Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Nu-i asa simplu cu ...amantele


Recommended Posts

  • Răspunsuri 238
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Adelle, sunteti niste egoisti si atat. Degeaba trambitezi ca te doare de familii si de copii. De fapt, pe voi va doare in cot. Relatia ta cu amantul este pur sexuala, el iti provoaca orgasme si te face sa te simti femeie. Te intreb: asta inseamna pentru tine sa te simti femeie? Pacat. Sotul tau cu care ai DOI copii, nu unul, nu te face sa te simti femeie, doar pentru ca nu ti-o trage asa cum vrei tu. Te-ai gandit macar o clipa la cei doi fraieri - sotul tau si sotia lui, care poate traiesc pentru voi si va iubesc la nebunie? In nici un caz! Crezi ca ei nu au dreptul sa fie fericiti? Te-ai gandit ca poate nu-l satisfaci pe sot si nici amantul pe sotie, dar poate ei au ramas fideli? Faza cu numele copiilor o spui cu o oarecare mandrie, de genul:"Ia uitati cat ne iubim!". Parerea mea scurta si la obiect e ca nu valorati nici cat 2 cepe degerate, nici tu nici amantul ala. Puneti-va macar pentru 1 secunda in locul lor, dar e prea greu, deh. Orice problema are o solutie. Trebuie doar s-o gasesti!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[quote]citat din mesajul lui denizel adelle6, cum ai putut sa accepti asa ceva? Cu atat mai mult cu cat, esti si tu mama... hmmm...nu te'ai gandit ca poate nu i'a cerut adellei parerea atunci cand a hotarat cu sotia lui ce prenume sa ii puna fetitzei???!!!! si, la urma urmei e un prenume care /desi nu il stiu/ mai mult decat sigur e purtat de X fete/femei.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dako
Citat:
citat din mesajul lui denizel adelle6, cum ai putut sa accepti asa ceva? Cu atat mai mult cu cat, esti si tu mama...
hmmm...nu te'ai gandit ca poate nu i'a cerut adellei parerea atunci cand a hotarat cu sotia lui ce prenume sa ii puna fetitzei???!!!!
hmmmm... baaaai, ce chestie...moamaaa, ce nasol! Apare a treia victima: biata adelle, cea care nu a fost consultata de iubi [alcool]. Eh, noroc ca iubi ii cunoastea prea bine principiile si, uite, nici dupa ce a aflat nu s-a simtit in neregula [hot].
Citat:
si, la urma urmei e un prenume care /desi nu il stiu/ mai mult decat sigur e purtat de X fete/femei.
Pai atunci, cand vei avea un copil sa-i pui numele fostei iubite a sotului/amantului/iubitului tau [^].
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !
Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dako
[quote]citat din mesajul lui denizel adelle6, cum ai putut sa accepti asa ceva? Cu atat mai mult cu cat, esti si tu mama... hmmm...nu te'ai gandit ca poate nu i'a cerut adellei parerea atunci cand a hotarat cu sotia lui ce prenume sa ii puna fetitzei???!!!! si, la urma urmei e un prenume care /desi nu il stiu/ mai mult decat sigur e purtat de X fete/femei.
Daca ai afla azi ca pe fata ta ar chema-o ca pe amanta lui barbata-tu (Diana, sa zicem, un nume ca oricare altul) ti-ai spune ca e o pura intamplare? Daca sotia lui ar fi stiut ca o inseala cu o Diana crezi ca ar mai fi ales acest nume pentru fata ei? Jeez... Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu. If God created us in His image we have certainly returned the compliment.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui catalina2307
Ei stai sa vezi .... " Invataturile lui Neagoe Basarab catre fiul sau Teodosie" or sa fie nimicuta pe langa ce invataturi o sa primesti tu acum. Despre mustrari nu mai vorbim. :) Eu nu comentez....fiecare are dreptul sa aleaga in viata si nimeni nu are dreptul sa judece pentru ca nimeni nu traieste cu tine in casa. Iti doresc sa-ti fie bine si sa nu regreti niciodata ceea ce ti se intampla. Catalina
Daca as fi nesuferita ti-as dori sa fii in pielea nevestei amantului, pe care nimeni n-are dreptul sa-l judece, conforma spuselor tale, ca nu traim cu el in casa. Dar nu sunt [:D] Si Dieu nous a faits a son image, nous le lui avons bien rendu. If God created us in His image we have certainly returned the compliment.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui dako
fetelor ati reusit sa ma amuzati. continuati...
Daca te amuzi cand auzi de oameni mintiti si inselati e cam grav, as zice [ups]. Da' nu tine cont de ce credem noi. Cel mai important in viata e ca tu sa ai subiecte de ras [:D].
Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil !
Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã" :-)) - din jurnalul unei mãmici de bãietzel.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

na,ca zicea cineva ca o mangaiem pe frunte pe adelle...ia uite ca a iesit artileria grea[:D] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Denizel , ba eu chiar m-am bucurat ca i-a dat prenumele meu (e al doilea, de fapt). A insemnat ca ma iubeste(o dovada in plus). Iar eu celei mari i-am dat un prenume ce aduce cu al lui , pt ca asa mi-am propus acum ani muuulti . Daca voi avea un copil se va numi ca prima mea dragoste .Chiar daca nu stiam nimic de el . Si nu consider deloc ca sunt slaba, nu imi caut justificari , am incercat doar sa va dau cateva amanunte pt a intelege situatia . Nu vom divorta , desi mi-as dori sa fiu cu el, din motivele pe care vi le-am spus.Sotia lui , sotul meu ar suferi mult daca ar afla . Si nu se va sti de nimeni , nimic .Relatia noastra e undeva deasupra statutului de sotie si sot . E o continuare a ceea ce nu a fost odata . Nu am incercat sa gasesc aprobari , am vrut doar sa va spun ca nu e usor "divortam si apoi ne casatorim noi , ceilalti aflati in ilegalitate".Sunt multe de luat in calcul . Si sincer , noua ne-ar fi mai bine daca am fi impreuna . Dar restul ? Cam asta ar fi.....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...