Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (36)


Recommended Posts

[grup] Va astept cu drag [grup] Lista racusoarelor, in ordinea numerelor de pe tricou [il] [8**] 24.06 - silvana.ady - sotul taur - bebelusele fecioara & bebec [8**] 24.06 - alinaalex - sotul capricorn - bebe berbec [8**] 25.06 - MirelaV (ascendent in fecioara) [8**] 26.06 - Flaflo - sotul leu - bb capricorn [8**] 27.06 - monagan - (ascendent in Leu) - sotul scorpion [8**] 27.06 - boneca30 - sotul berbec - cretulina Viky gemeni [8**] 28.06 - aniast72 (ascendent in Rac) - sotul Fecioara [8**] 28.06 - gbutucica (ascendent in Balanta) - sotul Rac [8**] 29.06 - Preda_vicky - (Ascendent in Rac) - sotul rac - peste & sagetator [8**] 29.06 - Georox - mami de [copil] Sofia (26.09.2006) - sotul varsator [8**] 01.07 - RamonaD - sotul fecioara [8**] 02.07 - july_g - sotul taur - [copil] Liana [8**] 02.07 - anasebe - (ascendent in Scorpion) sotul rac - bb capricorn [8**] 02.07 - tonsis [8**] 04.07 - cookie - (Ascendent in Fecioara)- sotul scorpion, bebe capricorn [8**] 04.07 - Amalia [8**] 06.07 - mephala [8**] 08.07 - seasoul - sotul taur [8**] 10.07 - Menna [8**] 10.07 - canne - marie - sotul tot rac [8**] 11.07 - inimioara76 - sotul rac [8**] 11.07 - madau [8**] 11.07 - madalina28 (Ascendent in Rac) [8**] 13.07 - Cristina_26 - sotul rac [8**] 15.07 - ramonaa [8**] 17.07 - missy - sotul fecioara - fiica balanta - [copil] Maia [8**] 19.07 - mikiriki [8**] 22.07 - angelapriboi - sotul leu - bb sagetator&scorpion [8**] 22.07 - mir3lly - sotul scorpion - bb taur [url="http://www.zodii.ro/index.php?unde=ascendent"]Aici va puteti calcula ascendentul[/url] Asteptam fotografiile voastre pentru albumul foto racusori de DC la racusori_dc@yahoo.com [url="http://www.flickr.com/photos/10334772@N07/sets/"]Album foto[foto][/url] Bebelusii nascuti sub atenta noastra supraveghere: [fetita] Sofia de GeoRox - 26.09.2006 [fetita] Larisa de Ramonaa - 05.01.2007 [fetita] Liana de July_g - 21.07.2007 [fetita] Maia de Missy - 17.09.2007 [baietel] Andrei de gbutucica - 15.02.2007 Cristina_26 [gravi] cu [baietel] Mihai - Daniel Amalia [gravi] cu [am] MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Amalia
Mirela, Miki[pup][pup] Multumesc frumos pentru urari! Sa dea Dumnezeu numai bine la toata lumea si sanatate! Este un copil asteptat cu drag. David este in culmea fericirii ca va avea un frate sau o sora[cool] Deja trebuie sa ne luam agenda sa ne notam toate variantele de nume pe care ni le da :) Pana in toamna cine stie cate se strang Ami, mamica lui David (6 ani si 7 luni) si [gravi]7+
Amalia..ma bucur mult pt voi...si pt k David e happy. niciodata nu stii cum reactioneaza copiii la astfel de vesti. sunteti un caz fericit! va doriti tot baietel sau vreti pereche? [:D] eu din ce ziceam azi k nu fac nimik...am facut curat in baie si bucatarie si am fost si prin carrefour k aseara uitasem sa cumpar ceva. si iaca am mai cheltuit niste bani si azi [bang] si lu' miki ii arde de soppingareala [:D] o seara minunata.. MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, sincer, nu avem preferinte, cum nu am avut nici cu David. Nici el nu-si doreste ceva anume, dar de la 2-3 ani isi doreste sa aiba un frate sau o sora. Pana acum e mare iubitor de copii, avem destui mici pe langa noi de care are grija... O sa vedem cand o fi al lui cum va fi :) Ami, mamica lui David (6 ani si 7 luni) si [gravi]7+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc pentru cafea, Miki![pup] Cu o cescuta mica nu te refuz nici eu. Sunt in picioare de pe la 8...eu care dormeam pana la 10....iar seara ma culc putin dupa David (care se culca la 21 [cool] ). Deh, bebe isi cere drepturile deja :) Ami, mamica lui David (6 ani si 7 luni) si [gravi]7+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Amalia, ce veste minunata!!!! Sarcina usoara si bebe sanatos!!! Miki, ce matinala esti!!! Ce ti-ai cumparat ieri??? Mire, ce mai e prin Carefour? Eu la-m trimis pe husband la cumparaturi, eu ma chinui cu aceasta minunata colica renala...[bang] O duminica placuta tuturor!! [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 17+ ,cu [baietel]Mihai Daniel " Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata. ce cafea matinala [:D] eu m-am trezit de jumatate de ora...mananc si astept sa mi se raceasca cafeaua. dar...sucul de greph e bun [pofta] aseara la ora 22 gateam [:D] si mai am si niste ficatei scosi din congelator..asa ca vreau nu vreau...tre sa ii fac. cris, in carrefour nimik nou sub soare. eu am fost sa cumpar ce-am uitat cu o seara in urma. era fff aglomerat...n-aveam rabdare sa casc gura. eu ma chinui sa ajung sa imi cumpar si eu ceva de imbracat de nu stiu cand...si nu ma urnesc deloc. a venit primavara si eu n-am cu ce sa ma imbrac. geo, nu ne dai nici un semn???? a venit Petrica..stim. dar zi-ne si noua cum e atmosfera..cum e soacra? sunt prin zona..inca. MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata! Am venit la calculator dupa mirosul de cafea[:D]. Amalia, felicitari si o sarcina usoara[flo] Cris, tot te chinuie colica? Multi [pup]sa treaca. Mire, si eu ma gandesc cu disperare ca vine caldura si n-am cu ce sa ma imbrac, am mai luat niste kg de anul trecut si nu mai intru in cateva fuste[q]. Noroc ca bluzele is largi[:D]. Desi prefer sa slabesc decat sa-mi schimb garderoba, cred ca ies mai ieftin[;)]. [pup] fetele, sa aveti o duminica placuta, cobor sa fac mici cumparaturi (paine, mezeluri, una-alta...) [pup][pup][pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...