Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Animale de companie


Recommended Posts

http://www.desprecopii.com/info.asp?id=1320 Felicitari DC pentru articol. Si felicitari pentru trimiterea lui prin mail.Altfel eu una nu m-as fi gandit sa deschid pagina respectiva. Sunt o groaza de useri care au sustinut contrariul pe zeci si zeci de pagini la subiectele deschise despre animalele altora care traiesc in jurul copiilor nostri In parcuri, pe scarile blocurilor, lifturi, etc. PS: Articolul il recomand calduros si lui Denizel si domnisoarei studente la medicina(imi scapa acum numele) cu care aveam tot timpul discutii aprinse la subiectele respective. mamica lui Nicolae
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 79
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[bis] Mi s-a dedicat un topiiiiiic!!!!! Mi s-a dedicat un toopiiiiic!!!!! [bis] Adusca, Lilanda, Xio, Iileana, Victoria, Pisigri, Ocebine, Filofteia, Miereamara, Sorana, Akella, Cristina1974, Daniela_b si toti ceilalti carora vi se ridica tensiunea atunci cand se fac "glume nevinovate" pe seama cainilor impuscati de la ferestrele apartamentelor, sunt mai tare decat voi, da? :-))))))))))))))) Xio, recunosti ca am nick mai sonor decat al tau, da? :-)))) Tie nu ti-a retinut Ioanadara numele [:D]. P.S. Ioanadara, multumesc pt. dedicatie, da' am impresia ca ai facut o greseala. Daca adminii si userii, vazand cat sunt de importanta in aceasta comunitate, ma vor pune moderator? [:-/] :-)))))))
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !
Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...