Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (36)


Recommended Posts

Miki, nu pot decat sa-ti urez concediu placut. Da, Dani a fost de neconsolat dimineata[q], acum s-a mai linistit, a mai tras o portie de febra[bang], si desi e treaz de pe la 4 dimi, nu poate si nici nu vrea sa doarma la pranz. Dar diseara la ora 20 sigur doarme. Doar sa nu mai faca febra peste noapte. Ce ma nedumereste e ca nu-l doare nimic, nu-l ustura in gat, nu tuseste[:-/]. Doar nasul curge un pic. Amalia, ma bucur ca v-ati distrat cu prichindeii. Mire cred ca inca [|)], daca a fost aseara la petrecere. Mai pregatesc o tura de [cafea], sa fie proaspata si aromata. Poate o trezeste mirosul[:D]... [pup][pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Vicky, sanatate lui Dani, sa nu fie vreun virus nenorocit. Cum se mai simte? Mikiriki, multumesc pentru intampinare si pentru vot. [flo] poftiti la un ceai rosu, cine vrea? fiecare vot e pretios: [bis] [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=10"]Cercul vietii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mephala, n-am vesti mai bune, face febra in continuare, e roshu in gat... asta este. Din pacate, el, desi e un copil extraordinar de bun si cuminte, de cand era sugar nu i-a placut nici un fel de ceai[bang]. Aici are cui semana, ca nici eu nu ma dau in vant cu ceaiurile[;)]. Ori apa, ori nimic. Asa ca, storc portocale la greu, apa, si cam atat ca sa-l hidratez cat de cat. Nici limonada nu-i place. Am o stare[bang]... Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] ce activitate pe aici. fetele...eu am ajuns acasa la 6 dimi...am dormit pana la 10 si am plecat cu prietena mea la shopingareala [:D] am bantuittttt...am mai stat la barfa..acum am venit. aveti [url="http://www.dropshots.com/wish2008"]poze cu colegii mei [/url] multe chiar n-am k la 11.30 am taiat-o de acolo..am schimbat locatia. oricum cat am stat a fost ok [:D] poze aveti numai cu baietii...ca asa am apucat..chiar nu stiu ce am facut de am neglijat aspectul poze. [:D] miki, am dormit 4 ore si noaptea asta e pregatita sa fie tot una alba[:D] primeam sms-urile tale ieri dar cu ora ta..si nu pricepeam eu de ce le primesc cu 1h intarziere [:D] viki, regret k dani nu e bine...sper sa isi revina repede fetele....am asistat azi la un accident...chiar in fata noastra...eram pe drum cu prioritate si tipa din fata noastra a intrat in plin in cineva care n-a cedat trecerea. s-au busit RAU. instant mi s-a zbarlit pielea...groaznic. cica sa mai conduci in bucurestiul asta plin de nebuni. si cu summitul..E JALE. inchis peste tot. [bang] cris, pupici la bebe si la tine mephala, alea sunt niste poze vechiute, vezi link de mai sus cu poze recente. e fetita unei prietene. e superba. Amalia, sanatate maxima! gata, ma duc sa fac un [dus]. o seara minunata va doresc. m-am intins k o placinta MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bey petrecareatzo [:D] si io vreau. Diseara iesim la restaurant ( e fecioru´ la noi si n-are chef soatza sa-si tzina fecioru in casa [:D]). M-ai facut fericita si te-am vazut zambind[:D] Distractie placuta diseara. Ah... in legatura cu sms-urile. Cand lucrez de dimineatza , ma mai plictisesc la cafea si trimit sms mamei sau prietenei mele. Mai tarziu primesc raspuns: Apoi la ora aia noi dormeam [:D] Eu si prietena mea ne-am tzicnit rau de tot. Vrem sa mergem sapt. viitoare in Olanda ( cu catzeii of course [:D]) la shoppingareala si in Belgia la un fast food [alcool]. Nah... ma duc sa mai calc niste rufe ( profit ca baietzii au iesit sa cumpere o minge-mergem maine la fotbal pe malul Rinului) Revin Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...