Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(20)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

da, eram si eu deja cu mina pe telefon s-o sun pe dr orl, sa vad ce fac cu ea! am spus la gradi, evident, nimeni nu a vazut nimik. nu duc lipsa de idei deloc! trebe sa stai cu ochii pe ei ca pe butelie. de aia mi-e si frica sa-l las pe robi fara supraveghere, ca krisztina mai lasa imprastiate tot felul de jucarii mici pe care le poate baga in gura[bang][bang][bang][bang][bang] Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci, fetelor, aici se pare ca-i la putere zicala "iuteala de mana si nebagarea de seama"! Eu, slava Domnului n-am avut peripetii din astea, in schimb, dupa cum v-am povestit ieri, Rocki Balboa-i neam cu mine! Doamne ajuta ca s-au rezolvat problemele de la sine in ambele cazuri si Doamne fereste de recidive! V-am pupat si sanatate maxima puiutilor nazdravani! P.S. Am postat in ultimul album cu Ducu pletos si-o poza cu noul meu look, de care tocmai am facut rost aseara. [pup] tot [grup] vesel! Dori, mami de Vladut [bonjovi] (17.10.2003) si Raducu [auto](15.10.2005)! "Invata-l pe copil calea pe care trebuie s-o urmeze si, cand va imbatrani, nu se va abate de la ea." (Pildele lui Solomon) http://community.webshots.com/user/Dorina_71
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] cu un maraila in brate incerc sa va spun si eu cateva cuvinte. zilele acestea m-a ajutat bona unei prietene caci trebuia sa termin un proiect. parca s-a scurtat ziua ca asa de repede trece. seara am impresia ca nu am facut nimic. eu am scapat de raceala dar acum are andra putin rosu in gat. nu ii dau antibiotic dar ma dispera caci trebuie sa ii gatesc zilnic si ea gusta 2 lingurite si gata. de maine cred ca o trec pe borcanele ca nu mai am rabdare. alex sufera de lipsa de atentie asa ca azi dupa ce a venit de la gradi a fost rau cu mine. acum regreta asa ca plange la el in camera. anca cred ca bb s-a gandit sa vina mai tarziu cand mami lui are un contract pe termen lung. ioana am admirat si eu micutul strengar. tare mi-a placut [url="http://s223.photobucket.com/albums/dd149/ioanapaicu/1%20an/?action=view¤t=DSC04190.jpg"]aici[/url]. e un copil tare frumos. pisi am voie sa te invidiez? sau trimiti iepurasul si pe la mine? sa nu iti faci griji ca o sa te descurci tu. si ca sa nu uit imi place tare mult cum povestesti tu despre copii. [pup] arcada lui raducu sa treaca repede buba. otilia sanatate multa! ai mare grija ca e tare pacalici vremea acum. kati eu dumionica seara am aflat de la o mamica ca deja a venit vacanta. m-am panicat putin ca trebuia sa termin proiectul si alex imi cam incurca planurile. pana la urma l-am dus la gradi si se pare ca vacanta e de luni. o sa ma descurc caci o sa fie si sotul cu mine. de joi plecam la socrii, apoi dam o fuga la felix. miercuri creed ca vom fi acaasa, dar sper sa il las pe alex la bunici macar 2-3 saptamani. la capitolul "masinuta mea" deocamdata renunt caci am alte pasarici. mi-am convins sotul (sper) ca la toamna sa incepem constructia la casa. cat am scris aici andra a protestat cum a stiut ea mai bine. va pup nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

am uitat sa va spun ca si noi am avut de curand un micut accident. andra si-a bagat frunusete de fluturas in gura si nu mai putea sa il scoata. alex se amuza de ea. m-am prins tarziu dar am reusit sa il recuperez [:D]. eu trebuie sa fiu mai atenta cu alex caci el ii da ei toate prostiile. in general e atent si intelege dar sunt jucari pe care el nu le considera periculoase. pisi iti sta tare bine asa. esti foarte frumoasa. [pup] si eu trebuia sa ma vopsesc azi dar din pacate nu o sa maiam timp. nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna! Noi suntem bine...numai prin parc. Nico multumim de apreciere...tare ma mai umflu in pene....cred ca e normal. Kati bine ca sunteti bine. Domne dar multe idei au copiii astia! Si noi numai nazbatii facem ....si stiu ca mai incolo o sa i ajungem pe restul. Am vrut sa va scriu de dimineata dar Vla nu m a lasat deloc. Sarea sa ia tastatura, ma impingea...vroia afara. Azi s a treyit la 6.45...e cam infundat la nas. Acum mancam si iar plecam. va pupam! Ioana si bebe [url="http://s223.photobucket.com/albums/dd149/ioanapaicu/"]Vladimir[/url] "Copilaria este perioada a vietii umane, intermediara intre puritatea prunciei si nebunia tineretii - la doi pasi de pacatele maturitatii si la trei de regretele batranetii." DAR NU O DAU PENTRU NIMIC IN LUME!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetele. Eu la ora 5.00 m-am culcat azi dimineata, am lucrat de la 22.00 la 04.30. Ca sa va raspund de ce am lucrat noaptea: a trebuit sa testam instalatiile de alarmare si control al incendiului intr-un mall si nu se puteau face operatiunile astea decat in orele de inchidere. Asadar am alergat toata noaptea prin ditamai mall-ul (cel mai mare din Europa centrala) ca sa testam starea echipamentelor si sa vedem daca functioneaza. Katik, bine ca nu s-a intamplat nimic grav! Pfiu...ce noroc. Oti, sanatate, sa scapi repede de raceala. Pisi, nma, da, asa sa fie! Nu imi pare asa rau, stiu ca o sa vina si asta la un moment dat si inca nu mi-am pierdut rabbdarea, adica nu o iau ca pe o dezamagire ci ca pe o promisiune. Chiar e mai bine ca nu a fost acum ca asa voi apuca sa imi fac analizele pentru tiroida sa vad ce este cu ea, ca v-am povestit cred ca mi-au iesit prost. Si am timp si sa imi rezolv problema cu anemia. Ma duc sa fac o plimbare prin Budapesta acum, asa chiauna cum sunt, ca nu stiu cand voi mai apuca. Tocmai mi-a spus Iepumare ca a fost o furtuna mare in Bucuresti si un avion care venea de la Timisoara a iesit de pe pista pe Otopeni. Intamplator in avion se afla si seful lui. Ma duc repede sa caut ceva info pe net. Va pupicesc cu drag. Iepumic [iepu] [url="http://good-times.webshots.com/album/561858199FIToTi"]Noi pozici cu Iepi-Mici[/url] [url="http://family.webshots.com/album/560575706QeorwD"]CONCEDIU 2007[/url] All's Well That Ends Well.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza! [cafea][cafea][cafea][cafea][cafea] nico, si noi cu miriiala continua dar macar azi-noapte am dormit fara pauze. cu jucariile, la fel si la noi. si cu lipsa de atentie la fel si la noi. mai ales acuma ca mai plec de acasa la scoala si ii lipsesc alea doua ore. sta sotzul si se descurca cu ei dar nu la patru miini[:D][:D][:D]. noi acum mai mergem la gradi, azi vine iepurasul, miine este o mica serbare iar apoi vacanta. vineri nu mai mergem, se deratizeaza, asa ca, vacantza de voie. sper numai sa fie vreme cit de cit buna sa putem iesi afara, ca altfel nu ma vad bine[bang] anca, asa, acum am inteles! cum fu plimbarea??? si eu tare as vrea sa merg undeva dar asta deocamdata nu se va intimpla[V]. pina la urma v-ati cumparat masinutza? ioana, vazut una bucata strengar!!!! sa-ti traiasca si sa faca cit mai multe nazbitii!!!!(asa sti sigur ca e sanatos, cind nu mai are chef de nimik inseamna ca e bai!). otilia, cum te simti? va pup pe toate, sa aveti o zi buna! Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

iotema si pe mine , cu o semnatura noua, Am pus pozele acolo . LA MULTI ANI pt Georgii din dotare sipt derivatii acestora.!!![bum][bum] Andrei doarme , daca na-re colici si daca nu sta de vorba. este un scump , rade in hohot cind il vede pe tacsu', ii place foarte mult sa stea la aer , la soare. eu intru mai rar din motive de Andrei , desi asvrea sa butonez mai mult , dar sper sa-mi fie cu iertare. pupicei pe nasuc si sa auzim numai de bine!!!
Giani ..[mamica] Mamica de ANDREI [copil] ,.... [url="http://community.webshots.com/album/563107702rWFLsK?vhost=community&start=28"]andreiul meu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...