Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Imi place de altcineva !


Recommended Posts

Pfuu ..mi-am adus aminte...azinoapte ..prin somn..sau nu stiu cum era...i-am zis actualului un nume de alint,pe alta limba. Asa cum ii spui la I ! Moama..dar m-am si trezit cand am zis asta! El cred ca dormea..nu si-a dat seama ce am zis..dar eu mi-am dat seama. Am observat ca...scap cuvinte din limba cu care vb cu I...si o sa sune cam ciudat la un mom dat,in conditiile in care eu vorbeam romana fara nimic amestecat,tot timpul.[alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 163
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Dahriana
Pfuu ..mi-am adus aminte...azinoapte ..prin somn..sau nu stiu cum era...i-am zis actualului un nume de alint,pe alta limba. Asa cum ii spui la I ! Moama..dar m-am si trezit cand am zis asta! El cred ca dormea..nu si-a dat seama ce am zis..dar eu mi-am dat seama. Am observat ca...scap cuvinte din limba cu care vb cu I...si o sa sune cam ciudat la un mom dat,in conditiile in care eu vorbeam romana fara nimic amestecat,tot timpul.[alcool]
Ai grija Dhariana draga ca se cam pare ca te dai de gol incetu cu incetul, asa ca fa tot ceea ce depinde de tine pt. a te muta cat mai repede. Bafta! (Ti-am trimis un mail, verifica) Nu exista vreun pictor care sa fi surprins cu adevarat sentimentele unei mame pentru copilul sau.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

A ramas sa ne intalnim saptamana viitoare. Doamne..stau si ma gandesc...cum am momente cand nu cred o iota din ce zice omul asta. Si el e asa dupa fundu meu...si ma asculta si nu ma critica. I-am spus ca,ne putem intalni intr-o anumita zi..si cat pot sta. M-a intrebat de ce numai atat...daca mai e ceva ce nu i-am zis. A zis ca orice ar fi sa ii spun,o sa inteleaga orice. M-a intrebat daca nu sunt cine am spus,daca nu locuiesc unde am spus,sau daca am pe altcineva,daca am un copil. A zis ca accepta orice si continua! Sincer nu inteleg de ce omul asta se tine dupa mine,ca eu nu-i ofer nimic.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dahriana, ai grija la intalnire. Doar in locuri publice[:D] Adevaru' e ca daca zice ca te-ar accepta si cu sot si cu copil, e cam dubios. Si chiar atata disponibilitate suna a disperare, oricat de mare ar fi amorul virtual.Las' ca te lamuresti tu la fata locului. Cum merge cu demersurile de separare? Tot hotarata da?Indiferent ce iese cu I...parca asa i-ai zis nu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da,m-am gandit si la disperare.Dar disperare..pt ce? Ca nu-s nici cea mai frumoasa,nici cea mai usor de avut,nici cea mai usor de suportat. Ce primeste de la mine...Vaicareli,negari.[alcool] Chiar sunt curioasa ce si cum ! I-am spus I,da.E initiala numelui[:D] Intalnirea in locurile publice,sigur! Iar decizia mea,a ramas aceiasi.Doar ca,am cercetat terenul.Astept sa vad cu cine am vb si pe urma incep demersuri mai serioase.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai cum mai demersuri mai serioase de-abia dup-aia? Eu te-am intrebat mai mult retoric, ca doar ai zis ca-ti cauti deja loc de munca. De actual tre' sa scapi oricum, indiferent "cu cine ai vb". Disperare ca i s-a pus pata pe tine si doar pe tine ca-i nebun si tu corespunzi idealului lui patologic, disperare ca n-a mai avut de mult o relatie sau in cel mai fericit caz, disperare pt ca simte pur si simplu ca e ceva special. Nu te mai gandi si nu mai analiza pana la momentul X cand fiecare gest o sa te lamureasca de ceva...incepand cu modul in care te priveste si terminand cu ce va bea si daca plateste consumatia.Trebuie doar sa ai tu mintea destupata si fara asteptari, nici pozitive, nici negative.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pai nu stiu daca are ce sa nu mearga. Pt ca...de imi place sau nu,nu conteaza..atata timp cat imi place ca om ! Si eu cel putin nu m-am implicat absolut deloc,pt mai mult.El probabil,da... Dar nu ma preseaza,ma lasa pana il vreau eu..sau nu.Se tine dupa mine,ma ajuta. Face exact ce faceam eu cu actualul cand l-am cunoscut.Nu ma interesa daca are alta,daca are copii,sau daca nu ma vrea.Mie imi placea de el..si am simtit ca vreau sa-l ajut,sa-l fac sa se uite la mine. Lo Li Ta,nu vreau sa ma mut chiar in oras cu el ! Offf..nu stiu cum sa explic. Intr-un anumit judet...sau na..cum sa explic.Nu neaparat in acelasi oras. Si nu vreau sa locuiesc cu el,nu vreau sa ma preseze,sa se implice f tare. I-am zis ca vreau amici,vreau sa cunosc lume..nu vreau o relatie inca.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am facut..cred "prostia",sa ii spun la mama de el.Am simtit nevoia sa spun cuiva..eram fericita! La inceput a fost ok,s-a bucurat.Stia cat am suferit langa un om ca actualul. Azi insa..s-a intors toata. M-a sunat..si a inceput: "Mai,tu esti sigura ce faci ? Eu n-am incredere in nimeni.Nu stiu ce-i in capul tau,dar nu e bine deloc ce faci.Nu stii incotro o apuci.O sa ajungi la mine". I-am zis : "Mama,dar ti-am cerut eu tie sfaturi.Eu deja sunt hotarata.De ce imi dai sfaturi si cand nu iti cer?" A zis : "Pai iti dau sfaturi ca esti copilul meu.Si stiu ca nu e bine deloc ce faci.Tu crezi ca ala se uita la tine? Tu esti asa sigura pe el,ca nu te inteleg.Ai si tu atatea defecte,nu te gandesti deloc".. Mi-a sarit tzandara instantaneu.Adica pana acum,era bine ce fac,azi o fi fost in toane si acum sunt o incapabila..din nou ! Doamne cat mi-as dori sa nu ma mai vada asa incapabila si sa nu ma mai influenteze cu nimic. Mi-a pierit tot cand am auzit-o !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...