Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nu-i asa simplu cu ...amantele


Recommended Posts

Citat:
citat din mesajul lui denizel
Citat:
citat din mesajul lui Sybille
Ma gandesc acum ca oricare din cele de pe aici ar putea fi sotia iubitului Adellei,mai ales cele cu 2 copilasi si cele care au in dotare vreo fetita cu numele Adela,eu banuiesc ca asta e cel de al doilea prenume real al ei,zic si eu.Ce faceti in situatia asta? Sybille [pup]
Hai mai Sybille, asta nu-i numele real. E numele de scena [:D]. Adelle inseamna nobila, mey [hot]. Nobletea de a nu face sa sufere sotul mintit si inselat. NObletea de a nu regreta faptele facute. Nobletea de a accepta fara mofturi faptul ca, fetita unei femei care iubeste, la fel ca tine, poarta numele tau. Pai??
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !
Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
Mai stii, nu era pe aici o isteata care si-a dat numele real pe forum si a fost detetctata de nevasta inseala? [:D] Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu. If God created us in His image we have certainly returned the compliment.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 238
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui adelle6
Ne iubim , o pasiune si o dorinta uriasa ne unesc si gandul ne zboara des catre celalalt.El si-a botezat fetita (care are 3 ani)cu prenumele meu , iar eu , am ales primei fete un prenume care aduce cu al lui , desi , atunci cand s-a nascut ne pierdusem din vedere de cativa ani buni .
Sa fie clar: nu pot spune ca o incurajez sau o aprob pe adelle6...dar sunt persoane care-i sar in cap aiurea legat de situatia cu botezatul copiilor cu prenumele celuilat amant...eu nu vad ca se lauda, ca se umfla in pene, ca a urmarit sa-si bata joc de sotz (sau de copil) facand asta, mai ales ca, scrie ea, "iar eu , am ales primei fete un prenume care aduce cu al lui , desi , atunci cand s-a nascut ne pierdusem din vedere de cativa ani buni." Eu imi doresc foarte mult sa am o fetita si daca Dumnezeu mi-ar da-o, i-as pune numele (care imi place mult) pe care il poarta(asta este!!) fosta prietena a sotzu-lui...si mi-au zis in soapta vreo 2 personaje:"bai, da' fraiera esti, nu stii ca asa o chema pe fosta lui...ce, vrei ca atunci cand ar striga-o sa se gandeasca la aia????!" Oare chiar asa de important este treaba asta? Eu zic ca nu...Un lucru adevarat a spus adelle6: Nu-i asa simplu cu...amantele[:D] ~Este mai importanta pacea decât dreptatea...(Parintele Arsenie Boca) ~Tragedia vietii nu este ca se termina atât de repede, ci ca asteptam asa de mult sa o începem.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ellej nu era pe aici o isteata care si-a dat numele real pe forum si a fost detetctata de nevasta inseala? [:D] Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu. If God created us in His image we have certainly returned the compliment.
Pe buneeeee???? [:0] Cred totusi ca a fost o chestie intentionata [vampa].
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !
Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dako
andreea81 - bine punctat.
Tocmai voiam sa-i spun Andreei81 cat de aiurea si irelevant e exemplul ei, dar, nu-i asa, ar fi mai bine sa pastrez nota nobila a topicului: eu nu strivesc corola de minuni a lumii [:D] [:D].
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !
Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma surprinde ca unele fete prin posturile lor incurajeaza amantele. Mai, eu nu vad amanta ca pe o femeie plina de calitati. Poate sa fie ffff inteligenta, frumoasa si tot ce vreti, dar faptul ca se incurca cu sotul altei femei, faptul ca minte si face sa sufere alte persoane nevinovate, ca ii place sa traiasca fara sa se gandeasca la viitor......face ca (,)celelalte calitati sa nu mai prezinte interes pentru mine. De fapt, situatia de a se complace in postura de amanta spune foarte multe despre o femeie. Eu nu as putea avea incredere intr-un astfel de om nici in alte ipostaze. M-as gandi ca este o persoana care minte foarte usor si intodeauna isi va pune pe primul loc interesele ei, nevoile, fara sa-i pese de cei din jur, o persoana egoista. Nu fac referire in mod special la Adelle. Spun in general.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, asta era subiectul. Eu imi doresc foarte mult sa am o fetita si daca Dumnezeu mi-ar da-o, i-as pune numele (care imi place mult) pe care il poarta(asta este!!) fosta prietena a sotzu-lui... IN CUNOSTINTA DE CAUZA. Si banuiesc ca e vorba de o fosta, nu o actuala amanta. te-ai intrebat daca nevasta amantului stie: 1. ca el are o amanta 2. ca fiica lor poarta numele amantei. Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu. If God created us in His image we have certainly returned the compliment.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va pot asigura ca nu mi-am dat numele real ar fi fost "copilaresc" .Si daca v-am dat exemplul cu prenumele copiilor , nu a fost pt a ma da mare , ci doar pt ca nu doream sa se inteleaga ca intre noi e doar o atractie fizica . Consideram ca e o dovada ca am reprezentat ceva pt el... Sunt sentimente .
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...