Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(20)


Recommended Posts

Salutare! Nico, imi pare tare rau de Alex! banuiesc ca e vaccinat de tetanus...si pe mama a muscat-o anul trecut un caine de picior si a avut de suferit de pe urma muscaturii!da-i un [pup] de la mine! bafta azi la sustinere! Kati, inzdrevenire rapida! Eu i-am dat lui Marc antibiotic dupa 5 zile de febra, si de atunci e bine, numai tuseste! Luca a facut si el febra dar numai duminica seara/nopatea, acum e iar voinic. La noi e frig, mai fulguie din cand in cand, nu-ti vine sa iesi din casa! am un munte de calcat, dar ma duc sa bag o masina la spalat mai intai! Anca, felicitari cumnatei! va pup fetelor si va doresc o saptamana frumoasa! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sa va fac sa radeti putin: Cum sa vorbesti despre barbati si sa fii "politically correct" Nu este un "alcoolic" ci a dezvoltat "o capacitate de a depozita alcoolul " Nu este un "dansator prost" ci este un "mult prea caucazian " Nu "se rataceste tot timpul" ci "investigheaza destinatii alternative " Nu "cheleste" ci este intr-o "regresie pilozitala " Nu se poarta ca un "cretin" ci a dezvoltat o "descrestere a capacitatii creierului " Nu este o "gaura in pantaloni" ci este un "decolteu dorsal " Nu este "obsedat sexual", ci este "preocupat de evolutia speciei " Nu "iubeste masina mai mult decat nevasta", ci "recunoaste triumful tehnologiei asupra individului " Cum sa vorbesti despre femei si sa fii "politically correct" Nu este o "papusa" sau "pisi " ci este o "persoana inzestrata cu sani" Nu este "usuratica" ci este "accesibila orizontal " Nu este o "blonda proasta" ci o "o persoana cu parul deschis care s-a abatut de la calea informatiei " Nu este o "fosta" ci este o "persoana de a carei companie m-am bucurat " Nu te "sacaie" ci devine "repetitiva verbal " Nu este o "prostituata de pe centura" ci este un "furnizor cu preturi mici " Nu "gateste prost" ci este "compatibila cu cuptorul cu microunde " Nu "poarta prea multe bijuterii" ci este "ingreunata metalic " Nu este "narcisita" ci este "excesiv de preocupata de calitatile sale " Nu "s-a ingrasat" ci "a depasit pragul metabolic " Nu este "grasa" ci este "provocata spre predominant orizontalizata " Nu "flirteaza" sau "amageste" ci "se angajeaza in simulari artificiale " Nu este "anorexica" ci "proeminenta scheletic " Nu "uraste fotbalul" ci este "ignoranta din punct de vedere atletic " Nu este "rece" sau "frigida " ci este "inaccesibila termic" Nu "are straturi de fard" ci a atins o atari "saturatie cosmetica " Nico, off, l-ai injectat pe Alex pentru ca l-a muscat? [url="http://community.webshots.com/user/otiliav78"]Pozele noastre[/url] si [url="http://www.dropshots.com/otiliav"]Filmulete Ana[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza inginerele! haideti de va dezmortiti![cafea] otilia, ce bine sti tu sa aduce zimbete pe fata oamenilor! sar'na! mai vreau! la noi azi e soare dar are colti de-a dreptul, nu dinti: sunt 0 grade, brrrrr! azi ma duc sa ma inscriu la scoala de soferi, dau avansul apoi cind voi incepe inca nu stiu, depinde si de programul sotului, sa vedem cu ne descurcam cu "cipandeii".ma duc sa cumpar bibliografia si sa ma pun cu burta pe carte ca e de rau[bang] claudia, bine ca sunteti spre bine. lasa ca vine vremea faina si va trec toate!am si eu un munte de calcat dar il tot ocolesc, mereu sa gaseste ceva mai urgent de facut[:D] anca, cum esti? cristina inca schiaza, nu? parca asa tin minte. miki, ce mai fac muschetarii? ai deschis firma, cum merge? ioana, scumpa la fata mai esti matalica! nico, chiar, l-ai vaccinat pe alex? sper ca se simte bine! eu tot doua pauze si azi-noapte. nu stiu ce se intimpla: ori ies dinti ori il apuca vreo raceala, ca de citeva luni n-a zis nici pis noaptea, acum de trei zile avem program nocturn[bang] cum fu la scoala la prezentare? tinem pumnii in continuare!pupici printesei mici! gabri-andrei, voi cum sunteti? n-ai mai dat un semn cam de multisor! aurora, cum e, te-ai mai decis? dorina, ia treci si da raportul si aici[;)] va pup pe toatele, sa aveti o zi buna! ma duc ca s-a si trezit robi si e tare fresh[:D] Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata. Cum sunt??? RUPTA! Aseara am zis ca fac si eu o treaba...am ajuns acasa la 8.30 si la 9.30 eram in pat, in ideea sa recuperez cu somnul.....la ora 2.30 dimineata inca nu dormeam....iar la 6.30 eram in picioare....La 7.30 eram la mama si saraca s-a uitat la mine si a inceput: "vai ce rau arati, ai ochii umflati, ai slabit, esti terminata" [:D]...OF. Sper sa imi revin repede. Pupici...mai am putin si termin cu lichidarea bunurilor pe aici. Iepumic [iepu] [url="http://good-times.webshots.com/album/561858199FIToTi"]Noi pozici cu Iepi-Mici[/url] [url="http://family.webshots.com/album/560575706QeorwD"]CONCEDIU 2007[/url] All's Well That Ends Well.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci, 'neata inginerele! [iartama][iartama][iartama]ca v-am neglijat in ultimul timp, dar am postat degeaba vreo doua mesaje (unul nu s-a incarcat, iar la celalalt, in loc sa-i dau "vizualizare", i-am dat "resetare"[batcap]) asa ca mi-am luat o pauza, ca sa-mi revin la simtaminte mai bune ca sa va pot scrie un mesaj frumos. Asadar, Kati, multamesc mumos pt cafelute si pentru faptul ca nu ma lasi nicicum sa ma "dau la fund", ci ma scoti de mot afara, oriunde mi-as gasi loc sa "torc" linistita...[pup] Robi-mic-scumpic si maraic sa-i treaca durerea de gingiute si sa-i iasa niste maselute ca niste perlute! Asa, si nu in ultimul rand, iti urez succesuri[;)] maxime la scoala de soferi si sa dea Dumnezeu sa iei carnetul cu maximum de punctaj! [flo] Ancuta,[flo] scutura-te de doua ori, da-te o data peste cap [pk] si revino-ti, mama, din starea asta de melancolie, ca nu-i sanatoasa de loc. Esti tanara, frumoasa de pica, desteapta foc, nu vad de ce sa nu te bucuri de tine si de viata ta la capacitate maxima! Este pacat, zau asa! Multe te-ar invidia pentru ceea ce ai, asa ca fi mandra de asta! ... Sa nu uit sa transmit si eu felicitari[cheers] cumnatei tale, viitoare mamica si te sfatuiesc sa stai cat mai aproape de ea, ca poate "se ia" si la tine![:D] Oti, sarumana de bancuri, am ajuns mare vedeata de cand "vand" la lume glumele "cumparate" de la tine! [olala]Tine-o tot asa, sa ma afirm si eu![;)][^] Imi pare tare rau, Nico, pentru urata experienta a lui Alex si sper sa treaca usor si repede peste trauma. Ce sa-i faci, se mai intampla si din astea [V] iar culmea este ca nu biata jivina este de vina ci ignoranta si nepasarea celor platiti sa se ocupe de problema respectiva ... Sa nu aprofundez, ca ne afundam in polemici care nu-si au rostul aici. Oricum, sper ca Alex sa se faca bine rapido-rapido! Contribui si eu cu un dulce pupic! [pup] Claudita, voinicii tai ce mai fac??? Banuiesc ca acuma functioneaza amandoi cu motoarele turate la maxim! Ai observat ca dupa o tura de viroza, parca-s reincarcati ca Matrix si au de doua ori mai multa energie ca inainte?[:-/] Dar mai bine asa decat fleoshcaiti, mucaliti si tushalitzi! V-am pupat[pup] si va doresc sa aveti in continuare o Saptamana Luminata plina cu sanatate, liniste si bucurii! [cheers][cina2][flo] Eu v-am pupicit pe toate [pup] si sper sa reusesc sa intru mai des si mai succint [;)] pe aici! Pisicuta, mamica de Vladut [bonjovi] (17.10.2003) si Raducu [auto](15.10.2005)! "Invata-l pe copil calea pe care trebuie s-o urmeze si, cand va imbatrani, nu se va abate de la ea." (Pildele lui Solomon) http://community.webshots.com/user/Dorina_71
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

intru si eu sa va salut, ca nu am mai scris demult, sa-mi fie rusine, sunt foarte ocupata... Katik, firma e deschisa demult si merge binisor, mai am o luna si termin si eu cu examenele...am dat unul inainte de vacanta si a fost ok Apoi ma gandesc ca nu st ce sa fac , sa merg in tara sau nu la sf lui aprilie, ca atunci trebuie sa mearga ai mei, si inca nu st ce o sa fac. Copiii sunt bine, doar raceli sporadice si atat. va pup pe toate si mai vb miki-mami de trei muschetari!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

miki, ma bucur ca sunteti bine, ca merge bine firma si, mai ales, ca ai apucat sa intri si sa ne vorbesti despre voi!!!! felicitari pt examen si bafta in continuare! [pup] Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare multumesc pt pupici. alex e bine, doar ca nu mai iese fara noi din scara. a facut vaccinul la 30 min dupa incident. nu stim daca cainele are rabie asa ca sunt cu ochii pe el. dupa ce mia- spus veterinarul cainele pare ok. la examen a fost bine. am luat 9. eu sunt multumita mai ales ca nu prea am avut timp sa ma pregatesc. in schimb am uitat ca trebuie sa merg cu andra la vaccin (cel de 6 luni) asa ca am fost azi. toata ziua a fost saracuta maraita. eu azi am fost harnicuta si am spalat geamurile (chiar daca afara era frig), am spalat o parte din perdele si draperii plus curatenie prin casa. mancare nu am apucat sa fac dar a luat sotul pizza. oti ne prind bine momentele vesele asa ca si eu mai vreau. kati bafta multa cu scoala. sper sa-ti placa la volan. pisi nimic nou despre voi? ce fac copiii? miki bafta la examene. am uita sa va spun ce sot zapacit am. merge el cu alex la urgenta si il intreaba data nasterii la copil. se gandeste el si spune 21 iulie 2001. medicul s-a mirat cand a auzit anul dar sotul a spus ca sigur e 2001. acasa imi spune ca a gresit luna dar nu s-a mai corectat sa nu comenteze dr, credea ca alex s-a nascut in august. e varza la capitolul asta. in 2001 ne-am casatorit [:D]. mai are cineva asa un sot acasa? nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hi fetele...va salut din nou nemea felicitari de nota mare, as vrea sa mai aud si eu in Germania de o asa nota , dar cea mai mare de 1 la noi.... Vreau sa va intreb daca cineva din voi a folosit produse Hemel-kosmetice. Am dat si eu de firma asta intamplator, si surprinzator este in Romania si nu e aici.Vroiam sa stiu pareri pupici la toate miki-mami de trei muschetari!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hello fetele! Iaca, am ascultat de Pisi si am revenit in forta! De fapt, am reusit si eu sa recuperez nitel somn....si sa termin proiectul pe care il aveam de predat si sunt multumita. Mai am azi si maine de facut ordine prin birou, de incheiat socotelile pe aici si apoi sunt..."libera la mare, stau cu tine la soare..." [:D]...glumesc. Pup fetele! Iepumic [iepu] [url="http://good-times.webshots.com/album/561858199FIToTi"]Noi pozici cu Iepi-Mici[/url] [url="http://family.webshots.com/album/560575706QeorwD"]CONCEDIU 2007[/url] All's Well That Ends Well.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...