Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Imi place de altcineva !


Recommended Posts

  • Răspunsuri 163
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Acum, de ce dramatizezi, de ce ai nevoie sa te muti in alt oras, cu alt jo, eventual o operatie estetica-doua, sa nu te mai recunoasca? Ii spui ca ai o veste buna... nu-l mai deranjezi de la jocurile lui... si iti faci bagajele si pleci. Eu nu sint convinsa ca, daca oricum te ignora de atita timp, el ar fi asa topit si distrus de plecarea ta incit ti-ar cinta serenade sub balcon pina cind te-ar exaspera si ar trebui sa parasesti localitatea. Sa fim seriosi. Gaseste ceva care sa nu-i lezeze orgoliul prea tare - gen clasicul "nu sintem potriviti unul pentru altul" - si gata. O sa accepte. Elise & [url="http://i177.photobucket.com/albums/w214/bblisa/63.jpg"]BBLisa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Dahriana
In seara asta,cand a venit de la servici,a venit sa puna masa cu mine..ceea ce el nu face prea des. L-am intrebat daca a dat bunatatea in el..?! Dupa care m-a intrebat : Ma inseli ? Oare chestia asta,chiar se simte.Nu stiu de ce imi vine sa rad cand imi pune intrebarea asta...abia ma abtin.De parca ar fi secretul meu..as lasa sa se subinteleaga ca vreau pe altcineva,dar nu i-as spune in fata.Am evitat subiectul si s-a dus la joc,iar eu am revenit aici.
"Ma inseli"..prea directa intrebarea. Nu cumva iti spioneaza miscarile pe computer? Nu cumva ti-a citit toate postarile? E posibil sa-ti vada din Istoric site-urile pe care le accesezi, si daca e destept, chiar postarile tale...De unde scrii? De la computerul de acasa, de la servici?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

DE acasa scriu,de la calc meu.El de la al lui. Nu cred ca a gasit ceva,ca sterg tot inainte sa ies si nu ramane nici urma de site accesat. Parole nu imi stie nici una,nici id-uri,nick-uri. Dar nu mi se pare ceva nou ce m-a intrebat..ca ma banuia si cand eram toata pt el si nu avea chiar nici un motiv. A inceput banuiala de la chestie cu vibratul tel la o ora tarzie in noapte. Aseara s-a enervat f tare..si-a adus aminte de tel si m-a pus sa-i pun de la cine era si ce continea. Dar nu i-am zis nimic..m-a strans de gat..am ramas vanata! Am incercat inainte sa vb cu el,sa ii spun ca..noi niciodata nu am avut o relatie normala,ca noi nu avem prieteni,ca am fost prea gelosi..si ca ar fi bine sa ne oferim mai multa libertate.Ca eu nu mai rezist sa-l vad doar pe el si usa. A zis ca,eu l-am facut asa si acum nu mai vrea sa schimbe nimic..pe urma s-a facut negru ..a dat un pumn in perete,dadea nervos din picioare si s-a napustit sa ma stranga de gat.Mi-a zis : Daca ai de gand sa ma inseli si pleci cu altul,te omor inainte! E nebun ! Total nebun ! [:(]Nu-l mai vad cum l-am vazut inainte cand m-a lovit,mi-e scarba,nu l-as mai putea ierta. Eu nu merit asa ceva...si nimeni nu merita sa fie lovit. Mi-e groaza de ce ar putea face..nu e prea normal la cap din cate vad...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Draga fata draga, si tu continui sa locuiesti cu acel monstru? Da-mi voie sa postez ceva, ce sper ca-ti va deschide ochii. A fost scris de catre Principesa, la un alt subiect cu tema abuzul in relatie. Numai cand ea se va simti mai puternica in interiorul ei, va putea sa treaca la alt nivel de satisfacere a nevoilor si poate atunci va lua in calcul si aceasta relatie disfunctionala. Pana atunci, oricat ar fi de trist, victima are nevoie de calaul ei." __________________________________________________ Cadoul potrivit pentru o femeie? Descopera-i feminitatea! Cadoul potrivit pentru un copil? Lasa-i copilaria!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hobi,nu a fost prima data...si probabil nici ultima din pct lui de vedere. Vreau sa ma mut cu totul din oras,pt ca ..nu cred ca o sa mai am viata aici,nefiind un oras mare. Daca m-ar mai vedea si cu altul..ar fi dezastru. O sa incerc sa plec...cu servici cu tot. I-am spus la I..in mare..am omis bineinteles ca inca locuiesc cu el.Dar stie acum de ce nu il pot vedea sub nici o forma. Si-ar dori sa ma duc la el in oras,sau in altul din apropiere cu el.Bineinteles eu nu mai locuiesc cu nimeni,doar singura. Ar trebui sa accept sa ma ajute sa scap de aici ?? Parintii mei locuiesc la cate sute de km departare,deci tot aia ar fi..
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu as pleca cu totul in maxim 48 de ore. Doar cat sa gasesc unde sa stau pana mi-as aranja o chirie. Nu-i tin apararea dar imi plac oamenii clari directi. Marius Pernes www.marius.rdsor.ro / [url="http://community.webshots.com/user/mariuspernes"]Mai multe...[/url] [url="www.romleas.ro/legi/juridic.html"]Pagina legislativa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...