Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (36)


Recommended Posts

Buna dimineata fetelor![pup] M-am trezit ca in zilele mele bune azi[cool]..am dormit de am rupt. Ma simt de parca am mai inviat. Ieri mi-a intrat si mie salariul pe card, asa ca acum astept sa se trezeasca si sotiorul s-o intindem la cumparaturi prin Cora, ca e pustiu rau prin frigider. In plus mi s-a rupt si jumatate de flec de la ghetute si poate mi-oi gasi ceva de incaltat. Cred ca sunt singurul specimen ramas in viata care se duce sa-si ia incaltaminte doar cand i se strica cealalta [bang]...cand e vorba de mine ma las mereu pe ultimul plan. David e pe afara cu bunicul cu bicicleta. Noroc cu bunicul![cool]...macar acum cand mai are putin si face copilul 7 ani...daca pana acum tot singuri ne-am ocupat de el. Mai bine acum decat niciodata[bang] Mephala, La multi ani pentru sotul tau[cheers]. Sa-ti traiasca si sa te bucuri de el! Iulia bine ai venit in clubul racusoarelor![pup] Ami, mamica lui David (6 ani si 8 luni) si [gravi]9+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Iulia, bun venit, sarcina usoara si bebe sanatos! [bis] Vicky, mie imi place cafeaua la nebunie, dar am lasat-o de dragul sotului: cica suntem chiar atat de cc dependenti de ea? Si am renuntat, n-am avut dureri de cap, ma simt bine, m-am obisnuit fara. Insa, oricand as bea o canitza, imi place tare mult. Ideea era ca ne-am dat pe ceaiuri. Ceaiul verde este un bun antioxidant, contine vitamine (A, B, E, C) si minerale, are proprietati diuretice si efect energizant. Daca-l bei cu regularitate, scade nivelul colesterolului si al trigliceridelor....ei, sunt multe de vorbit despre ceaiul verde. Va multumesc pentru urarile adresate sotului si va doresc week. placut! [flo]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc, multumesc [bis] [bis] [bis] eu nu eram o impatimita a cafelei, insa in ultima luna, imi fac dimineata (nu mereu) o cafeluta mica cu muuuulta frisca hulala (dar lapte de frisca din cutie nu preparata)...[pofta] delicios, iam iam [pofta] totusi, incerc sa nu beau decat atunci cand ma trezesc de dimi, ca daca beau dupa ora 12, nu mai pot dormi noaptea nici batuta..s-asa am probleme cu somnul iulia [gravi] http://bd.lilypie.com/BA7sp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

voi fi barbata!! [bis] vai capul meu ce ma asteapta! cand ma gandesc ca nici macar o supita nu stiu sa fac..sunt dezastru in bucatarie [:D] cu cezariana..oricum as face, tot doare..natural, atunci, ceza, dupa, deci se compenseaza. inca ma ingrozeste gandul ca o sa ma taie, dar asta e. dar totusi..incerc sa fiu barbata. nimeni nu se naste invatat, si nu ma sperie ideea in sine de a fi mama si faptul ca poate nu voi putea sa ii ofer totul, de la chestii materiale pana la ultimul strop de dragoste pe care-l am in mine. voi fi totusi barbata [bis] iulia [gravi] http://bd.lilypie.com/BA7sp3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...