Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (36)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu] ca nu am mai fost de multisor. Am iesit bine cu ITM !!!![berica][berica][berica][berica][berica] Si pt.buna dispozitie a racusoarelor cititi va rog mai jos ce urmeaza : Un tip beat la un bar cere la chelner sa ii serveasca 3 cafele.- Trei cafele?- Da, una pentru mine, una pentru tine si alta pentru ma-ta.A doua zi, acelas tip beat cere la acelasi chelner:- Trei cafele..- Trei?…- Da .. TREI …. una pentru mine, una pentru tine si alta pentru ma-ta.Chelnerul nu a mai putut sa se abtina, a sarit peste masa si l-a snopit in bataie pe betivan.O zi mai tarziu, apare tipul plin de vinatai la bar.Chelnerul ironic il intreaba:- Trei cafele?….- Nu - Raspunde betivanul- Doar doua: una pentru mine si una pentru ma-ta. Pentru tine nu, ca pe tine te agita. [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Am ras la bancul asta de ma doare burta.[:D] Textul de lege ce sanctiona violul, in perioada domnitorului Nicolae Mavrocordat: "Cel ce va fi prins cu stromeleagul invartosat primprejurul partilor fatatoare ale ia o pauzarii i seva taia scarbavnicul madular, intru vesnica lui nefolosinta" annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata !
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata si eu o fuga la cafea si painici cu seminte [pofta] o zi minunata sa aveti. io-s pleostita tare...ma termina vremea. dar sper sa-mi revin. as vrea sa termin treaba mai devreme sa o intind ca am ceva treburi de rezolvat..si cam atat. miki....de la 4???? pai asa ne-a fost vorba? io-ti urasem somn usor [:D] cris, la ce ora te-a trezit bebe? [fuga] la treaba pacaleli ceva azi? [:D] MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata ! Mire, multumesc ca ai pus pozele![pup] Mephala, Cristina, multumesc pentru complimente. Sofia are cu cine semana asa scumpa, nu-i asa? [:D]Modestia ma caracterizeaza azi, dupa cum vedeti! Miki, lasa vecina! Iti recomand Ghidul nesimtitului de Radu Paraschivescu. Eu tocmai am ajuns la vecinul nesimtit. [:D]Si cat adevar este in ceea ce scrie. Poate ar fi bine sa i-o faci cadou![:D]Lasa de la tine ca nu ai cu cine discuta in astfel de cazuri.Concediu placut! Parca si eu vreau asa ceva, dar mai am de asteptat pana la Paste! Annes, multumesc pentru descretire![:-)))] Felicitari pentru ITM! Vicki, ma inscriu si eu la painici ! Forte gustoase![pofta]Si Sofia mea e la fel ca Dani. Cum e putin mai frig imediat ii curge nasucul si tuseste. Azi am chinuit-o iar cu batista. Sper ca maine sa ii dea Stanciu de cap cu un tratament.Multa sanatate lui Dani! [pup] la [gravi] [pup] la[copil] [pup]la [grup] [pup] la mamici! Sa aveti o saptamana scurta ca eu deja ma gandesc la wk![:I]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Geo, am vazut si eu pozele mai devreme. tare frumoasa e Sofia. multa sanatate ii doresc. Eu m-am abtinut ieri ( nu stiu cum am reusit), sunt tare artagoasa, dar ieri a fost pe ignore. Cateodata ma enerveaza faptul ca sta in fereastra sau ca-mi spune vrute si nevrute. Dar ....i-am promis soatzei ca ma abtin [:D] si o sa clarifice el ``cazul``. Am sa-i spun mamei mele sa caute cartea si sa mi-o trimita. In concediu e bine [:D] , mi-a pierit si somnul (hahahaha asa ceva nu mi s-a intamplat niciodata), abia astept sa plec din oras. Eu va doresc spor la munca si sper sa mai scrieti ceva [pup] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Miki, las ca o sa te mai relaxeze sa stai la taclale cu prietena. Poti si tu barfi.[:D] Mire, azi la 7 fara un sfert Mihaita dadea de zor din labute!!![il] Annes, ma bucur ca ai revenit. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 20+ ,cu [baietel]Mihai Daniel " Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] dintre hartii. Canne, felicitari[flo]. Geo, sanatate Sofiei. Miki, cafegeala placuta cu prietena. Inseamna ca nici azi nu ai timp sa muti mobila[:D]. Mire, nici eu nu-s mai breaza, m-am trezit de la 3.45 si nici ca am mai adormit, am avut un cosmar[xx(]. Dar ma furase un somn tocmai cand a sunat ceasul[bang]. Am baut cafea, dar degeaba. Si mi-i un frig, au oprit astia caldura la servici[:(!]. Cand erau 20 de grade duduiau caloriferele[}:)]... Cris, urmeaza sa merg la un dr. ORL bun, sa vad ce spune si el... Daca ar fi dupa mine, i le-as scoate si maine, pt. ca stiu ce am tras si eu cand eram mica din cauza lor. Socrela zice ca nu e bine sa le scot ca face complicatii la plamani... imi vine sa[bang]. Si asa ce fac? Si daca nu i-as fi dat imunostimulatoare cat incape[:(]. [pup], ma intorc la treaba, ca iar mi-aduc aminte de toate relele[q]... Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...