Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

noi sagetatoarele (4)


Recommended Posts

buna dimineata! azi dau eu [cafea] eu am servit portie dubla. iar n-am dormit toata noaptea. andra e super maraici caci iese dintisorul nr 2. nici pofta de mancare nu mai are. alison[flo] [pup]. chiar mi-a prins bine iesirea. acum trebuie sa trag tare sa recuperez timpul pierdut. dar ma bucur ca am mult de munca. asta inseamna ca voi avea si bani mai multi si ne vom permite cat mai multe iesiri. acred ca alex s-a simtit cel mai bine. s-a catarat pe munte, s-a tavalit prin frunze, mi-a cules flori. el abia asteapta sa mai mergem. nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

salut!si o seara buna!nico,asa este,daca tragi tare ,sunt si banuti pt. una, alta!si eu si sotul meu muncim suplimentar,ne priveaza de timp impreuna dar asta este!vrem atitea si sunt mereu alte si alte cheltuieli...si ,cum spuneai o iesire prinde mereu bine si ne mai insenineaza!spor la toate...si mai ales sa iasa mai repede dintisorul ala buclucas!va pup pe voi si pe comorile voastre! alison,mami de simonhttp://b3.lilypie.com/ouVHp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare a iesit dintisorul si am avut si eu o noapte mai linistita. [pt siguranta mea aseara pe la ora 22 am mers la farmacie si am cumpqarat dentinox. acum andra e bine. eu sunt foarte obosita asa ca am inceput sa iau vitamine. noroc ca azi e o zi frumoasa. restul fetelor pe unde or fi? crisa, andreea, monica, claudia haideti la o [cafea] si o poveste. o zi frumoasa tuturor! nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]la sageti!nico,mie imi place sa calatoresc oricind,oriunde!dar prefer muntele...e mai odihnitor.iar inafara nu prea am iesit,asa au fost circumstantele...sotul meu prefera marea ,asa ca anual tre' sa impacam si capra si varza!categoric insa peisajul montan ma impresioneaza mereu! in alta ordine de idei,unde v-ati infipt fetelor de nu mai semnati pe aici?in munca ,nu-i asa?va pup si paaaa!va astept! alison,mami de simonhttp://b3.lilypie.com/ouVHp2.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Crisa-77 felicitari. ma bucur ca ai venit cu vestea cea mare. bebelina sa fie sanatoasa, norocoasa si sa aiba o viata frumoasa. eu ca deobicei sunt franta. zmeului ii iese si cea de-a 4-a masea si se trezeste noaptea. ziua il apuca maraiala [bang]. raceala i-a trecut. [mamica] [copil] Andrei (16.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by nma
sunt curioasa ce preferinte aveti: mare sau munte, in tara sau afara si de ce? nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
ce dor de duca ma apuca... eu prefer marea, si in general apa. pt mine un concediu reusit trebuie sa contina si o balaceala. in vara asta vom merge la mare si in tara si afara. pe andrei tb sa-l ducem la mare anul asta, chiar de 2 ori, ca e cracanel. [mamica] [copil] Andrei (16.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vin si eu repejor cu un mesaj si apoi fuguta la plansele mele. deci eu prefer muntele daca se poate pe langa un lac, rau ... sotul vrea la mare, alex vrea la mare, andra inca nu stiu dar banuiesc ca tot la mare. imi place apa dar nu pot sa stau prea mult la soare. am noroc ca sunt bruneta si ma bronzez imediat. concediile le-am facut doar in tara. anul trecut era planificata o vacanta in grecia dar a venit andra asa ca mai ananam putintel. eu imi doresc de ceva vreme (cam 7 ani) sa merg in delta. imi plac mult pisajele de acolo. asi vrea sa stau doar cateva zile. la munte prefer sa urc pe jos dar sotul e comod si mergem cu masina. cum cresc copiii plec cu ei la munte fara masina. monica tare rau e in perioada dintisorilor. andra are 2 dintisori dar cred ca mai apare ceva ca urla din senin. si se trezeste toata noaptea. eu sunt franta si mai am si mult de lucru. [pup] toate fetele. nico, mami de Andra 09.08.2007 si Alex 21.07.2003
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara dragi sagetatoare! Ma uitam pe la diverse subiecte si am descoperit cu mare placere subiectul deschis de voi si nu m-am putut abtine sa intru si eu in randurile voastre. Sunt nascuta pe 06.12.1978, sotul meu berbec, fiul gemeni, fiica capricorn si as dori tare mult sa ma treceti si pe mine in listuta k sunt tare mandra k sunt sagetatoare[cool], mai putin momentele cand ma apuca "pandaliile" [poc]cum spune sotul meu, si atunci nu mai sunt asa draguta spune el. Dar probabil face parte din farmecul nostru, al sagetatoarelor, faptul k suntem impulsive, vulcanice chiar. I se mai intampla vreuneia dintre voi sau sunt singura cu defect[:-/]? Va [:X] si la mai mare listuta! Mihaela mami de Cosmin(13.06.200) si de [copil] Roberta (24.2.2007)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

seara buna si bun venit sagetii roberta!stai linistita si eu sunt asa uneori,dar numai acasa,unde stiu ca sunt inteleasa...ca altfel ar fi groaznic sa-mi dau drumul si in colectivitate!dar incerc sa ma controlez(mereu!).desi uneori nu-mi prea iese! nico,cred ca si noua ne vor mai iesi niste molari...iar agitatie si la noi!nu numai la monica-[pup]!eu sa stii ca am fost in delta cind am fost eleva la liceu,am stat la cort vreo 3 saptamini si tot am plins la plecare dupa peisajul de acolo-deci du-te!spor la lucru si poate reusesti sa mai dormi nitel! un weekend placut la toate! alison,mami de simonhttp://b3.lilypie.com/ouVHp2.png http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/upload/Clipe%20de%20viata%202007/primadatalamare.jpg http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/upload/Clipe%20de%20viata%202007/fulgii.jpg
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...