Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ingineri fosti, viitori...(20)


Recommended Posts

Salut inginerele si le [pup] pe toate! Eu tot in fuga si astazi ... Am ratat cafelul, asa ca va voi spune rapid ce mai facem "pe sec"! ... ca sa fiu corecta, dau un copy de la celalalt topic, ca mi-e lene sa mai scriu o data! [flo] Deci,Nico, Bady-i de marti pe antibiotic din motive de behaiala data de-o minunatie de bronsita pe care a capatat-o de la superbele vanturi care s-au hotarat sa ne bantuie zilele astea, iar Ducu se gandeste ca nu i-ar strica nici lui sa-i tina companie la frate-su (ca, de, un duet suna intotdeauna mai bine ca un solo) asa ca de aseara a inceput si el behaiala! Deci, acum asta se intampla in casuta "pisoilor", dam spectacole de mare senzatie! In alta ordine de idei, daca este cineva pe aici cu pozici in concurs, sa-mi arate cu destiul unde anume sunt ele ca sa le votez, ca eu, de cand mi-am pus ochelari noi nu mai vad asa de bine![;)]. Noi suntem cu o pozuta pe pagina 17, poza nr 10(dragoste la malul marii) iar cu alta pe pagina 27, tot poza nr. 10("La Multi Ani" se cheama). No, fug ca iar ma striga patria la datorie, cu pusca-n mana sa-i apar glia strabuna! [pup] inginerele! P.S. Felicitari Ancuta si tine-o tot asa! Pisicuta, mamica de Vladut [bonjovi] (17.10.2003) si Raducu [auto](15.10.2005)! "Invata-l pe copil calea pe care trebuie s-o urmeze si, cand va imbatrani, nu se va abate de la ea." (Pildele lui Solomon) http://community.webshots.com/user/Dorina_71
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salut fetele! ce faceti? Pisi, fain ca mai dai pe la noi! multa sanatate la tusitori si [pup] sase faca bine! Nico, felicitari pt 9, bravo, tine-o tot asa! [pup] Andra! tu n-ai poze la concurs? Kati, ma bucur ca te-ai inscris! la ce scoala faci? cand incepi? Miki, bine ai revenit! si succes in continuare! Eu am de calcat, da chef am 0!!! Azi dimineata am fost sa vad bebelusa unor prieteni, s-a nascut acum o saptamana si e dragutza foc, cu par roscat ca si sora ei de 3 ani, si cumintica...deocamdata! sa nu ma intrebati daca am chef de un bebeu, ca nu mai am, ma bucur ca ai mei sunt mari! insa imi place sa vad bebeii altora! La noi tot vreme urata, ba vant, ba frig, ba ploaie...asa m-am saturat! pupici tuturor! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza inginerele! poftiti la cafelutza![cafea][cafea][cafea] tocmai am refacut ieri stocul, l-am vizitat pe nenea arabul de la care tot cumpar, evident mai avea pe sub tejghea dallmayr pro domo, ca mie asta imi place[:D] claudia, m-am inscris la Blitz. incep pe 11 aprilie(s-ar putea decala o saptamina, vedem). m-am apucat deja de citit ca e tare mult. la sala e nasol, in rest, merge[:D].m-am inscris la astia ca sunt epste drum de mine si orele de legislatie sunt seara de la 7 asa ca mi-e mai usor. spor la calcat. eu inca nu am reusit sa ma apuc[bang] miki, io n-am auzit de acele cosmetice[:(], asa ca nu stiu ce sa-ti spun. da' o sa ma uit dupa ele[;)] anca, spor la ultimele retusuri! si multa bafta pt noul inceput!!!! nico, si al meu sot e la fel: cind s-a dus la popa sa stabileasca data botezului lui robi, ma suna de acolo, de fata cu popa, sa ma intrebe ziua lui de nastere, care tocmai fusese de o saptamina[:D][:D][:D] felicitari pt 9!!si robi e miriit de obicei dupa vaccinuri. altele nu face(febra sau bube). va pup pe toate, ma duc ca robi urla, e treaz de la 6.30, dupa ce azi-noapte mi-a dat doua pauze[bang] Kati +Krisztina(28.07.2003)+ Robert(19.08.2006) [url="http://community.webshots.com/user/katiktm"]Poze noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salut fetele-inginerele! Mei, Kati, d-aia era asa buna cafeluta de la tine??? C-o luai de sub tejghea??? [:D] [pup] dulce si inca o data mii de multumiri ca nu ne lasi de izbeliste si ne ajuti sa ne dezmeticim in fiecare dimineata! Nico, felicitari pentru nota si sa dea Dumnezeu sa nu mai incasezi nimic sub ea, ci doar peste ea! [olala]... Cat despre "fan clubul tusitorilor de acasa" ...vai si-amar [bang]. Aseara l-am gasit pe Ducu cu febra, l-am echipat si l-am dus la doctor si-am aflat ca a reusit sa nu faca bronsita, ci doar rosu in gat (Doamne, in ce hal am ajuns, sa ma bucur ca are doar rosu in gat [batcap]), drept pentru care l-a bagat si pe el pe antibiotic. Asa ca ... ca la noi la nimenea! Scuze pt cacofonie, dar a fost cu intentie! [^] Iepurica-mica, deja incep sa "sune" mult mai bine mesajele tale si-mi place sa cred ca te-am ajutat si eu putin in hotararea pe care ai luat-o de a te ridica peste problemele care te apasau si sa le sfidezi cu superioritate, asa cum ii sta bine unei fete istete ca tine! Claudita, tie ce-ti face trupa??? Ai terminat de calcat tot ce ti-ai propus? De cate ori pe saptamana calci rufe, ca eu am duminica dupa-amiaza tocmita pt calcat, cand toti barbatii casei se parcheaza la somn,(...cu putin noroc toti, ca mai si scapa cate unul-doi in picioare), eu imi aduc pe canapea in sufragerie muntele de bundre sifonate, ma postez in fata televizorului si calc, mama, pana-n vine acru-n pasarica si transform biata camera intr-o adevarata sauna.Si tot mai raman cu ceva rest pentru data viitoare[:p] Misha, din pacate (sau din fericire, nici nu stiu cum este mai bine)nu am folosit cosmetice din celea de-ai zis tu. Eu cam cu produse "Avon" ma "automutilez". Daca aflu ceva concret de la cineva avizat, promit ca te voi anunta. Eu [pup] toata [grup] de inginere si va doresc tuturor sa aveti parte de un WE minunat, asa cum vi-l doriti! Pisicuta, mamica de Vladut [bonjovi] (17.10.2003) si Raducu [auto](15.10.2005)! "Invata-l pe copil calea pe care trebuie s-o urmeze si, cand va imbatrani, nu se va abate de la ea." (Pildele lui Solomon) http://community.webshots.com/user/Dorina_71
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

katik,nu m-am hotarat dar am avut azi dimineata o discutie cu sotul iar el nu a parut prea entuziasmat si mi-a replicat sa stau aici ca stau bine .Am incercat sa aduc argumendar pentru el e mai comod sa vii de ma munca si sa gasesti nevasta acasa care sa faca mancare, menaj si lectii cu copilul (e un pic de egoism cred din partea lui)si cu proiectele pe care le pot face si pot lua ceva bani in plus . [url="http://pg.photos.yahoo.com/ph/smolei_2004/album?.dir=/759fre2"]poze1[/url] [url="http://new.photos.yahoo.com/smolei_2004/"]poze munte 2007[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! M-am intors si eu in peisaj dupa toate calatoriiile din ultimile doua spatamani si jumatate. A fost superb acasa! O sa va povestesc mai multe dupa amiaza pentru ca acum am intrat sa va spun decat ca sunt in viata si sa va salut. Pupici! Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare! ieri am avut o zi tare urata. andra a facut febra de la vaccin. alex tusea asa ca i-am facut aerosol miercuri seara. ieri am vrut sa-i fac inainte sa mearga la gradi si dupa cateva secunde i s-a facut rau. m-am cam panicat, nici nu stiam ce sa mai fac. am sunat bona sa vina la andra, pediatrul sa-mi spuna ce sa fac, plus sotul. pana la urma alex si-a revenit dar sincer se comporta de parca i-asi fi dat o filola de adrenalina. nu a mai mers la gradi nici azi. nu are rosu in gat, nu face febra as aca ii dai doar ceva de tuse. pisi sanatate multa puiutilor. bine ca ne-ai aratat unde sa votam ca la cat timp liber am eu incerc sa meg direct la tinta. claudia eu am noroc. stau pe net si bona calca. sa-mi fie rusine! kati nu mai am poze in concurs. tu nu ai pus? anca acum ar trebui sa treci mai des pe aici? sau fugi in parc la o plimbarica? aura imi pare rau ca sotul tau gandeste asa. revin iediat nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salut! sanatate la toti bolnaviorii! Cristina, bine ai revenit, chiar ma gandeam la tine ca ar cam fi cazul sa te intorci la noi! asteptam povesti! Pisi, de calcat am cam tot timpul, dar calc numai cand am chef!!! Am calcat aseara jumate de munte si mi-a mai ramas o jumate, dar n-am chef si basta! In sfarsit e timp frumos, astept sa se trezeasca Luca sa-i scot afara! Pupici si weekend placut! Claudia
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nma sanatate la puiutzi, e greu sa-i vezi bolnavi, si eu am 3 si cand e unul racit,se imbolnavesc toti... Azi am zi de gradina, am cumparat cred ca o suta de panselute si gladiole si am de lucru, si am crezut ca e vreme faina, si bate un vant cu soare la noi!!1 va pup si va mai scriu miki-mami de trei muschetari!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...