Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Imi place de altcineva !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 163
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dahriana, am fost si eu oarecum in situatia ta, adica imi imaginam ca o noua relatie m-ar face sa ma simt din nou femeie, dar mi-am dat seama gandind la rece ca de fapt, dupa ce va trece euforia inceputului de relatie, se va instala din nou rutina si lucrurile vor ajunge in acelasi punct.Pana la urma cred ca in noi sta puterea de a ne improspata relatia actuala, iar daca seara cand stai linistita cu tine si gandurile tale si gasesti in adancul sufletului tau sentimente de dragoste pentru actualul, iar amintirile acumulate cu el inca te mai emotioneaza, poate ca e cazul sa te mai gandesti... Orice decizie vei lua, cred ca oricum cel mai bine este sa nu te pripesti...lasa lucrurile sa curga de la sine Mami de 2 nazdravani Tudor 6 [bicla] si Radu 3[bonjovi]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai stai asa ca eu nu imi dau seama de ceva... Eu am inteles ca pe tipu asta nou l-ai cunoscut pe net si ca nu ai curajul sa te intilnesti cu el sau sa vorbesti cu el. Pai atunci de unde stii ce fel de om e?... Si e barbat sau femeie sau vreun pusti care vrea sa faca misto sau vreun batrinel care se amuza? Parerea mea: esti haotica si ai nevoie de ordine in viata, in sentimente, in ginduri. Debaraseaza-te de actualul mascul, stai un timp singura (nu o zi doua, cel putin un an) si apoi intra in alta relatie.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Poate ca Miss Parker ar putea sa-ti ofere un raspuns potrivit; cei ce au o relatie abuziva isi vor gasi toate argumentele posibile sa ramana in ea, si nici cand li se ofera sansa din exterior sa se elibereze, tot n-o fac, incercand sa gaseasca justificari pentru a ramane in abuz - incearca sa constientizezi nivelul relatiei tale actuale, nu-l cosmetiza inutil, in detrimentul tau. dupa tot ce-ai povestit despre relatia ta actuala, nu pot spune decat: fugi cat te tin picioarele. Imi imaginez ca ti-e greu s-o faci, dar solutia nu vine daca nu actionezi tu in vreun fel. Te-ai intrebat mereu cum poate fi cu altul, si daca nu va fi la fel. Ai de unde sa stii daca nu incerci? Te multumeste ce ai acum? realizezi si tu ca fericire prea mare nu exista, din moment ce te poti gandi la alte relatii. In plus...chiar nu-mi dau seama ce ti se pare atat de complicat. sau de ce ai avea un sentiment mai mare de vinovatie decat al lui, care vorbea cu fete pe net fara nicio grija ca te-ar putea rani. Esti tanara, plina de viata, pacat de tine. Sper sa nu te trezesti mult prea tarziu. Adina + Olivia Q1.04
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Happy in To,pai l-am vazut pe webcam. Cum altfel ? Si oricum,nu cred ca,toti oamenii de pe net sunt niste depravati pusi pe glume. Mai exista si oameni normali. Si ce daca l-am cunoscut pe net? Netul ne ofera mai multe posibilitati.In viata reala,n-am unde sa pun ochii pe altul,ca nu ies decat insotita.F rar ies singura,in rest... drumul casa-servici. Nu am spus ca il cunosc pe omul asta ce a aparut.Am spus cum mi se pare! Probabil nici pe cel cu care sunt nu il cunosc suficient de bine.Cunoasterea asta,e relativa si vine in timp..parerea mea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

dahriana,iti spun din proprie experienta,ca intr-adevar nu toate pers cunoscute pe net e obligatoriu sa fie mincinosi perversi.eu,acum un an jumate in urma,cand am terminat-o cu fostul sot,am cunoscut un barbat,cu un an mai mic decat mine,din dorinta de a vb cu cineva din afara,o persoana impartiala.sincer,mie mi-a prins extrem de bine,m-a ajutat f mult! a fost un nou prieten,si acum inca mai vorbim din cand in cand,si-mi face la fel de multa placere.deci,mult succes,si mult curaj!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Offf...eu cred ca de fapt cea mai mare problema e ca ti-e teama rau de singuratate. Teama asta poate ar trebui s-o infrunti, sa vezi ca nu e chiar atat de rau sa fii doar tu cu tine o perioada, fara sa "sari" dintr-o "relatie" in alta. Parerea mea... Poti continua inca mult timp dupa ce ai spus ca nu mai poti.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...