Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

copilul ca unealta!!!


Recommended Posts

Dom'le -sa dai nastere unui copil numai pentru a lega un barbat de tine,tre' sa fii lipsit de orice scrupul.Sa dai nastere unui copil cu dizabilitati tot din acelasi motiv,tre' sa fii cel putin nebuna!-parea mea [:D] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

io zic asa![:D] rivala (sotia amantului Koricai[:D]) e insarcinata si Korica e turbata de gelozie. nevenindu-i sa creada ca sotul( adica amantul Koricai,de) se mai culca inca cu sotia cand o are pe ea ,inventeaza scenarii de telenovela.cum ca bietul om a fost sedus de lacrimile relei de sotii si uite asa a lasat-o insarcinata si acum reaua nu vrea sa faca avort si sa o lase pe Korica sa isi traiasca linistita povestea de love patimas.[vampa] of,of,of! cata lume necajita![alcool] ,,Iaca si eu pe aici ma bag in seama...poate invat si eu cate ceva de la cineva...sau mai invata si altii de la mine,, Dana
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da,,de ce nu se inchide? ca subiectul in care dadeam replica unei anumite domnisaore s-a inchis[:D].... aici vad ca domnisoara s-a evaporat!si subiectul nu.... Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui andraduska
Eu cred ca Koraica=Clara. De fapt, sunt sigura. Orice problema are o solutie. Trebuie doar s-o gasesti!
si copilul ce va fi nascut al cui e?![:-/] Gabriela "Prietenia este confortul inexprimabil de a te simti in siguranta cu niste persoane, fara a trebui sa-ti cantaresti gandurile, nici sa-ti masori cuvintele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui gabriella1
Citat:
citat din mesajul lui andraduska
Eu cred ca Koraica=Clara. De fapt, sunt sigura.
si copilul ce va fi nascut al cui e?![:-/]
Si amantul?Cine-i amantul? [:D]
[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui diadaniela
io zic asa![:D] rivala (sotia amantului Koricai[:D]) e insarcinata si Korica e turbata de gelozie. nevenindu-i sa creada ca sotul( adica amantul Koricai,de) se mai culca inca cu sotia cand o are pe ea ,inventeaza scenarii de telenovela.cum ca bietul om a fost sedus de lacrimile relei de sotii si uite asa a lasat-o insarcinata si acum reaua nu vrea sa faca avort si sa o lase pe Korica sa isi traiasca linistita povestea de love patimas.[vampa] of,of,of! cata lume necajita![alcool]
Ai stofa de scenarista,Banano! [cool]
[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...