Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Imi place de altcineva !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 163
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dahriana, Carpatina te intreba de I...nu trebuia sa te vezi si cu el saptamana asta? Bine, sa zicem ca politistului ii e indiferent unde se muta, asa vrea sa te ajute si pe tine pentru ca i-a picat cu tronc la prima vedere. Problema e ca nu vad de ce trebuie sa despici firul in patru si sa te gandesti la o posibila relatie cu oricare barbat care se arata interesat de tine. Am impresia ca tu nu prea stii sa dai raspunsuri categorice, iei de la fiecare cate ceva (ajutor, sprijin, o vorba buna, adrenalina si eventual de la al X-lea iubire), ii tarai efectiv dupa tine si pe urma ajungi in situatia aia tragicomica in care omu' vrea mai mult, tu spui "Nu ti-am zis de la-nceput ca nu vreau?" si el spune "Eh, da, dar credeam ca faci pe inabordabila, ca faci figuri." Nu-ti mai complica existenta... Si ce-ai cautat la om in casa? Ce vorbiram noi de locuri publice? Am facut si eu odata figura asta, doar ca nu m-am dus acasa la om si am acceptat o plimbare cu masina...nu-ti mai spun ce putea sa iasa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am citit toate postarile tale,Dahriana.Nici nu shtiu ce sa iti zic cand tu defapt iti complici viata singura.Sunt de varsta cu tine si parca nu vad atatea obstacole in situatia ta.Spui ca te gandeshti la fericirea ta si ca te iubeshti pe tine.Prostii...Daca te.ai iubi pe tine ai face CEVA sa scapi.Eu una ash pleca oriunde daca situatia ar fi asha.Ti.ash sugera sa te muti la ai tai chiar daca situatia este proasta dar macar ei nu te bat... si le.ash accepta mofturile si kkturile pana ash reushi sa ma mut singura.Pe langa asta ai reushi sa iti pui putina ordine in viata si in minte sa iti faci anumite placeri ale vietii sa iti poti cumpara o rochie/fusta/fard/parfum si sa te simti mai increzatoare pe tine. Pe langa asta nu inteleg d c atatea ascunzishuri despre tine.. pe mine una sincer nu ma intereseaza daca esti persoana publica sau fata nushu cui.. si nu cred ca intereseaza pe nimeni de aici si nici ce persoana este barbatul cu care vrei sa te vezi..sau de care iti place!..Mie situatia mi se pare foarte simpla .. dar pe care o complici facandu.ti 'n' ganduri sau efectiv iti place sa te COMPLACI in situatia in care esti. parerea mea .. mami de [url="http://www.flickr.com/photos/11788157@N02/"][bum][testoasa] Alex[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=105308"] povestea nasterii lui bebitz[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunt plecata pt studii in alta parte.Aici traiesc,ma intretin.Nu am de gand sa raman aici,dar sa zicem ca,aici imi petrec viata momentan.Parintii mei sunt acasa.Eu merg in Ro de 4-5 ori pe an...dar eu am aici scoala..nu pot pleca deocamdata. Nu m-am putut intalni cu I,pt ca nu am putut iesi dn cauza fostului.. Si cu ocazia asta i-am si spus la I,cum sta treaba de fapt,i-am zis adevarul.S-a hotarat sa ma sprijine si ma intelege.Intalnirea ramane pe o alta data,cand pot eu. Chestia e,ca de el ma simt atrasa! Si ai dreptate Lo Li Ta,ma refugiez in sufletul oricarui om pe care il cunosc!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu chiar ca nu mai inteleg nimic. Esti acolo cu scoala, nu poti sa vii la parinti, dar poti sa zburzi din oras in oras ca sa scapi de viitorul fost prieten. N-ai avut timp de I pe care-l alinti si-n somn, dar ai ajuns sa vizitezi castele cu politistu'. Voiai sa-ti gasesti chirie la I in oras, ca sa te ajute el, dar acum vrei sustinerea politistului...[alcool] Mi-a scapat ceva?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu as spune cam asa: Nu tot ce zboara se mananca. (mie imi suna a vrajeala de doi bani) si Nu da vrabia din mana pe cioara de pe gard. - asta daca mai e cazul [url="http://good-times.webshots.com/photo/2566649460101901765WkMqGk"]ACOLO E......[/url] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2399422610101901765NuRuJZ"]POZA INGERAS[/url] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2494143390101901765VYyWAO"]ALEX si DIANA[/url] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2372169600101901765ZhYoyQ?vhost=good-times"]SUNT TUNS SI FREZAT :)[/url] ALEX-GABRIEL(05.05.2007) MINUNILE EXISTA, TOTUL E SA AI INCREDERE
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E ceva necurat la mijloc, eu cred ca tu ne cam aburesti, prea e rupt din telenovele episodul asta cu politistul.....si cu "I" la fel, cum se face ca pe tine toti barbatii vor sa te ajute asa peste noapte...???!!!! Mai intai esti ingrozita sa te intalnesti cu "I" pe care il visezi si noaptea dar la cateva zile te intalnesti cu politistu la care te duci si in casa, fara a-ti mai fi frica de necunoscut. Cu nr. de telefon la fel, nu l-ai dat la politist dar apoi l-ai dat...... Cu politistul ai putut sa te intalnesti fara a da de banuit , dar cu "I" nu mai poti ca dai de banuit la actualu cu care stai in casa... Deci ,eu, una nu mai cred nimic din ce scrii...si am impresia ca ne-am pierdut timpul degeaba cu tine. Bafta fata mea, si fa ce te taie capul!!!! Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Amelie, sunt femei care "cersesc" ajutorul, prin felul lor de a fi, de victimizare, si n-am zis asta s-o jignesc pe Dahriana, ci pentru ca stiu , am fost si eu asa... Deci e foarte posibil sa se ofere barbatii s-o ajute...Din pacate, ea e singura care se poate ajuta cu adevarat si NU VEDE asta... Poti continua inca mult timp dupa ce ai spus ca nu mai poti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga "ana35" nu stiu cat e de posibil sau nu dar nu mai conteaza. Eu am pus suflet in povestea ei la inceput si se pare ca m-am cam inselat, pt ca lucrurile prea au luat o intorsatura de basm. pana la urma Dahriana e libera sa scrie orice , chiar si minciuni, iar noi ceilalti suntem liberi sa ne exprimam parerile . ,,,,,in primul ei mesaj zicea ca nu vrea sa iasa cu "I" pt. ca nu vrea sa se simta vinovata ca iese cu altcineva, dar ironia sau nu stiu eu ce a facut sa iasa cu politaiu, deci acum fata de cine se simte vinovata????? De actulul sau de "I" sau de amandoi??? o zi buna ! Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...