Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate... (71)


Recommended Posts

Adriana, nu ma simt rau, insa prietenele/sotul sunt la serviciu si cand vin nu au timp de plimbari cu "convalescenta". O problema ar mai fi faptul ca nu pot circula prea mult. Asa, cam la o juma de ora, simt nevoia sa-mi intind "operatia" in pat[:D]. Nici statul pe banca nu e o solutie. Nemaipunand la socoteala faptul ca, probabil datorita sondei de pp, cand imi vine, apai e musai sa ma duc. cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cand ai sa poti sa mergi sa-ti faci o urina.Eu am avut probleme la prima operastie din cauza sondei.LA urmatoarele m-am lecuit si n-am mai vrut,m-am ridicat din pat si-am mers pe picioarele mele la baie,acompaniata de perfuzor(sau cum se numeste stalpul respectiv) si asistenta care statea dupa usa si facea galerie....hihihi..(ii era frica sa nu cad pe jos ca nu ma putea ridica singura) Si daca n-au timp,sa-si faca!Eu zic sa-i mai lasi o saptamana,sa te mai intremezi si tu,apoi...[:D] Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Tu zici ca s-ar putea sa fie o problema cu pp? Mie mi-au zis ca e normal sa mi se intample asa un timp. Ma gandesc ca poate fi si de la colposuspensie. Eu ma bucur ca doc-ul meu s-a gandit sa-mi faca, sa nu fie nevoie ca dupa un timp sa fiu iar operata. Acum in spital erau femei care au suferit acelasi tip de op., fara colposuspensie, care erau nevoite sa se op.din nou pt. ca vezica, nemaifiind sustinuta, avea tendinta de prolaps. cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cristina,eu zic ce am patit eu din cauza sondei.Ce zice dr e mai important. Eu ma frasui..ca trece timpul si n-am ajuns inca la dr...si nu stiu unde sa ma duc..si n-am inceput nici un tratament..si ma cam doare burta..si sotul ma bazaie la cap sa ma duc si eu stiu ca trebuie sa merg la dr si nu stiu la care...Ia sa-mi sun eu dr de familie sa mai bazai.. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by adi69
Cristina,eu zic ce am patit eu din cauza sondei.Ce zice dr e mai important. Eu ma frasui..ca trece timpul si n-am ajuns inca la dr...si nu stiu unde sa ma duc..si n-am inceput nici un tratament..si ma cam doare burta..si sotul ma bazaie la cap sa ma duc si eu stiu ca trebuie sa merg la dr si nu stiu la care...Ia sa-mi sun eu dr de familie sa mai bazai.. Adriana
De ce nu te duci la doc-u' meu (Nemescu)? E la Ominiclinic. cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am sunat dr,mi-a recomandt sa merg la dr Ivona Lupascu.Nu ca dr Onofriescu(la d-mnealui as merge) n-ar fi bun,zice ea,insa e foarte ocupat si e inclinat mai mult spre chirurgie ?!? Am facut un control la dr Dumitrascu,insa mai vreau o opinie din partea unui medic bun ginecolog ..mai putin obstretician. Nu stiu daca ma exprim bine.. Adriana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mariussimiuc
Buna dimineata! [:D] Mai aveti o cafea?Sau merg sa fac si va invit la mine? [;)]
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...
Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...


Daca ai terasa la soare, eu vin![:D]. Doamne, ce-as mai lenevi intr-un sezlong la soare! cristina d. [url="http://www.flickr.com/photos/9558016@N05/?saved=1"]Motaneii mei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...