Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, la apel! (36)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salutare, Criss, soatza e catolic. De Pastele nostru ( ortodox) o sa gatesc putin si-o sa ma chatuiesc cu ai mei pe mess. Ma bucur ca esti mai bine. Sarcina usoara in continuare. A trecut timpul....mai ai putin [pup] Missy, La multi ani printesei tale!!! multumim de tratatie. bauturicile mele au fost de buna dimineatza [:)] MIre, si eu am o stare ciudata. ma mai dor picioarele si mainile. Ma duc in cada, poate-mi trec durerile si amorteala. N-am reusit sa-mi fac programare la medic, decat dupa Paste. Am ce astepta. Geo, ai primit cadouri frumoase. iti doresc multa putere Ma retrag. Poate revin mai tarziu [pup] Miki
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Ieri am chiulit motivat (Dani a avut febra) asa ca azi va ofer o [cafea]matinala. Geo, multa rabdare si putere, in rest, totul tine de puterea Domnului. Miki, Cris, multa sanatate. Missy, cu intarziere, La Multi Ani! donsoarei Maia. Mire, aceeasi stare o am si eu. Sper sa ne treaca repede. Va [pup], va doresc o zi buna, [fuga]la treaba, ca daca ieri nu am fost, nu-mi mai gasesc biroul sub hartii[bang]... Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata eu aseara am iesit cu fetele la restaurant. a fost atat de bine...dar azi e o alta zi si starea proasta a revenit [bang] ehhhh....vine el si soarele pe vreo straduta de-a mea. oricum..am inceput ziua cu o veste proasta. ieri una din prietenele mele ma suna k o doare in partea dreapta. ii zic sa mearga la spital si cand ma suna azi pe la 7 dimi k au operat-o de urgenta de apendicita. nu e o operatie grea...insa mi-era asa mila de ea....ii era asa de rau si o durea tare. e atat de slaba. e vb de mama finei mele. simt cum ma adancesc in probleme. ma simt vinovata k aseara n-am vazut-o pe net..si in loc sa o sun sa vad cum se simte..m-am consolat cu gandul k e deja tarziu si poate k nu are net...d'aia nu e. si ea era la spital [bang] ma apuc de treaba. o zi minunata sa aveti. EDIT: viki, cum se simte dani? si fina mea a tot facut febra saptamana trecuta... MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] si eu la noul capitol. Va rog sa nu ma certati pt.absenta indelungata. Ma-am confruntat cu o raceala ingrozitoare saptamana trecuta,dar acum sunt cat de cat mai bine.Nici sa vorbesc nu am putut.Toti colegi se rugau de mine sa plec acasa ,dar nu am putut.Avand in vedere ca saptamana asta vom avea un control de la INM,trebui-au facute toate documentele si fisele ok,sa nu ne prinda pe picior gresit.Cica vineri vor veni,mai e un hop si gata. V-am citit zilnic,dar neavand timp nici sa resprir,mananc,etc.Nu v-am mai scris,dar va acriu acum. Missy si eu cu intarziere iti urez LA MULTI ANI fetitei tale,sa cresteti mari si frumoase. Cris, trec repede lunile,parca ieri a fost cand ne-ai anuntat ca esti[gravi].Sarcina usoara in continuare si sa ai grija cu rinichi. Amalia si tie sarcina usoara si ma bucur nespus ca mai e o [gravi] printre noi. Geo asa e in viata,ne convine sau nu ,mergem mai departe.Timpul trece ai sa vezi ce repede vor trece 5-6 luni.Mai naspa e ca trebuie sa gatesti din 2 in 2 zile si pt.5 persoane. Vicky si Mire [pup] mare sa treaca starea naspa. Mikiriki [pup] si pe tine. Va [pup][pup][pup][pup][pup]'cesc cu mare drag pe toate[grup]. annes Secretele si amintirile unei femei sunt un ocean fara fund,in care nu le vei gasi niciodata ![alcool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata!!!! Auzi tu la ele, Mire si Amalia, sa ma lase numai pe mine sa ma ingras!!! Las ca am gasit eu niste exercitii speciale pt gravidute pe internet[vampa]!!! Mire, nu e asa grava operatia de apendicita , se poate intampla oricui. NU iti mai face atatea griji.Multa sanatate prietenei tale.[flo] Annes, bafta cu INM. Da, trece timpul si eu inca am momente cand nu ma simt gravida deloc...[pup] Vicky, multa sanatate lui Dani. Da ' in afara de cafea nu ai si pt mine un ceiuc , ceva...[pofta] Miki, nasol ca anul acesta este la diferenta de o luna Pastele catolic de cel ortodox. NU am sa inteleg niciodata de ce nu sarbatorim toti o data Pastele. Doar suntem toti crestini. [bang] Missy, [flo] Geo, sa stapanesti sanatoasa cadourile. Las ca or sa treaca si zilele astea mai grele. Amalia, cum merge sarcina?? AU aparut greturile?? Giani ce o mai fi facand? Noi suntem bine, dar abia astept data de 8 aprilie cand am programare la morfofetala sa il vedem pe bebe si sa fim siguri ca totul este ok. [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 18+ ,cu [baietel]Mihai Daniel " Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[pup][pup]fetele, dragutele! Multumesc pentru urari!! Sunteti niste dulci![pup] Cristina, greturile au aparut acum vreo 2 saptamani, m-au vizitat 3 zile si m-au lasat in pace. Acum am decat o usoara stare de greata dimineata si evit sa mananc la prima ora, prefer s-o fac cand ajung la servici. Sunt copil cuminte, azi am mers si mi-au recoltat pentru toate analizele, asa ca acum astept rezultatele, care se vor lasa asteptate, ca Lysteria dureaza vreo 14 zile lucratoare [bang] Mirela, multa sanatate prietenei tale!![pup] Si nu te mai necaji ca n-ai sunat ca nu aveai de unde sa stii. La fel ca tine am patit si eu cu o prietena, dar chiar nu ai de unde sa prevezi lucrurile astea. Ea sigur intelege. Va pup dulce! Ami, mamica lui David (6 ani si 7 luni) si [gravi]7+
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!!! Vicky, multumesc de sucuri!!![:D]Spor la treaba..Dani ce mai face? Amalia, ce norocoasa esti!!! Pe mine m-au chiunit greturile pana in sapt 12 si nici acum nu pot zice ca am scapat definitiv de ele...[bang]La ce spital vrei sa nasti si la ce medic mergi??? [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 18+ ,cu [baietel]Mihai Daniel " Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cris, stiam eu de ce las sucurile pregatite[;)]. Dani e bine, curge un pic nasul, dar atat. Ieri aluat primul F.Bine la dictare[flo]. Multumita d-nei de la after, careia-i daruiesc un brat de [bis]! Si eu am fost o [gravi]fara greturi.[pofta]la orice era de mancare, si as fi dormit non-stop[:D]. Adi imi seamana, Dani in schimb nu le are nici cu mancatul, nici cu somnul[:D], daca s-ar putea sa fie zi de joaca 24 de ore din 24, nu s-ar supara! Referitor la somn, ziua de azi ma adoarme total, asa ca mai pun de o[cafea]. [pup][pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...