Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Imi place de altcineva !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 163
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Dahriana
Eu cu siguranta in momentul asta,nu-mi doresc o relatie serioasa.Dar nici sa zburd cu unul si altul.Vreau o persoana care sa fie langa mine,sa nu ma preseze,sa nu ma judece pt nimic,dar nici sa-mi ceara sa fim impreuna.
Si chiar nu se poate, in niciun caz, sa nu ai pe NIMENI langa tine, adica niciun barbat, prieten sau nu? Sa o iei si tu , tot de la zero? E si asta o idee...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dahriana, uite, nu ma mai amestec, nu vreau sa te influentez... Dar eu STIU din start daca as putea avea sau nu ceva cu omu' respectiv saracul, indiferent cit de minunat, inteligent, dispus sa ma ajute sa evoluez si sa devin o fiinta superioara [hot]... plin de relatii... dispus sa mute muntii pt mine... etc etc... ar fi el. In 99.9999 % din cazuri, raspunsul e NU. N-as putea. Nici daca am incercat sa iubesc pe cineva, si chiar am incercat din tot sufletul, n-am reusit - desi, da, aveam o relatie caldutza, fara probleme, singura problema ar fi fost ca ma plictisea ingrozitor. Si nu din vina lui, din vina mea. Daca l-as fi iubit as fi sarit si ca a respirat altfel. Asa, indiferent ce facea, nu ma prea interesa - deci, evident, ma plictiseam. Eu in turnul meu de fildesh, printzesa care dicta. Deci... la mine nu merge ia sa incerc, ca poate il iubesc eu la un moment dat. Asa ca stiu asta si nu ii mai dau sperante omului, si in general nu accept "favoruri" in contextul "stiu ca tie nu-ti place de mine, dar mie imi place." Prefer varianta transanta: ghinionul tau, pa. Macar doare o data. Si dintr-un singur motiv. Nu-si poate reprosa nici ca a fost fraier, nici ca eu i-am dat sperantze dupa care i-am dat cu sarcasmul in cap taman in sezonul de inflorire. Da, bine, poti sa spui "vrea sa ma ajute...doar asa... nu-si face iluzii!!". Desigur. [:D] Elise & [url="http://i177.photobucket.com/albums/w214/bblisa/63.jpg"]BBLisa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elise,nu i-am dat sperante! I-am zis ce ma impiedica. Deci mie imi place de el,ma simt bine in compania lui.Acu ca n-a fost flama aia..nu cred ca e mare lucru.A fost ceva ..micut acolo.Adica m-a facut sa ma simt importanta,protejata. Dar ..problema care era pt mine..era fetita lui si divortul..nu atat de mult el in persoana.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Nu ma interesa deloc persoana lui.Nu-l luam in seama.Mi-a cerut nr de tel..nu i-am dat nimic.El mi l-a dat pe al lui..si mi-a zis sa-i dau un beep si sa ma sune sa ma auda,cand o sa vreau eu asta.L-am lasat sa creada ca o sa o fac..si n-am facut-o.Am crezut ca a disparut cu totul.Dar seara m-a cautat din nou.Nu intelegeam de ce ma mai suporta.Mi-a zis ca ma intelege ca sunt intr-o situatie dificila si atat de singura.Sa-l las sa ma ajute,sa-mi fie prieten,sa ma scoata din rutina.Si am ramas sa-l caut eu..atunci cand o sa vreau.Si au trecut 2-3 zile..cat era el liber si putea si n-am facut-o. M-a cautat din nou.Si mi-a zis ca nu a mai acceptat nimanui oscilatiile astea,dar nu stie de ce vrea sa ma cunoasca. Si m-a tot sunat.Uneori ii raspundeam,alteori nu..cum aveam eu chef.Cand l-am auzit prima data la tel,mi-a placut f mult timbrul lui vocal.Un om care vorbeste cu calm,rar,hotarat.
Intreb si eu, ca simplu cititor de "telenovela", si sper sa nu-mi iau rosii in cap: pe ce numar de telefon te-a sunat? Pe ala pe care nu i l-ai dat [alcool]?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...