Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Imi place de altcineva !


Recommended Posts

marius,si eu mi-as fi dorit sa ii spun frumos in fata ca nu mai poate fi nimic,ca la cat m-a lovit,injurat si jignit nu mai simt nimic pt el. Dar as fi riscat sa ajung in spital,pt ca el nu vrea sa accepte ca o relatie se poate termina. Nu a stiut sa ma tina langa el,sa avem o relatie normala,acum nici nu ma lasa sa plec..cand mi-a zis de atatea ori sa dispar din viata lui si pe urma se punea pe plans. Eu nu mai rezist cu nelinistea asta...tare imi doresc o viata normala.M-a facut sa cred ca sunt ca el..si 2 ani am trait cu viata pe care mi-a impus-o el si m-a facut sa cred ca imi place asa. Dar eu nu pot iesi cu o prietena,nu pot merge la coafor,nu-mi pot cumpara nimic..pt ca imi spune ca am pe altcineva. Chiar mi-as dori sa-si gaseasca alta si sa ma lase in pace..i-as duce-o eu,dar n-am pe cine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 163
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

intru in vb cand am avut probleme cu sotul, am luat copil de 7 luni am luat tot ce am crezut ca nu merita sa mai ramna in casa si am plecat departe de el tot la sute de km distanta.....si nu se ajunsese si nici nu s-a ajuns la violenta ignorare etc, ci doar un ton mai ridicat si faptul ca nu mi-a luat partea! aranjeaza pentru mom un concediu la munca si dute sa iti vezi de viata ta ii dai din ani tai si nu merita sa ii irosesti, accepta orice ajutor si ai sa fi bine, important este sa nu prelungesti agonia, te va seca si iti v afi mai greu sa acctionezi! [URL="http://s81.photobucket.com/albums/j201/vladut05112003/"]POZE VLADUT[/URL] "Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ai putea sa il lasi sa te ajute cu mutatul(eventual sa iti gaseasca o chirie-binenteles sa o platesti tu, nu de alta dar sa nu depinzi de nimeni-). Dupa parerea mea cel mai bine ar fi sa locuiesti singura un timp. Nu stiu de ce dar am sentimentul ca in situatia in care esti, ai fi instare sa te agati de orice ca sa scapi de actualul, sincer nu iti doresc sa cazi din lac in put, si cred ca ai suferit destul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa locuiesc cu el,asta in mod sigur. Si nici nu stiu daca o sa am vreodata o relatie cu I. Stiu doar ca e un om inteligent,dragut,ma atrage..nu zic nu. Dar cel mai mult apreciez faptul ca ma intelege si nu ma preseaza. Nu vreau sub nici o forma sa depind de el.Nu vreau sa locuiesc cu el,ci singura si i-am si spus asta. Si nici nu ar fi normal sa locuim impreuna..nici nu-l cunosc inca..e absurd. Lucrurile se fac treptat.Nu vreau sa-mi repet greselile din trecut ! Dar totusi ma simt prost sa-l las sa ma ajute,parca ma folosesc de el.Cu toate ca,nu ma ajuta cu nimic financiar,nici nu voi locui cu el. Doar ma ia in preajma lui.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nu stau pe ganduri deloc. Imi caut serviciu in alta parte.M-am gandit si la orase posibile. Intai sa-mi caut un loc de munca ..pana atunci ma interesez cum sunt chiriile. Sunt f hotarata! Si imi dau seama ca,o fac pt mine..pt prima data fac ceva pt mine. Cat de mult ma bucur ca a aparut omul asta.Nu neaparat ca un posibil iubit,ci pt ca m-a facut sa imi pun ordine in viata.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bafta la interviuri si nu uita ca pe lumea asta tu esti cea mai importanta pentru tine, in rest lasa-l in lumea lui nu ii mai da de banuit si nu il mai provoca ca sa nu iti provoace tie alte dureri! [URL="http://s81.photobucket.com/albums/j201/vladut05112003/"]POZE VLADUT[/URL] "Dumnezeu iarta, dar nu lasa nimic neispasit!" Arsenie Boca
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mersi melina pt aprecieri. Adevarul e,ca ..toata viata mea am avut dificultati in a lua o decizie. Ma hotarasc atat de greu .... Doar ca atunci cand o fac sunt f sigura pe ce am ales. De data asta merg mai departe. Am gasit 2 firme deja,sper sa ma sune,sa merg la interviu. Daca nu sunt astea,vor fi altele,o sa gasesc pana la urma ceva. Orasul in care vreau sa merg e mult mai mare decat in cel care locuiesc acum..si presupun ca o sa fie mai usor sa-mi gasesc un serviciu. Am decis sa ne intalnim(eu si I) saptamana ce vine...ca e prea multa incertitudine...Trebuie sa-l vad in realitate si el vrea la fel. Am acceptat f greu...pt ca mi-e frica sa plec de acasa,nu stiu ce sa spun acasa..va trebui sa mint..asta e !Nu ne vom vedea in oras la mine,ci intr-un din apropiere..ceva neutru. Si ca sa merg la interviuri in alt oras care e la 2 ore distanta iar va trebui sa mint,pt ca o sa dureze 4 ore dus-intors si cat pierd pe acolo,va fi o zi intreaga lipsita de acasa. Am observat ca el incepe sa se joace tot mai mult,ramane pana dimineata..eu merg in treaba mea,ma culc. Ii prieste ca nu-l mai intreb nimic,nu-l mai presez sa lase jocurile si mie imi convine de minune!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...