Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cand aparentele insala


Recommended Posts

  • Răspunsuri 12
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

O urmaresc din umbra..Pacat ca s-a sacrificat atata amar de timp,si prea putine satisfactii are,pacat ca cei pe care ii divinizeaza nu stiu sa-i plateasca cu aceeasi moneda.Ma uit la dansa,este ca un cameleon,trece de la o stare la alta.Se agata de noi,eu,totul si fiica noastra,imi este rusine mie,la 31 de ani ai mei sa-i spun ce sa faca.A terminat sotul cu jignirile,mai nou fiul se razboieste cu tatal,trece de la una la alta.Am rugat-o,daca ar putea,macar o zi sa uite de probleme,de ei,sa-i lase sa se balacareasca cat vor,si atat imi spune"Nu pot,mi-am crescut copiii cu atata dragoste,singura m-am chinuit",sotul dansei fiind in cea mai mare parte a vietii pe vapor,nu a stiut la ce scoala merg copiii,in ce clasa sunt,notele lor,nu le-a stiut cerintele.As vrea sa-l urasc pe acest om ptr ceea ce-i face,dar nu pot,ma credeti?Inca il vad pe el,omul bun,iubitor,cel care imi iubeste fiica la maxim,care face cele mai bune gratare si ne asteapta in weekend cu atata placere.Il vad cum este cu fiica noastra,puteam jura ca a fost si este cel mai bun tata,probabil vrea sa recupereze ceea ce a pierdut cu copiii lui,si imi este atat de jena de Doamna si fiul lui.Doar vreau sa o ascult,nu vreau sa mai spun nimic,dar vreau sa stie ca este atat de binevenita la noi in casa,ca are pe cineva aici,cineva caruia ii pasa atat de mult,si oricand noi vom fi prompti. Va pupacesc fetelor.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...