Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (36)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu] pe la pranz. Mire, pot sa iau 2 cafele? L-am pazit pe Dani azi-noapte, ultima oara a facut febra pe la 3, a transpirat la greu si l-am tot schimbat, mititelul - cand dormea mai bine trageam eu de el sa-l schimb[:(]. Nu-s in stare sa fac nimic, si nici nu vreau, iar am o stare de nestare[bang]. Noroc cu socrela, ca gateste ea ceva bun, dupa aromele care vin dinspre bucatarie[pofta]. Va [pup], duminica placuta in continuare. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mire, te invit la supa de pui cu fidea, pilaf si pulpe de pui la cuptor. Azi avem doar pui pe lista[:D]. Salata verde... Fara desert insa[q]. De azi noapte Dani nu a mai facut febra, e vesel, dar nu prea se agita ca oboseste destul de repede. E plictisit, eu la fel, si nu putem iesi afara. Ma indoiesc ca ajungem la dr. saptamana asta, nu stiu cum ajung eu maine la servici, dar sa-l plimb pe el prin oras si RATB[xx(]. [pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vicky, multa sanatate lui Dani[pup]. Imi pare tare rau ca s-a simtit rau si n-a mers in excursie. Iti ofer si eu o cafea calda daca mai inra si desertul care ziceai ca e lipsa...dar nu zic ce ca sunt cam multe in meniu astazi (m-au rasfatat rau baietii mei) si-mi e ca fac pofte si cui nu trebuie...adica Cristinei [:D] Eu sunt dupa un somn de pranz de 3 ore...vreo 2 le-am dormit cu David, apoi m-a lasat sa dorm in continuare[cool]. Ce inseamna ca e baiat mare...are si intelegere[pup] Ami, mamica lui David (6 ani si 7 luni) si [gravi]9+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!!! Am lipsit motivat in weekend!!![:D]Ieri am fost toata ziua plecata la socrii sa fim rasfatati ( eu si bebe). Las cafelutza pregatita si ceiuc!!! Vicky, offf!!! Imi pare rau ca nu ati mai mers in excursie . Cum se mai simte Dani??? Dar mi se pare mie sau se imbolnaveste des???!!! [pup] Mire, cum ti-ai revenit din petrecareala?? Amalia, [pup] la burtica!!!Greturile au trecut??? Mephela,[pup] Miki, cred ca doarme acum ca are concediu. O saptamana minunata si ...revin...[:I] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 20+ ,cu [baietel]Mihai Daniel " Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata. scurta si rapida sunt. ma apuc de treaba. am avut un week end super. l-am simtit lung si m-am bucurat de fiecare minut din el [:D] insa azi dimi am tras de mine k de nush ce sa ma trezesc...sa reusesc sa ma dau jos din pat...3 motive: ziua de luni, oboseala si ora schimbata [bang] ma rog, nu neaparat in ordinea asta. cris...cam asa mi-am "revenit" eu. insa cu raceala..o duc minunat. a trecut [bis] pupici si o zi si o saptamana minunate va doresc. revin. MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Citii din urma, am votat poze Mephala, am vazut poze Mire(arati super cand zambesti[:D]), sanatate lui Dani si tuturor care mai sunt racite, si eu tot cu raceala dupa mine, iar mai nou ii curge iar nasul sofiei, sper sa gaseasca Stanciu un remediu si pentru ea, acasa a fost bine, desi nu am reusit sa ma odihnesc pentru ca Sofia mi-a dat trezirea la 6 ora de iarna si 7 ora de vara, asa ca ce pot sa spun? Oricum a fost foarte bine acasa, n-am mai fost de 3 luni si parca e bine din cand in cand sa te rasfete parintii si sa nu mai fii doar tu cea care le faci pe toate. Sofia s-a simtit foarte bine, insa nu am putut sa mergem in parc pentru ca a batut foarte tare vantul asa ca ne-am multumit sa ne jucam putin prin curte si in parculetul de langa casa. Ce pot sa zic sunt in buricul targului![:D]I-am cumparat niste hainute, [:D]caci mama lucreaza la un magazin de profil cu preturi rezonabile, doar incaltari nu i-am gasit; dar gasesc eu pe aici. In rest toate bune si frumoase! [pup] tuturor si o saptamana minunata!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ultima achizitie :frigider Indesit No Frost ![bis] Sunt super incantata[cool] pentru ca cel pe care il aveam la ap. deja dadea semne vadite de pensioanare, asa ca am reusit pana la urma sa ne luam unul si asa cum am vrut noi si la pret super bun. Macar atat! Va servesc cu un Capuccino Milka daca doriti! Mire, sincer nu stiu cand mai ajung pe mess, tare as vrea sa mai vb si poate asa resusec sa iti timit si poze, dar uite ca timpul nu prea e de partea mea.In wk poate!Diseara, nu cred, ca am de calcat...[pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...