Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Imi place de altcineva !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 163
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Fetelor,m-ati cam jignit cu ce ati scris in ultimele postari.Adica eu mint sau ce??? Nu e nici un basm,nici o telenovela! Da,ambii s-au oferit sa ma ajute. De ce m-am intalnit cu celalalt? Pt ca e mai aproape si nu face 2 ore pana la mine si pt ca a fost o coincidenta sa ma sune cand eram la el in oras! Sta la mai putin de 20 de km de orasul meu. Si pt ca,aici un politist nu este ca si un politist din Ro si pur si simplu nu mi-a fost frica de el ! Cu nici unul din ei nu am nimic,absolut nimic! Deci am zis de la incceput,ca nu ma simt in stare de o relatie si daca nu ma accepta,asta e! Cel care lucreaza la politie s-a oferit sa ma ajute,dezinteresat! Da,exista oameni care fac asta dezinteresat.Poate si meseria lui il face sa fie asa,sa ajute oamenii. Chestia este ca,romanii sunt f rai!! Romanii in orce ajutor vad un interes si eu i-am explicat ca noi nu credem in nimeni! De I,imi place putin,dar in alt sens.Adica mi se pare mai atragator. Acum,nu vreau sa ma insel in nici o privinta,pt asta nu iau nici o decizie! Nu stiu de ce vor amandoi sa ma ajute,nu stiu de ce pe mine.Eu le-am spus de la inceput ca am f multe probleme,ca sunt o straina in tara lor si nu am chef de complicatii.Dar cu toate astea,nu a dat inapoi nici unul nici altul. Nu stiu daca voi avea ceva mai mult cu unul dintre ei,sau voi ramane amica cu amandoi.Am insa f mare nevoie de oameni,de o vorba! Si nu am de la cine..Nu stiu de ce ma acuzati acum de atatea chestii pe care nu le-am facut.Eu nu m-am culcat cu nici unul si nici n-am avut in plan.M-am agatat de oameni care imi dau atentie,da asta am facut. Si nu cred ca toti oamenii sunt rai si nu cred ca toti barbatii sunt la fel ..chiar daca am trecut printr-o experienta nefericita!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hobi,mersi f mult pt mesaj![:I] Mi-e asa greu sa las lumea sa ma creada o depravata,cand nici macar nu sunt! Am facut greseala sa ma agat de oamenii astia,dar nu mi-au cerut nimic!! Si nu am inselat pe nimeni,daca mai pot spune inselat cand vine vorba de actualul cu care impart casa. Inca imi pasa f mult ce cred oamenii despre mine...[q]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu cred ca minti, ci doar ca ai toate sansele sa te complici inutil. Referitor la politist,dupa o singura intalnire nu poti avea nicio certitudine ca ajutorul e dezinteresat. Si de ce sa-ti creezi obligatii cand aveai deja in cap un drum, bazandu-te, aproape la fel de nefondat la urma urmei, pe ajutorul lui I? Urmeaza calea asta, elibereaza-te cat mai repede de relatia asta asa cum ti-ai propus si evita sa capeti mai mult "bagaj emotional". Tu esti un anumit gen de femeie. Femei care nu suporta sa stea singure, femei care nu prea sunt in stare sa spuna nu, care au impresia ca nu trebuie sa rateze niciun beneficiu de la vreun mascul, femei care privesc cu naivitate anumite lucruri, N-o spun peiorativ, as vrea doar sa casti putin ochii la ce-i in neregula in comportamentul tau si sa nu mai tragi dupa tine orice individ care-ti intinde o mana sau iti face cu ochiul, cu subinteles sau nu. O sa te trezesti (iar) coplesita.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fata mea, nu te-a facut sau considerat nimeni depravata. Eu ca si de altfel multi altii, ne-am dat cu parerea iar tu trebuie sa culegi din tot ceea ce s-a scris , ceea ce-ti convine. Iar daca iti pasa atat de mult de ceea ce crede lumea despre tine, afla ca tu traiesti cu tine insati si nu cu lumea. Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vesti noi ! [amoras] L-am cunoscut pe I.Pot sa zic ca e mai mult decat ma asteptam.Imi pare mai frumos,mai inteligent!! Si treaba a fost ca si el ma place f mult. Nu credeam ca o sa ma placa si in realitate,ca sunt o persoana destul de dificila,dar vad ca ma place.Sau or fi ochelarii de cal de la inceput. Oricum tipul mi se pare copilaros putin,dar in acelasi timp matur.E o combinatie f buna la un barbat.Ma simt in elementul meu cand sunt cu el.N-am putut sta prea multa impreuna,chiar prea putin as zice.A facut 4 ore dus-intors el cu masina.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da,intr-adevar. Celalat e un om f bun,darrrr nu ma atrage.E frumos si el,inteligent,sarmant,dar nu are ceva..este acel ceva. Sper sa nu aleg ceva`ul ala...si sa gresesc. Pt ca..dupa ce am citit Femei care iubesc mai mult,tind sa aleg barbati cu care ma plictisesc,nu cu care ma simt pe aceiasi lungime de unda.Dar cred ca,vad ceva extrem acum.Adica...trebuie sa-mi si placa de el nu??
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...