Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(20)


Recommended Posts

Neata! Iar fac cafeau eu! Kati ce e cu voi? Nu lipsiti niciodata. gianina bine ai venit! Vla doarme inca, eu m am trezit sa i fac papa lui tati si laptic lui Vla. Cica si azi e urat. Noi plecam la cumparaturi ca tb sa facem de papa. Anca astept vestile! Pupici! Ioana si bebe [url="http://s223.photobucket.com/albums/dd149/ioanapaicu/"]Vladimir[/url] "Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata. "no news is good news", cum zice chinezul. [:P] Pai...sunt z27, ma doare burtica, m-am umplut de cosuri, sunt foarte obosita...si astept sa vad daca vin uratii sau nu. Am facut aseara o "barza" asa, de antrenament, dar a iesit negativa...asa ca astept provincia. Sunt confuza in privinta asta, ca nu stiu cand ar trebui sa se pozitiveze un test din asta...dupa ce iti intarzie sau se poate pozitiva si inainte? Am citit undeva ca la o luna si jumatate...dar n-am inteles o luna si jumatate dupa ce? dupa ultimul CM sau dupa intarziere? Pupici! Recunosc ca stau ca pe ace...abia astept sa vad cum stau, ma enerveaza dubiile astea. Iepumic [iepu] [url="http://good-times.webshots.com/album/561858199FIToTi"]Noi pozici cu Iepi-Mici[/url] [url="http://family.webshots.com/album/560575706QeorwD"]CONCEDIU 2007[/url] All's Well That Ends Well.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Multumesc frumos Ioana pentru ca ai facut oficiul de dimineata! Anca nu te stresa! Asta este cea mai buna solutie sa lasi uratii de o parte si sa nu te mai gandesti. Otilia sotul meu are hepatita B si ne tot batem cu ea de vreo 4 ani. Nu vreau sa vorbesc despere asta pentru ca este un sunbiect sensibil pentru mine. La noi se pregateste sa ploua ceea ce nu-mi place. ieri am fost la gratar, de legume pentru mine, la prietena si colega mea nemtoaica. M-am simtit foarte bine la ei. M-a adus si acasa prietenul ei deci a fost chiar minunat. Chiar daca atunci cad am intarta in camera mea era 11 tot mi-am facut exercitiile si m-am dus la dus. Dupa aceea am dormit ca un prunc. Ioana si la Targoviste ploua. Sotul meu tot asa are probleme in a o tine pe Roxy in casa. Noi avem noroc ca avem jucarii ca si afara:topogan si tot felul de alte dracii. Va pup fetelor si sa avti o zi buna.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Anca ca sa stii eu eram gravi cu Vla si de abia al treilea test mi a iesit pozitiv. Asa ca o sa vezi tu! Tuinea si la mama e la fel, e casa mare si are cum sa se joace. Aici mai stramtut[:D]. Azi a ieist soarele, am fost afara. Acum Vla doarme si eu ma lupt cu oalele. Caut si un centru dintr asta cu electrostimulare. Am de gand sa topesc ultimele grasimi de pe burta[;)]. Pupici! Ioana si bebe [url="http://s223.photobucket.com/albums/dd149/ioanapaicu/"]Vladimir[/url] "Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ceau, fetele-inginerele! Hai sa va zic si voua, ca sa plangeti in rand cu mine: deci, am comis-o ieri! [q][q][q] La-am tuns pe Ducuuuuuu! [q][q][q] Ma tot uit la bietul baiet si nu-mi vine sa cred ca-i tot ala de dinainte! Pentru exemplificare, am postat poze pe webshot ca sa ma-ntelegeti si, eventual, sa-mi dati dreptate![q][q][q] Gata, fug intr-un colt sa-mi ling ranile! [B)] [pup] inginerele! Dori, mami de Vladut [bonjovi] (17.10.2003) si Raducu [auto](15.10.2005)! "Invata-l pe copil calea pe care trebuie s-o urmeze si, cand va imbatrani, nu se va abate de la ea." (Pildele lui Solomon) Daca va plac pozutele noastre, nu ne suparam de ne votati! Ne gasiti la pag.17 "Dragoste la malul marii" si la pag.27 "La Multi Ani" http://community.webshots.com/user/Dorina_71
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna , tot inginereste[hot] multumesc de primire si acum citeva vorbulite despre mine:: Inginera care de 2 luni am intrat in prenatal[copil].Am terminat faculta de Textile la iasi (Institutul politehnic, univ Ghe Asachi), promotia 2001.[cool] am lucrat 3 ani in cluj[blabla] si acu de imediat 4 ani sunt in Bucuresti. Dupa cum va spuneam sunt si mamica de 2 luni de un Andrei. cam atat pt inceput. am sa incerc sa intru zilnic pt a va cunoaste . Am vazut poze cu un Ducu Tuns si tare frumos este , sa-ti traiasca.[cool] Iepumic , testul poate esi negativ , dar tu poti fi [gravi], si este vorba de 1 ,1/2 de la ultima menstruatie.Eu iti tin pumnii. in rest va pupacesc inginereste si va doresc o zi eeexcelenta![pup] revin m,ai tirziu si cu ceva poze
Giani ..[mamica] Mamica de ANDREI [copil] ,....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Giani, multumesc si bine ai venit la noi!!!!!!! Pisi, nu am apucat sa vad pozele dar sper sa le vad diseara, e mai greu la servici. Am destul de lucru, inclusiv acasa si nu reusesc sa ma concentrez din cauza somnului......zici ca m-a stors cineva ca pe o lamaie. Am bagat la legume si fructe si vitamine si degeaba.....SOMN. Luni se pare ca plec la Budapesta, maine seara avem cina festiva la firma de bun-venit pt mine si inca o colega...care pleaca si ea tot luni la Londra......nu mai ramane nimeni prin birou saptamana viitoare! Imi place chestia cu calatoritul dar saptamana viitoare e ultima inainte de Pasti si vreau si eu sa vopsesc oua si sa fac pasca, plus ca am bilete in vinerea mare la Kings On Ice. Iepumic [iepu] [url="http://good-times.webshots.com/album/561858199FIToTi"]Noi pozici cu Iepi-Mici[/url] [url="http://family.webshots.com/album/560575706QeorwD"]CONCEDIU 2007[/url] All's Well That Ends Well.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut gagicile, ce faceti? gbutucica,bine ai venit! ti-am vazut bebelul, e tare frumusel, sa va traiasca! Pisi, termina cu plansul, nu vezi cat e de frumos Ducu si ce bine ii sta? eu sunt pt parul scurt, asa ca daca pe mine ma intrebi lung sau scurt, atunci categoric scurt!!! ce as vrea sa stea si Luca sa-l tund, ca are un par ft des si abia il spal pe cap! auzi, cand ati avut intalnirea de 10 ani? pai tu esti miss, ce-ti trebuie sa mai tii dieta, ce sa dai jos? ca n-ai de unde!!! Kati, unde sunteti? e timp frumos la voi? Anca, distractie placuta maine seara si drum bun spre Budapesta! Eu plec la cumparaturi imediat! va tzucalesc pe toate! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...