie cu cel pe care l-au "sustras" din alta? Oare nu le e frica de viitor? Traiesc oare cu certitudinea ca noua relatie inchegata e acum invincibila? Life doesn't have to be perfect to be wonderful.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...