Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Imi place de altcineva !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 163
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Dahriana
Vesti noi ! [amoras] L-am cunoscut pe I.Pot sa zic ca e mai mult decat ma asteptam.Imi pare mai frumos,mai inteligent!! Si treaba a fost ca si el ma place f mult. Nu credeam ca o sa ma placa si in realitate,ca sunt o persoana destul de dificila,dar vad ca ma place.Sau or fi ochelarii de cal de la inceput. Oricum tipul mi se pare copilaros putin,dar in acelasi timp matur.E o combinatie f buna la un barbat.Ma simt in elementul meu cand sunt cu el.N-am putut sta prea multa impreuna,chiar prea putin as zice.A facut 4 ore dus-intors el cu masina.
deci dupa o singura intalnire si aia scurta deja tu stii ce si cum???????o fi intuitia feminina.... Bubbles show made by espiritu.Enjoy! [url="http://www.youtube.com/watch?v=AJetdbiGa8I"]bubbles show.click![/url] [url="http://youtube.com/watch?v=bHSPBCowpEM"]Ce face omul la plictiseala[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma simteam datoare sa va spun ce am mai facut,pt ca m-ati sprijinit atat si v-ati pierdut timp pretios ca sa-mi raspundeti la toate intrebarile si sa ma ajutati! Si va multumesc pt tot !![pup] Intr-un final,nu am mers pe gandul initial ! De ce ? Pt ca nu mi-am mai dorit nebunie! In final l-am cunoscut si pe I,am scris pe aici pe undeva despre asta.Mi-a placut,arata f bine,e un tip bun,asa mi-a parut. Daaar,este un tip plin de viata,agitat,vorbeste repede.M-am simtit cu el bine,dar nu am gasit linistea pe care o cautam! Este Berbec,ca si fostul meu..nu stiu daca are vreo legatura in luarea deciziei mele,dar sa zicem ca..am cantarit lucrurile din toate punctele de vedere! Si am ales omul langa care m-am simtit mai mult o prietena initial,in care am gasit liniste,calm,maturitate! Care nu m-a atras fizic de la inceput,dar care imi oferea atentie,intelegere,fara sa-mi ceara nimic in schimb.Si care a continuat sa ma caute in ciuda tuturor problemelor pe care stia ca le am si care nu mi-a cerut nimic mai mult decat sa ma vada si sa ma ajute sa-mi fie mai bine! Si ne-am vazut ...de vreo 4 ori in final. Ne-am dat seama ca ne intelegem f bine si am inceput sa tinem unul la altul.Si culmea..nu el era omul care ma atragea,care ma facea sa-l vreau pt mine,dar el a devenit.Luandu-ma dupa sfaturile citite in cartea "Femei care iubesc prea mult",am ales linistea(nu zbuciumul),am ales un om pasionat de istorie,calatorii,un om calm,luptator,matur,cu un trecut pe care a stiut cum sa si-l traisca a i sa nu regrete nimic!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma bucur pentru tine, Dahriana, ca ai inceput sa cauti si apreciezi compania oamenilor de calitate! Sa ne tii la curent cu evolutia ta si a relatiei. [flo] ************************ When you want something you never had, you have to do something you've never done. ************************ Preparing to run away. [url="http://cinematozaur.com/mentol/listen.php?file=5612b360-578a-40a4-bcee-639b5ea1ba01&id=1205243662078"]*[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup]Multumesc pt tot! Voua va datorez alegerea pe care am facut-o! Daca nu-mi deschideati ochii,ori continuam in relatia asta,crezand ca altceva mai bun nu exista,sau nu merit,ori alegeam un om la fel ca si fostul ! Dar nu mai vreau oameni agitati,vreau oameni calculati si maturi! Oamenii care sa ma ajute sa evoluez,de la care sa am ce invata. El ma ajuta f mult,pt ca e cult..imi povesteste de locuri pe care le-a vizitat si pe care si-ar dori sa le vizitam impreuna,comunicam-vorbim despre orice.Nu e omul care se culca cu intrebari in cap,trebuie sa le rezolve pe toate inainte sa se duca la culcare! Ma bucur ca am cunoscut un om atat de calm si respectuos! Am trecut si peste problema cu faptul ca are o fetita.M-am gandit logic,am analizat si mi-am dat seama ca e o dovada de omenie,faptul ca nu a lasat-o pe iubita lui atunci singura cu un copil si la 20 de ani a avut atata maturitate sa-si asume responsabilitatea de a deveni tata! Se intereseaza pt mine de serviciu,vorbeste cu cine poate pt mine,sa pot pleca in alta parte.Gateste pt mine,ma rasfata,nu ma preseaza cu nimic...sunt impacata cu mine insami si mi-am gasit linistea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ei da [^], asa mai merge [:D]...ma bucur pentru alegerea ta. Stii ... cand am citit ca nu l-ai ales pe I ci pe cel care te-a atras mai mult sufleteste, mi-am adus aminte de bunica mea care imi spunea ca fizicul omului se ofileste cu anii.. precum o floare dar sulfetul ramane neschimbat. Sa fiti fericiti [:D] si sper sa ne spui in continuare ce mai faceti [:I] ChVoogt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cu siguranta ca o sa va tin la curent cu evolutia lucrurilor ! Aseara ii scriam un mesaj si fostul....m-a intrebat daca ii trimit mesaj iubitului ? Si i-am zis :-Da ! Si stii ce a facut,a ras si nici nu a luat in seama. Oare nu-i mai pasa de mine..? Ar fi mai bine pt mine! As incerca sa-i spun cumva ca eu am de gand sa plec,dar nu stiu daca e momentul ..poate doar mi se pare ca nu-i mai pasa! Nu m-am mai certat cu fostul.E f vesel,se joaca mult,sta pe chaturi. Eu ma bucur de chestia asta si profit pe partea celalata si ma gandesc la ale mele..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Este posibil sa nu-i mai pese asa mult ... fiind preocupat de jocuri si chat sau probabil nu te-a crezut...[:p] Totusi eu nu cred ca este bine sa-i spui ca vrei sa pleci tinand cont ca este un om violent o sa se simta ranit in orgoliu si nu stii cum va reactiona. Eu cand m-am despartit de fost (tot violent)... mi-am luat lucrurile si-am plecat cand era la servici[zz] , probabil o sa te sune ... o sa zica toate cele , o sa ameninte...nu-l lua in seama,fii fericita ca-ai scapat de nebun [;)] Mult succes!!! ChVoogt
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...