Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(20)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salutare! eu mai rarut pe net ca tot fra bona sunt. imi e tare greu sa ma hotarasc la una. timp de calculator mai am max 2-3 ore si atunci lucrez. acum e sotul cu copiii si am aruncat si eu un ochi. giani bine ai venit! ai un puiut tare frumusel. te-am trecut in listuta. otilia ce surpriza placuta! sarcina usoara! anca eu sper sa fie cu ochi si la tine chiar daca nu ai semnat inca pe perioada nedeterminata. pisi mi-a placut mult cum ai spus "Iepumicmic-pitic". mie imi place mult ducu tuns. nu inteleg de ce plangi ca e tare frumos. scriu repede cate ceva si despre noi si ma intorc la becurile mele. deci noi suntem binisor. copiii mucosi, dar se vindeca doar cu panadol. am fost la munte 2 zile si a fost super, super. tare mult mi-a placut. pt cine are timp am pus multe poze [url="http://good-times.webshots.com/album/563095506mcbvKI"]aici[/url]. nu am avut de lucru si ne-am si balacit putin in rau (apa de munte = mama inconstienta). doar eu si cu alex. in rest nu stiu cand o sa termin cu toate ca sunt franta. mereu am de spalat, calcat, gatit, aspirat si proiectat printre picaturi. va pup dulce nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pisicuta lasa mami plansul si pune mana si fa o fetita ca nu vad alta solutie. Oricum nu esti singura care-i lasa parul lung mezinului, matusa mea l-a tinut pe al treilea baiat fetita cu par lung si rochite pana cand l-a dat la scoala [bang]. Anca, drum bun la Budapesta. Oboseala da de banuit dar pe de alta parte sa intelege ca doar esti ocupata. Cat despre oua si Pasca se poate sa le ai si fara sa muncesti personal [:D]. Nico, pai esti la cura de slabire daca nu ai bona. Bafta la proiecte! [url="http://community.webshots.com/user/otiliav78"]Pozele noastre[/url] si [url="http://www.dropshots.com/otiliav"]Filmulete Ana nazdravana[/url] [url="http://bd.lilypie.com/VScAp2.png"]BB2[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor! AAAH! Abia astept alegerile locale sa scapam de Videanu si gasca lui! Am innebunit! de weekendul trecut au inchis astia niste strazi foarte circulate din cartier (Lizeanu si inca vreo 2) si practic nu se poate intra si iesi din cartierul Tei decat dupa ce stai cu orele in coloane interminabile! ieri si azi nici nu am mai luat masina, m-a adus Iepu ca tot era in drumul lui, consumam aiurea benzina si nervi de 2 ori. Fac 10 minute pana in cartier si apoi mai mult de jumatate de ora in jurul blocului fara sa pot ajunge acasa!!! pfiu, gata, m-am descarcat! Multumesc de urari, fetelor....mai intru eu pe aici inainte sa plec, nu-i problema! nu am mare chef de plimbareala, singurul motiv pt care chiar vreau sa merg e sa ii iau lui Iepu parfum din duty-free [:D]. EI...si sa ma plimb putin prin Budapesta, daca apuc. Va pupez! Iepumic [iepu] [url="http://good-times.webshots.com/album/561858199FIToTi"]Noi pozici cu Iepi-Mici[/url] [url="http://family.webshots.com/album/560575706QeorwD"]CONCEDIU 2007[/url] All's Well That Ends Well.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Cafea, ceai? Bine ai venit Giani printre noi! Sper sa ramai alaturi de gasca pentru totdeauna. Suntem un grup tare trasnit aici, cred ca o sa-ti placa. Anca drum bun la Budapeste, bucura-te de calatorie ca orasul este foarte frumos - daca ai si timp sa vezi ceva sau este numai munca ca la nebuni - cum e la mine. Ioana ma bucur ca s-a mai indreptat timpul, si la Targoviste am inteles de la sotul meu ca este mai bine. Cei mici pot zburda pe afara si voi sa va mai relaxati un pic. Pisi de ce plangi mama? E frumos si tuns! Foarte frumos! Trebuia tuns ca doar nu e fetita! Pupa mama de baiat frumos! Nico cred ca pe noi ar trebui sa ne puna in aceiasi barca la lume care nu are timp sa respire. Hotaraste-te la bona ca vad ca nu mai tine. Cel putin la mine nu ar tine daca as avea mult de lucru si sa nu am cu cine sa las copilul de loc. Otilia ce face burtica? Pupici fetelor si sa aveti o zi minunata! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am scris un mesaj si s-a dus dracului.shutt!!! Cristina [pup] , si io is trasnita , de aia am loc la voi[:D] va pup si va doresc o zi excelenta. acu plec cu puiul la prima plimbare. Eu in we nu intru pt ca savurez momentele alaturi de pui si sotz( doar in we appucam s povestim ce si cum) asa ca va urez we placut si LA multiani pentru Frorinii si florinele din viatza voastra.!!! [pup],[pup],[pup]
Giani ..[mamica] Mamica de ANDREI [copil] ,....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare am scris si eu si a picat forumul. oti ar fi bine daca asi slabi dar burtica mea nu se lasa asa de usor. trebuie sa fac abdomene pt asta. anca tu vrei parfum pt iepumare, nu si pt iepumic? mie sotul mi-a rezolvat aseara o sticluta de amarige. i-a cazut in cada. dar miroase super in casa (noroc ca era apropae goala ca altfel nu stiu cum mai scoteam mirosul). acum 2 ani am mai spart o sticulta de "light blue" si la doua saptamani de la eveniment ini spune bona "doamna da tare va mai parfumati!" [:-)))]. i-am explicat femeii ca nu eu ma parfumez, ci ne-am parfumat baia. giani [pup] cristina imi e tare greu sa ma hotarasc la o bona. dar de luni ma ajuta o doamna pt o saptamana. ea imi place mult dar e ocupata cu fetita unor prieteni. daca dupa sarbatori nu gasesc o sa apelez la o firma numai ca la ei e salariul mai mare. eu iar sunt racita. am stat prea mult afara aseara. trebuie sa iau iar vitamine. asi fi vrut sa spun mai multe dar vad ca ma cam lasat memoria asa ca ma intorc la plansele mele. in weekend nu cred ca mai apuc sa intru nici eu caci iar o sa plceam din oras asa ca va doresc sa aveti parte de mult soare. va pup dulce! nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata fetelor! Cafea, ceai? Ieri am avut ar o zi de ... Am fost sa-mi verific posta si dupa doua luni si cateva zile de la trimiterea unei noi petitii la madrele autoritati de aici macar de a-mi inapoia pasaportul primesc in locul docomentului o scrisorica cum ca vor sa le trimit si originalul permisului meu de rezidenta. Am trimis un fax la cei de la Home Office azi cu o copie a documentului respectiv si cu cateva randuri de duh alaturi. As verea sa ma apuc sa lucrez ceva dar nu stiu ce. Trebuie sa comand si niste chestii dar asta este. O sa le rezolv sper pe toate ca sa am un weekend linistit. Aici vremea este mizerabila dar ce sa facem trebuie sa supravietuim. Imi vine sa ma urc pe pereti. Am doua nopti de nesomn total apropae. Nu am mai fost asa de stresata de nu mai tin mine. Nico pana la urma apelezi si la firma. Ce sa faci. Mai bine mai mult si sa ai copilul in siguranta. Giani sorry de descriere si la fete la fel poate nu toata lumea se simte in barca cu mine. Eu asa sunt ca sa nu zic sarita de-a binelea ca asa am ajuns sau daca nu sunt inca o sa fiu in curand. Va pupic fetelor! sa aveti o zi buna.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...