Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(20)


Recommended Posts

Buna fetelor! Multumesc frumos de incurajari si pentru toata sustinerea. Ca deobicei sunteti niste dragute! Aseara la 1 am plecat din laborator dar am trimis lucrarea la Vancouver asa ca macar am facut un lucru bun. Am stat asa de tarziu pentru ca abia la 6.30 proful mi-a trimis niste corectii din care nu se intelegea absolut nimic si a trebuit sa descifrez. Apoi din cauza pozelor pe care le-a inserat el fisierul era prea mare si a trebuit sa resalvez toate pozele pe rand as jpeg. O adevarata aventura. Doar Dumnezeu a foast mare si m-a ajutat sa nu clachez si sa nu las totul balta si sa nu mai trimit nimic. Vreau sa va spun ca nici macar de inregistrat nu s-au inregistrat ca sa fie treaba buna asa ca atrebuyit sa-i inregistrez pe toti 5 ca sa pot sa-mi inscriu lucrarea. Azi de dimineata am ajuns pe la 10.15 in laborator si cred ca m-a pandit sa vada daca vin ca si a aparut in peisaj. Simt ca ma lasa nervii si nu as vrea sa izbucnesc si la noi aici in birou de fata cu altii. Sper sa nu ma caute prea tare ca ma si gaseste... In rest de raceala nu a mai avut timp. Doar de dimineata la trezire am simtit gatul ca in pioneze dar m-am dus acum si am amncat o inghetata asa ca sper sa ma fac bine. In rest sper sa mearga mai bine de azi incolo ca eu n-as mai putea rezista la inca vreo 2 zile ca astea. Va pup si sa aveti zile senine, fara bolnaviori si fara prea multe batai de cap. Pupici!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Pisicuta, ma bucur ca ai inveselit atmosfera pe aici, bravo, imi si place cum scrii. Katik, bafta la condus si cu dosarul. Pana se termina CIC sper sa fii cu permisul in mana. Cristina, nu stiu cum rezisti, am avut si eu cateva perioade mai grele dar acum am lasat-o mai moale. Iti place cum se munceste in vest [:D]? Claudia, wow deja 2 kg, pai e bine, nu? Ioana, parca povestesti din zona de razboi, ce terorist mic ai. Cu cine seamana asa zvapaiat? [url="http://community.webshots.com/user/otiliav78"]Pozele noastre[/url] si [url="http://www.dropshots.com/otiliav"]Filmulete Ana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza! haideti al cafea(ceai):[cafea][cafea][cafea][cafea] otilia, f bine ca ai lasat-o mai moale!!!!!ce face ana-printesa?io sper sa am carnetul de 1 iunie[:D][:D][:D][:D] cristina, f bine te-ai descurcat, cum numai inginerele pot!!!!acu mai ai grija si de tine putin!!!! dorina, io sper sa ne vedem. oricum eu voi fi de serviciu cu dusu/adusul. anca, tot nu vrei sa mai intri, sa te descarci putin aici? stim sa ascultam si sa spunem si cite o vorba buna, sa stii!!!! nico, cum sunteti? cum a ramas cu bona? claudia, la sotz cum se manifesta dieta?[:D] fug acu sa mai fac ceva treaba, ca azi am tare mult de umblat: mers dupa cazier, luat fata de la gradi, dus la club apoi recuperat, si astea toate cu robi dupa mine ca n-am cu cine sa-l las[bang]. sper numai sa nu ploua! va pup, sa aveti o zi buna! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata, inginerele mele dragi! Iaca, luai si eu o [cafea] iaaami [pofta] de la Katik ([asia]sar'na pentru ea, draguta ca intotdeauna, soro[;)]), v-am [cit] rapid si fuga-fuguta la postare! Deci, cipandeii mei sunt in forma maxima, de parca primele raze de soare primavaratec i-ar fi dezmortit si pe ei ca pe gazele ce-au inceput sa zbarnaie pe afara. Asa ca si eu, dupa ei, ma simt de milioane si mi-as dori sa va inspir o lecutza si pe voi, ca-i pacat sa raman singurica-singurica p-aici, in fan-clubul zglubiriticilor de primavara [hc]. Deci, toata lumea manutele suuuus [disco] si sa-nceapa daaansul![bum][ispita] Otilia, sar'na pentru aprecieri [bis] si ma bucur ca-ti place cum scriu. De vina cred ca este starea in care ma aflu datorita faptului ca a inceput sa miroase din ce in ce mai tare a primavara, iar la mine astenia cred ca se manifesta "pe invers". Pentru exemplificare, iata aici un cantecel pe care eu il ador si care sper sa va inspire si pe voi! http://www.youtube.com/watch?v=85tRSlFXLlg Kati, ne vigem azi, dar sper sa nu se puna sa ploua, sa putem sa mai schimbam o vorba-doua pe indelete. Kriss, Robi-mic-scumpic-zambaric sunt bine??? Cristina, ai grija o leaca si de tine, caci pana la urma stresul asta imens in care traiesti nu-i prea sanatos si am auzit, pe surse, ca n-a picat bine la dieta nimanui! Eu iti doresc, oricum succesuri maxime in continuare, cu eforturi minime! [;)] [pup] dulce la tine! Claudita, te felicit si eu pentru minusurile din trezoreria de colesteroale din propria dotare si sper sa fie doar inceputul unei frumoase ere de impliniri si realizari marete. ... Poate-mi vinzi si mie un pont, sa te urmez in lupta! Sa-ti fiu stegar sau tobosar, sau ce s-o mai nimeri p-acolo! [pup] si, te rog, ai grija sa nu trimiti iarna si pe la noi! [flo] Ioana, n-ai mai intrat sa ne faci o cronica a evenimentelor de pe front... Ai facut vreun armistitiu cu "Osama", sau sunteti inca-n razbel??? Ancuta, subscriu si eu la cele zise de Kati: da-ne un semn de viata sa stim si noi ce faci, cum esti??? Nico, ai rezolvat cu bona??? Sper sa-ti gasesti o persoana serioasa, de treaba si care sa iubeasca sincer copii, caci daca vine la slujba numai pentru salariu, atunci nu prea-i bine, caci este superficiala si nu pune suflet in munca ei! Eu iti tin pumnii stransi sa reusesti! No, hai ca mi se gata pauza de cafa! Va [pup] pe toate-n [grup] si pe fiecare in parte! Pisicuta, mamica de Vladut [bonjovi] (17.10.2003) si Raducu [auto](15.10.2005)! "Invata-l pe copil calea pe care trebuie s-o urmeze si, cand va imbatrani, nu se va abate de la ea." (Pildele lui Solomon) http://community.webshots.com/user/Dorina_71
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Am raspuns in sfarsit la apel, cu intarziere...mea culpa! Am avut o perioada foarte foarte aiurea, urata si grea....dar acum sunt ca pasarea Phoenix [:D]. La servici e super, desi e mai greu cu intratul pe net....avem acces dar toata lumea isi vede exclusiv de traeba si nu da bine, mai ales acum la inceput, sa fii vazut ca stai pe net....asa ca mai greu cu scrisul pe forum de la servici. Iar dupa servici am avut programul foarte incarcat pt ca am avut de lucru si pe firma si n-am mai apucat sa intru. Revin...la servici e super, avem toate conditiile de lucru, este foarte fain ceea ce fac, imi place mult de tot....colegii sunt super ok din ce am vazut pana acum si chiar atunci cand este mult de lucru, nu este atata stress ca si dincolo...ii si spuneam lui Iepumare ieri ca am avut o zi grae, obositoare....dar una e sa fie obositoare si alta sa fie stresanta! Mare diferenta. Pe alte planuri...se pare ca toate sunt bune si frumoase, sa speram ca vor ramane asa. In dimineata asta mi-am facut nervii praf in trafic, am reusit sa fac aproape o ora pe un drum de 10 minute din cauza ca s-au inchis niste strazi fara anunt prealabil si s-a creat un blocaj urias....mi-a mai mancat si masina nervii din cauza ambreiajului si mi-a murit si motorul in mijlocul intersectiei din cauza asta ......deh, sa speram ca ghinionul s-a spart cu toate astae si ziua va decurge bine. cristina, cum te mai simti? Nu am apucat sa citesc foarte mult din urma dar sper ca sunteti bine!! Va pup, incerc sa ma scriu diseara. Iepumic [iepu] [url="http://good-times.webshots.com/album/561858199FIToTi"]Noi pozici cu Iepi-Mici[/url] [url="http://family.webshots.com/album/560575706QeorwD"]CONCEDIU 2007[/url] All's Well That Ends Well.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut gagicile! Beau si eu cafeaua lasata de Kati si ce mi-a mai ramas de la Pisi...mai las o gura si altora care vor! Azi sunt bolnava, mi s-a terminat bateria la cantar, sper sa gasim sa cumaparam altele (imi trebuie 2) ca are o forma tare ciudata, cum n-am mai intlanit! KatisiPisi, ce fain de voi ca va intalniti azi! unde mergeti? in mall? ce mi-ar surade si mie cu voi la taclale!!! distractie placuta si sa faceti poze! Pisi, pai eu tin Scarsdale, intra pe femina intim si cauta scarsdale, ai acolo si lista de meniuri pe zi ce trebuie sa mananci!!! sunt 3 mese pe zi si se bazeaza pe salate, fructe, carne slaba!!! (nu stiu daca ma credeti dar mi s-a cam urat in ficerae zi aproape la fel meniul), insa da rezulatate bune! La al meu e si mai bine pana acum, ma bucur pt el ! eu mai vreau 5 kg sa dau jos. la inceput in primele zile m-a cam durut capul, apoi mi-a trecut si ma simt bine! Plec acusi la ziua unei prietene si ea romanca, ma duc sa o gratulez! De dimineata m-am certat cu Marc, a plecat suparat pe mine la gradi si apoi la bunici, asa ca nu-l vad pana deseara! Oti, ce mai face Ana? Anca, ma bucur ca esti bine! Nico, ce e cu bona? ti-a trecut raceala? va pup pe toate si va doresc o zi buna! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Azi sunt in forma! Aseara dupa tot razboiul din ziua din inainte am plecat la 5 de la laborator, apoi am fost la film cu o colega de casa. A fost supe. Am fcaut un dus si m-am bagat la pat si iata-ma azi alt om. Nu am avut inca discutia de rigoare cu proful dar o sa fie cat de curand, mai exact la prima intalnire. Va multumesc frumos pentru tot suprijinul vostru, pentru incurajari dar si pentru grija voastra. E minunat sa vezi ca niste oamnei pe care nici macar nu-i cunosati in persoana sunt atat de buni si atenti cu tine. Anca ma bucur ca iti merge asa de bine la job. Sper asa sa si ramana ca deobicei mai intervine si chestia cu 'sita noua'. Doamne ajuta sa nu fie asa. Ma bucur ca si in familie totul e OK. Ma ingrijorase postarea ta. Ar fi fost pacat. Otilia nu este asa rau mereu si nu toti muncesc la fel. Depinde si cine iti este profesor si depinde si cat de mult vrea de la tine. Al meu e cam zurli trebuie sa recunosc dar asta este. Acum am terminat o faza importanta. Voi avea discutia si poate iese ceva. Bravo Claudia esti ambitioasa. Trebuie insa sa nu te infometezi in dieta respectiva. Cred ca la capitolul asta am experimentat tot. Si unele din ele cu rezultate uimitoare dar de scurta durata. Daca dieta este prea stricta nu poti trai toata viata asa. Deci fi cu bagare de seama! Mereu am promis sa postez o poza de acum un an si si una de acum dar nu stiu de ce nu am facut-o. Poate din lipsa de timp.[:D] Pisicuta si pe mine ma amuza postarile tale si imi plac la nebunie. Ma bucur ca ai as o stare buna de spirit. Kati o sa vezi ca de ziua bebicilor o sa ai permisul si o sa-i duci la plimbare. Promit ca o sa mai am si grija de mine! Ma duc sa fac un ceai. Vrea cineva? Va pup fetelor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Razbel, razbel[:D]!!!! Pai domne azi ne au certat si aia de la roata mare din Herastrau....ce mai debandada a facut...si domne isi ia alti pitici cu el sa nu il certe numai pe el! Asa ca sa va faceti idee, imi fac de 2 ori dus pe zi. Ma umple de toate cele si la propriu (venim ca porcii amandoi) si la figurat (spume[:D]). Una peste alta suntem bine. As vrea si eu bb2 dar numai cand ma gandesc cum e sa merg pe strazi pana ajung in parc cu un bb mic in carut si Vla rupand pamantul cu viteza lui.....mai bine mai astept[:D]! Ma duc la mancare. Pupici! Ioana si bebe [url="http://s223.photobucket.com/albums/dd149/ioanapaicu/"]Vladimir[/url] "Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nu am gasit bona asa ca nu prea mai am timp de nimc. am vrut sa scriu cat doarme andra dar cred ca s-=a prins ca sunt pe forum si s-a trezit. am scapat de raceala. desi am un program incarcat ieri am reusit sa merg la teatru. cu o prietena caci sotul a fost bona de la ora 15.30 la 22. mi-a placut tare mult. nu ma lasa maraila sa scriu. trebuie sa merg si la cumparaturi. va pup nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza! dau repede cafelutza si ceaiul, ca mai tirziu cine stie ce se mai intimpla si sa nu ramineti fara:[cafea][cafea] am umblat mult ieri, mai am si azi o tura, sper sa tina vremea cu noi. va pup, sa aveti o zi buna!revin mai incolo! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...