Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (36)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata ! Va ofer cornuri ca la noi vinerea asta se serveste dimineata! Da, ingrasa, dar ma puteti refuza? [:D]Bine, va ofer dupa un ceai verde sau o supa de varza, ca sa nu fiu cu constiita incarcata[grasa] Sofia este foarte iubita, dar stiu eu ce i s-o fi parut lui Stanciu. Toti doctorii au colivii..., nu imi fac eu probleme de-astea!Daca ati vedea-o cum ma pupa cand vin si cum se agata de gatul meu..., ma topesc!Sigur se simte iubita! [pup] tuturor si sa aveti un wk minunat!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Mire nu esti singura care sufera de insomnii!!! Eu bantui de la 5.00 prin casa..[bang] Va las pregatite cafelutza si nelipsitul suc de grapefruit. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 20+ ,cu [baietel]Mihai Daniel " Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] mephala, La multi ani pt sotul tau! sa aveti o zi minunata si distractie placuta. eu am vazut filmuletul aseara dar n-am mai apucat sa iti spun k mi-a placut. cris, te-a trezit iar bb? [pup] io-s prin casa...dar o sa dispar. week end minunat! MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Am baut o cafea in timp ce [cit]din urma, acum iau si un pic de suc de gref de la Cris, ca sunt la cura. Mephala, La Multi Ani! Sa-ti traiasca sotul[pahar]! Cum e cu ceaiul verde? Lumineaza-ma si pe mine, ajuta la slabit[:-/]. Eu nu-s bautoare de ceai, nici cand sunt bolnava, le beau ca trebuie, nu ca imi face placere. Cris, nu am facut curatenie de Paste, sotul se ocupa de asta, eu doar am spalat aparatura din bucatarie (mixer, frigider, cuptor cu microunde), am facut curat si ordine in dulapuri. O sa facem si curatenia de Pasti, mai e timp[:D]. Eu ma ocup de ce e mai migalos, ca am rabdare, pe cand socrela nu e genul[;)], si tare-i place cand vede ca are cine sa le faca. Dani a avut probleme cu burtica, iarasi[bang], acum vad ca e mai bine... Ma tine in suspans copilul meu, sa nu stau linistita si sa nu ma plictisesc cumva. Mire, tot intepenita? [pup] sa treaca. Ne-a promis o cunostinta ca ne-aduce niste tufe de capsuni, din cele care poti sa le tii si in balcon, toata vara spune ca au fructe, o sa mergem sa le sadim la curte, sper sa se prinda, asa mult imi plac capsunele[pofta]. Daca se prind, va dau si voua, mai ales [gravi] le dau portie dubla[^]. [pup]toate fetele, sa aveti un wk placut. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...