Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cel mai frumos lucru facut de sotii nostri


Recommended Posts

pai ce a facut al meu sot dragut pt mine??? nu a facut nimic in mod deosebit, sau care sa ma impresioneza in mare masura ... asa ca ... nu ma inscriu in categoria fericitelor ... poate ca ma iubeste si ma accepta alaturi de el asa cum sunt??? O fi bine in Rai, dar cele mai interesante persoane nu ajung acolo. (Nietzsche)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 95
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Revin..........acum cateva zile , am lovit masina.L-am sunat si dupa instructiunile de rigoare...sa ma duc la Politie , sa zic aia , sa fac aia , eu ma asteptam sa ma faca neatenta , proasta , chioara , putea sa ma faca in ce fel dorea.Ca o meritam.Dar nu a zis nimic.M-a impresionat , a spus ca "masina....da-o dracului , eu un fie , ca ma faceam daca pateai ceva....?"[il].Si uite asa , s-a mai adaugat un kg de iubire....[:D] [url="http://community.webshots.com/user/vulpitzayam"]My pictures[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 11 months later...
Cel mai frumos lucru .....hmmmm E Copilul nostru , ii multumesc pt Eric si ca i-a venit mintea la cap si ca de o vreme ne intelegem de minune , de ce a trebuit oare sa trecem prin atatia lucruri triste ???????, conteaza ca acum ne iubim si dupa 9 ani ,dragostea e mai mare decat la inceput Va mai asteptam parerile [hia] evi , Eric 14.06.2000
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu voi spune pt ca s-a indragostit de mine, sau ca ma iubeste...chestia e ca ma suporta langa el, inca... [alcool] el incerca sa face gesturi tandre, cu cadouri ascunse, cu atentii, dar nu asta ma face pe deplin fericita.... I-am spart proiectorul la masina chiar cand mergeam la RAR cu ea... si el a zis, eh lasa ca asta nu-i un motiv serios.... am intrat ..si primul ucru scris in fisa a fost..proiector stanga spart" am bufnit in ras amandoi, il cunosteam doar de o saptamana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

faptul ca ma trezeste in fiecare dimineata cu un sarut si o cafea, ca ma tine in fiecare seara in brate inainte de culcare si imi povesteste ce mult ma iubeste si ca atunci cand nu am chef de gospodarit o face el. stangaci si fara spor, dar e mandru de el de zici ca a creat lumea! PRIVILEGE [gravi]13+ [am] Mara/Matei [url="http://new.photos.yahoo.com/simo_al_jaafari/album/576460762356781540"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pentru mine cel mai frumos a fost cand in alta tara fiind, unde lucra, mi-a spus seara ca nu mai poate sta online deoarece are operatie, iar de fapt el se pregatea sa vina la mine, iar pe 30 decembrie dimineata, ma suna la telefon, intrebandu-ma ce fac, in acelasi timp sunand si la usa......., si mai e nevoie sa spun cine era la usa.....?[il][il][il] Crinuta si [bonjovi] Rayan Fara Dumnezeu nimic nu e. http://www.jnsr.be/ro.htm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai frumos lucru e ca inca ma iubeste dupa cate prostii am facut...Ca mi-a facut un copil super reusit, ca imi da libertatea de care am nevoie, ca atunci cand eram gravida ma lega la sireturi si imi scotea ghetele ca eu nu mai puteam...ca dupa 10 ani de casnicie ne-am reinventat si retraim o noua iubire, mai intensa si mai pasionala decat la inceput, ca ma ajuta sa evoluez, sa cresc ca om, nu ma lasa sa lancezesc, ca m-a lasat sa fac o facultate, desi pentru el nu au mai fost bani...ca atunci cand ma astept mai putin imi face o declaratie de dragoste, ca are doua slujbe pentru ca sa ne fie la toti mai bine, ca ii ajuta pe ai mei de cate ori poate, ca desi sunt nebuna cateodata si il inebunesc si pe el, nu pune la inima si poate trece peste...ca mi-a facut de Craciun odata cadou un inel si cutiuta era in pom si pentru ca era ca un clopotel, abia am gasit-o...ca nu ma trimite la cratita si ma trateaza ca pe o iubita...nu ca pe o nevasta...ca ma lasa sa port mini si m-a impulsionat sa slabesc. Ca nu se supara daca nu am timp sa gatesc si mananca sandvisuri... si mai sunt, daca ma gandesc! Cel mai frumos pana la urma e ca ma iubeste si ma lasa sa il iubesc! "Nu crede in miracole, bazeaza-te pe ele!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...