Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Noaptea dintre azi si maine (2)


Oaspete marius

Recommended Posts

  • Răspunsuri 122
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Elise
quote:
Toate suntem femei si consider ca ar trebui sa tinem cont de suferintele noastre si chiar daca nu cunoastem sotia barbatului din fata noastra , acest fapt nu ne da dreptul sa-i acceptam avansurile
ce ziceam eu coltofeanu' acu'citeva pagini de omerta feminina... si despre gruparea extremista "cum sa facem sa stirpim posibilitatea ca el sa ne insele".... Eu ti-as sugera o metoda mai drastica, dar mai simpla decit sa convingi poporu'ca trebe sa fim unite. Si tot cu acelasi rezultat. Elise & [url="http://i177.photobucket.com/albums/w214/bblisa/63.jpg"]BBLisa[/url]
ha,ha... cred ca stiu metoda... filozofam si noi... sa vina mos Ene pe la gene. Noapte buna, fetele! Mie chiar mi-e somn... Va pup.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

" Iar faptul ca dorinta fata de partener scade cu timpul nu justifica in ochii mei asemenea aventuri/relatii extraconjugale. Libido-ul sa zicem ca nu-l poti controla. Dar in fata cui deschizi fermoarul pantalonilor... asta o poti controla. Ca parca despre asta discuta." Deci cu cuvintele tale, MissParker, daca ma dau lovita in aripa si spun ca sotul e sub nivelul meu, sub aspiratiile mele,sub dorintele mele pot sa deschid fermoarul daca e vorba de o relatie extraconjugala? Daca sunt totusi situatii care justifica asta, hai sa ne intoarcem la celalalt subiect sa vedem ce facem cu libidoul meu. A fost doar o remarca [flo] nu am de gand sa mai incep o polemica pe tema asta pentru ca am mai rasfoit pe ici pe colo si nu mai cred in consecventa cu care se posteaza. Dar sunt femeie totusi si nu m-am putut abtine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ruxij
In ceea ce priveste intrebarea "ii rupem sau nu picioarele amantei sau doar parasim barbatu'?". Eu personal declar ca la o adica i le-as cam rupe, sau macar o geanta-doua in cap acolo [:D] [:D]
Cui sa-i dai mei cu janta? Aia nici nu poate sa iasa la o inghetata in oras cu omul visurilor ei, o vacanta la munte, un facut de pom de Craciun cu copiii calare pe el. Tot ce are sint pipaieli pe sub masa si pupaturi in lift, mesaje scurte cit de o pauza de buda, si emailuri languroase. O amarita zau asa, A L’amore che move il sole e l’altre stelle. [url="http://www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada"]Camera lui Marcu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Concluzia ta. Concluzia din mesajul editat cred ca era alta, daca tot l-ai citit si iti mai amintesti. So: m-am gindit sa n-o iau de la capat cu tot pomelnicul si parastasul acestei relatii, ca deja e a nspea oara cind spun acelasi lucru si nimeni nu ma crede. [:-/] AM FOST PERFECT DE ACORD ca amindoi sintem casatoriti, ba chiar m-am dat si eu foaaarte casatorita si de fapt "preopinentu" zburda pe campii mai verzi. Nu urmaream sa ma marit, putin mi-a pasat mie de disponibilitate - numai ca la un moment dat, chestie neprevazuta, am picat in butoiul cu melancolie si de aici au inceput meciurile. So, CONCLUZIA aia de care vorbea Ramona, era ca important e ca ambii sa fie pe aceeasi lungime de unda, sa vrea acelasi lucru, nu sa traga unul spre floricele in parc si altulia sa i se para complicat si pierdere de timp si presiuni gratuite. Iar aia care a schimbat macazul am fost eu, nu el. Da, posibil sa-l fi influentat eu daca nu era insurat, posibil sa nu fi vrut sa se insoare oricum, posibil sa nu fi vrut o copilitza pe care sa o plimbe de manutza, posibil sa se fi despartit el de mine daca i-as fi pus conditii. Sau putea sa gaseasca o cale de mijloc, daca ar fi stiut adevarul. Dar pentru asta trebuia sa dau la o parte prea multe minciuni, in prea mult timp, si nu m-am mai complicat. El habar n-a avut cam ce s-a intimplat - remember, stie ca m-am impacat cu sotul. De la toate aceste disensiuni pina la certitudinea ca "omul era insurat, dáia v-ati despartit" sint citeva variabile... majore. [bang] Pe care nimeni nu pare sa le vada, ca morala e cea mai importanta in poveste, nu? Trebe neaparat sa spun in concluzie ca da, dom'ne de aia - si ca never nu mai fac, promit, ca sa fie toata lumea multumita. Well, apreciez ca ma ghidati pe drumul cel bun... da'totusi...[:D] Elise & [url="http://i177.photobucket.com/albums/w214/bblisa/63.jpg"]BBLisa[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...